
| Liczba przewodów | 1 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 80000 |
| Złącze / klema | w razie potrzeby dopasować złącze |
| nr EAN | 3165143342275 |

| nr EAN | 3165142707457 |

| Sonda lambda | Sonda palcowa |
| Sonda lambda | nieogrzewany |
| nr EAN | 5012759387344 |

| Rok prod. do | 199910 |
| TECDOC-Nr silnika | 14328 |
| Ilość podłączonych styków | 3 |
| nr EAN | 689604101803 |

| Ilość podłączonych styków | 2 |
| Kolor | czarny |
| Wymiar gwintu | M22*1.5 |
| Rozmiar klucza | 29MM |
| nr EAN | 5012759989678 |

| Jakość | OE |
| Wymiar gwintu | M18x1.5 |
| Długość przewodu [mm] | 300 |
| Ilość biegunów | 1 |
| Masa [g] | 74 |
| nr EAN | 8717613017432 |

| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,064 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379054596 |

| Ciężar [kg] | 0,05 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379055395 |

| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Długość przewodu [mm] | 500 |
| Liczba przewodów | 1 |
| nr EAN | 8053379073986 |

| Długość przewodu [mm] | 540 |
| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 24 |
| nr EAN | 8012510049181 |

| TECDOC-Nr silnika | 16326 |
| Rok prod. do | 199910 |
| TECDOC-Nr silnika | 16326 |
| Rok prod. do | 199910 |
| Ciśnienie od [kPa] | 15 |
| ciśnienie do [kPa] | 102 |
| Napięcie wyjściowe od [V] | 0,261 |
| Napięcie wyjściowe do [V] | 4,958 |
| nr EAN | 8012510076309 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Wymiar gwintu | M 12x1,5 |
| Kolor obudowy | niebieski |
| nr EAN | 8435050604243 |

| nr EAN | 8001063862378 |

| Tryb pracy | pneumatyczny |
| Techniczny numer informacyjny | SI 1013-11 |
| nr EAN | 5907558565560 |

| Sonda lambda | nieogrzewany |
| Liczba przewodów | 1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez wtyczki |
| nr EAN | 5901619593264 |

| Kod silnika | D7F 710 |
| Kod silnika | D7F 720 |
| Rok prod. do | 199909 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ciśnienie od [kPa] | 15 |
| ciśnienie do [kPa] | 100 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik piezoelektryczny |
| Ciśnienie [bar] od | 0,15 |
| Ciśnienie [bar] do | 1,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074471265 |

| Sonda lambda | nieogrzewany |
| Liczba przewodów | 1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez wtyczki |
| nr EAN | 087295911570 |

| TECDOC-Nr silnika | 14328 |
| Zakres pomiarowy od [kPa] | 15,0 |
| Zakres pomiarowy do [kPa] | 102,0 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez zintegrowanego czujnika temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326924771 |

| Tryb pracy | pneumatyczny |
| Techniczny numer informacyjny | SI 1013-11 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 500 |
| Ciężar [kg] | 0,12 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Liczba przewodów | 1 |

| Rok prod. do | 199910 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,060 |
| dla numeru OE | 62 38 927 |
| nr EAN | 4044688336293 |

| kod | BB0A/D7F 720+722 |
| Data produkcji do | 02.10.1999 |
| kod | BB0F/D7F 726+744+746 |
| TECDOC-Nr silnika | 14329 |
| Data produkcji do | 10.01.2000 |
| kod | BB10/D7F 726+746 |
| TECDOC-Nr silnika | 14329 |
| Data produkcji do | 10.01.2000 |
| kod | BB1K/D7F 726+746+764 |
| TECDOC-Nr silnika | 14329 |
| Data produkcji do | 10.01.2000 |
| kod | BB28/D7F 726 |
| Data produkcji do | 10.01.2000 |
| kod | BB2D/D7F 726 |
| Data produkcji do | 10.01.2000 |
| kod | BB2H/D7F 726 |
| Data produkcji do | 10.01.2000 |
| kod | CB0A/D7F 720+722 |
| Data produkcji do | 02.10.1999 |
| kod | CB0F/D7F 726+744+746 |
| TECDOC-Nr silnika | 14329 |
| Data produkcji do | 10.01.2000 |
| kod | CB10/D7F 726+746 |
| TECDOC-Nr silnika | 14329 |
| Data produkcji do | 10.01.2000 |
| kod | CB1K/D7F 726+746+764 |
| TECDOC-Nr silnika | 14329 |
| Data produkcji do | 10.01.2000 |
| kod | CB2D/D7F 726 |
| Data produkcji do | 10.01.2000 |
| kod | CB2H/D7F 726 |
| Data produkcji do | 10.01.2000 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 3 |
| dla numeru OE | 1920 FC |
| dla numeru OE | 62 38 927 |
| dla numeru OE | 7700 706 876 |
| dla numeru OE | 12569240 |

| Kod silnika | D7F.7.20,D7F.7.26 |
| Kod silnika | D7F.7.44,D7F.7.46 |
| Kod silnika | D7F.7.66 |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 3276422554002 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii sonda do Renault CLIO II (BB_, CB_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,....
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Renault CLIO II (BB_, CB_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,... produkowanego od 1998.09 do roku 2010.02
Jeżeli twój Renault dysponuje silnikiem o mocy 58 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii sonda do Renault CLIO II (BB_, CB_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na sonda do Renault CLIO II (BB_, CB_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Renault z rocznika od 1998.09 do roku 2010.02, i mocy silnika 58 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026