
| Gwint zewn. [mm] | 1/8" - 27 NPTF |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4044688534484 |

| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Kolor | biały |
| Oznaczenie koloru | biały |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4044688077981 |

| Sonda lambda | ogrzewana |
| Gwint zewn. [mm] | M18 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 22 |
| Liczba przewodów | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 500 |
| Ciężar [kg] | 0,097 |
| nr EAN | 4054228757761 |

| Ilość biegunów | 2 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Felga, ilość otworów | 4 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 108 |
| Ilość na oś | 2 |
| Średnica otworu centrującego [mm] | 39 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z trzpieniem stojącym |

| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Wymiar gwintu | 1/8" x 27 NPTF |
| Ilość biegunów | 1 |
| Oznaczenie koloru | czerwony |

| Ilość biegunów | 2 |
| Wymiar gwintu | 3/8" x 18 NPTF |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Oznaczenie koloru | szary |

| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Ilość biegunów | 4 |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| zalecane rozszerzenie naprawy | Filtr powietrza |

| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | ustawiony pod kątem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Opór [Ohm] | 400 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276422540043 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Wymagana ilość | 1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wału korbowego |
| Opór [Ohm] | 380 |
| Kolor | czarny |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37,5 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| nr EAN | 4046001303418 |

| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją z plecionki z włókna powleczoną silikonem |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | kanciasty |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Liczba przewodów | 4 |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Długość przewodu [mm] | 550 |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Ciężar [kg] | 0,14324 |
| dla numeru OE | 6 847 908 |
| Długość [mm] | 650 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001432996 |

| Wymiar gwintu | 3/8x18 NPTF |
| nr EAN | 3531650021291 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion produkowanego od 2007.06 do roku 2008.11
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 233 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 2007.06 do roku 2008.11, i mocy silnika 233 KM
.
Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025