| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100 513 0010 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4040074572603 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica obudowy [mm] | 55 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100 412 2039/S |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100 412 2039 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100 640 0008 |
| nr EAN | 4040074254400 |
Status produktu: Normalny
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica obudowy [mm] | 55 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100 640 0007 |
| nr EAN | 4040074254417 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | MK386 |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator bez sprężyny odbicia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Ciężar [kg] | 1,700 |
| otwór Ø [mm] | 30 |
| maks. długość [mm] | 593 |
| min. długość [mm] | 370 |
| napełniony | |
| Długość opakowania [cm] | 50,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 6,4 |
| Wysokość opakowania [cm] | 6,4 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 12,4 |
| nr EAN | 5412096522079 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem wzmocnionym |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | MK386 |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator bez sprężyny odbicia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Ciężar [kg] | 1,800 |
| otwór Ø [mm] | 30 |
| maks. długość [mm] | 584 |
| min. długość [mm] | 387 |
| napełniony | |
| Długość opakowania [cm] | 50,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 6,4 |
| Wysokość opakowania [cm] | 6,4 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 12,4 |
| nr EAN | 5412096522055 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,000 |
| otwór Ø [mm] | 32 |
| Średnica obudowy [mm] | 50 |
| maks. długość [mm] | 553 |
| min. długość [mm] | 391 |
| Długość opakowania [cm] | 51,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 16,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 16,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 22 |
| nr EAN | 5412096520501 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,000 |
| otwór Ø [mm] | 32 |
| Średnica obudowy [mm] | 55 |
| maks. długość [mm] | 553 |
| min. długość [mm] | 391 |
| Długość opakowania [cm] | 51,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 16,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 16,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 22 |
| nr EAN | 5412096518249 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | MK194 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | PK163 |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 3,800 |
| Średnica obudowy [mm] | 55 |
| maks. długość [mm] | 537 |
| min. długość [mm] | 391 |
| Długość opakowania [cm] | 51,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 15,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 16,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| nr EAN | 5412096758485 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,000 |
| Średnica obudowy [mm] | 50 |
| maks. długość [mm] | 537 |
| min. długość [mm] | 392 |
| Długość opakowania [cm] | 51,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 15,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 16,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| nr EAN | 5412096758492 |
Status produktu: Normalny
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wymagana ilość | 2 |
| Masa [g] | 58 |
| Wysokość [mm] | 180 |
| Średnica 1 [mm] | 37 |
| Średnica 2 [mm] | 56 |
| nr EAN | 8033989138664 |
Status produktu: Normalny
| Materiał | Termoplast |
| dla numeru OE | 1K0513425 |
| Wysokość [mm] | 179 |
| Masa [g] | 46 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica 1 [mm] | 49 |
| Średnica 2 [mm] | 52 |
| nr EAN | 8033989194882 |
Status produktu: Normalny
| Materiał | Termoplast |
| dla numeru OE | 1K0513425D |
| Wysokość [mm] | 178 |
| Masa [g] | 45 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica 1 [mm] | 36 |
| Średnica 2 [mm] | 53 |
| nr EAN | 8033989195148 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Sprawdź numer OE | |
| dla numeru OE | 1K0 513 029 EC |
| dla numeru OE | 1K0 513 029 ED |
| dla numeru OE | 1K0 513 029 FR |
| dla numeru OE | 1K0 513 029 GN |
| dla numeru OE | 1K0 513 029 HD |
| dla numeru OE | 1K0 513 029 HE |
| dla numeru OE | 1K0 513 029 HM |
| dla numeru OE | 1K0 513 029 HP |
| dla numeru OE | 1K0 513 029 HQ |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Sprawdź numer OE | |
| dla numeru OE | 1K0 513 029 EC |
| dla numeru OE | 1K0 513 029 ED |
| dla numeru OE | 1K0 513 029 FR |
| dla numeru OE | 1K0 513 029 GN |
| dla numeru OE | 1K0 513 029 HD |
| dla numeru OE | 1K0 513 029 HE |
| dla numeru OE | 1K0 513 029 HM |
| dla numeru OE | 1K0 513 029 HP |
| dla numeru OE | 1K0 513 029 HQ |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | SEOV30/13X219A |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872500864 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Sprawdź numer OE | |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Parametr | SFE36/25X164A |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica obudowy [mm] | 55 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872551903 |
Status produktu: nie dostarczane więcej przez producenta
zastąpiony przez 317 574
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE36/25X156A |
| Średnica obudowy [mm] | 55 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872967759 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE36/25X144A |
| Średnica obudowy [mm] | 55 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872967773 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Sprawdź numer OE | |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE36/25X164A |
| Średnica obudowy [mm] | 55 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872967797 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | ST32/22XA |
| Zamiana tylko w parach | |
| Średnica obudowy [mm] | 50 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 68,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 80,0 |
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 4044688360069 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 181 |
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,045 |
| Kształt | owalny |
| nr EAN | 4044688392480 |
Status produktu: Normalny
| Szerokość [mm] | 59,0 |
| Grubość [mm] | 180,0 |
| Materiał | PP (polipropylen) |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,032 |
| nr EAN | 4044688221421 |
Status produktu: dostępny tylko wg listy
| kod | AXX |
| kod | BWA |
| kod | CCZA |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Materiał osłony | Termoplast |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 51 do 74 (z 74 pozycji)
Stron: 2
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Audi A3 (8P1) 2.0 TFSI quattro.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A3 (8P1) 2.0 TFSI quattro
produkowanego od 2004.09 do roku 2012.08
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 200 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Audi A3 (8P1)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Audi A3 (8P1) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi
z rocznika od 2004.09 do roku 2012.08, i mocy silnika 200 KM
.