| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 2 |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| parzyste numery artykułów | 110 608 |
| Długość [mm] | 61 |
Status produktu: Normalny
| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Zalecane rozszerzenie naprawy patrz lista dodatków | |
Status produktu: Normalny
| Ilość biegunów | 2 |
| dla numeru OE | 8Z0 820 535 |
Status produktu: Normalny
| zalecane rozszerzenie naprawy | Filtr powietrza |
| niewymagany zwrot starej części | |
| Nowa część | |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 113 883 |
| Strona zabudowy | Obudowa filtra powietrza |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Materiał obudowy | PBT (polibutylentereftalat) |
| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowaną kratką |
Status produktu: Normalny
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Liczba otworów do mocowania | 3 |
| Materiał obudowy | Poliamid 6.6 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z czujnikiem poziomu oleju |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu | |
| Rodzaj korpusu | obudowa z tworzywa sztucznego |
Status produktu: Normalny
| Data produkcji od | 01.10.2012 |
| dla numeru PR | 8N6 |
| dla numeru PR | 8N7 |
| dla numeru PR | 9AK |
| Ilość biegunów | 3 |
| Długość [mm] | 69 |
| Kształt obudowy wtyczki | kanciasty |
| Szerokość [mm] | 48 |
| Średnica [mm] | 34 |
| Wysokość [mm] | 16 |
| Rodzaj korpusu | obudowa z tworzywa sztucznego |
| Przeszklenie | z czujnikiem deszczu / światła |
| Przeszklenie | z czujnikiem wilgotności |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z naklejaną folią |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Materiał obudowy | Poliamid 6.6 |
| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez drążka sprzęgającego |
| Rodzaj czujnika | Czujnik dźwigniowy |
Status produktu: Normalny
| Data produkcji od | 01.10.2012 |
| dla kombinowanego numeru PR | 8N4+9AK |
| Ograniczenia producenta | VALEO |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 | Z naklejaną folią |
| Przeszklenie | Z czujnikiem wilgotnożci |
| Kształt obudowy wtyczki | Kanciasty |
| Wysokość [mm] | 13 |
| Szerokość [mm] | 46 |
| Długość [mm] | 69 |
| Średnica [mm] | 34 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Rodzaj koprusu | Obudowa z tworzywa sztucznego |
| Stan | Fabrycznie nowy |
| dla numeru OE | 06A 919 501 |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 4H0 919 275 A |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 61,5 |
| parzyste numery artykułów | GBS2513 |
| nr EAN | 3322937734825 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 62 |
| parzyste numery artykułów | GBS2529 |
| nr EAN | 3322937734849 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Ciężar [kg] | 0,77 |
| nr EAN | 4062375001613 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | zewnętrzny |
| Strona zabudowy | wewnątrz |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Długość [mm] | 31,35 |
| Szerokość [mm] | 22 |
| Wysokość [mm] | 35,9 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Średnica [mm] | 15,48 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276428900018 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | CFHD |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 3276423661525 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 |
| Długość całkowita [mm] | 900 |
| Rozmiar klucza | 17 |
| Długość przewodu [mm] | 770 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Liczba zestyków | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 | z przewodem |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Rodzaj czujnika | Czujnik dźwigniowy |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| nr EAN | 4103590698056 |
Status produktu: Normalny
| Rok modelowy do | 2014 |
| Rok modelowy do | 2014 |
| Długość [mm] | 36 |
| Szerokość [mm] | 17 |
| Wysokość [mm] | 13 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001424342 |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 03C 906 433 E |
| Szerokość [mm] | 30 |
| Wysokość [mm] | 28 |
| Długość [mm] | 80 |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wału korbowego |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość połączeń | 3 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| nr EAN | 4046001422218 |
Status produktu: Normalny
| Ciężar [kg] | 0,07275 |
| nr EAN | 4046001511783 |
Status produktu: Normalny
| Rok modelowy do | 2014 |
| Strona zabudowy | Przestrzeń na nogi |
| dla numeru PR | 9AK |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,073 |
| nr EAN | 4046001331237 |
Status produktu: Normalny
| Ciężar [kg] | 0,062 |
| nr EAN | 4046001617362 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| dla numeru PR | 8Q3 |
| nie dla numeru PR | 0N0 |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Ilość biegunów | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z drążkiem sprzęgającym |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| nr EAN | 4062375020157 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 2 |
| nr EAN | 3531650022342 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 201 do 227 (z 227 pozycji)
Stron: 5
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Audi A1 (8X1, 8XK) 2.0 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A1 (8X1, 8XK) 2.0 TDI
produkowanego od 2011.09 do roku 2015.04
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 143 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Audi A1 (8X1, 8XK)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Audi A1 (8X1, 8XK) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi
z rocznika od 2011.09 do roku 2015.04, i mocy silnika 143 KM
.