
| Jednostka | szt. |
| Tryb pracy | Elektroniczny |
| Kształt | Kształt D |
| Ilość biegunów | 2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 35 |
| Długość kabli | 414 |
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| EAN | 8718042349668 |
| Stan | Fabrycznie nowy |

| dla numeru OE | 03G906051G |
| Liczba zestyków | 3 |
| Od ciśnienia [Pa] | -14000 |
| Do ciśnienia [Pa] | 100000 |

| Liczba zestyków | 3 |
| Od ciśnienia [Pa] | -14000 |
| Do ciśnienia [Pa] | 100000 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |

| dla numeru OE | 059906051A |
| Liczba zestyków | 3 |
| Od ciśnienia [Pa] | 0 |
| Do ciśnienia [Pa] | 90000 |

| Ciężar netto [g] | 30 |
| nr EAN | 5902048092946 |

| Ciężar netto [g] | 16 |
| nr EAN | 5902048925060 |

| Ciężar netto [g] | 10 |
| nr EAN | 5908281478868 |

| Ciężar netto [g] | 10 |
| nr EAN | 5908281478875 |

| Ciężar netto [g] | 3498 |
| nr EAN | 5902048063441 |

| Ciężar netto [g] | 1845 |
| nr EAN | 5902048064929 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
| parzyste numery artykułów | 06-S156 |
| nr EAN | 4031185268509 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
| parzyste numery artykułów | 06-S155 |
| nr EAN | 4031185268516 |

| Masa [g] | 13 |
| nr EAN | 8051267607800 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 330 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 mm |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 262 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 mm |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 890 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 |
| Długość całkowita [mm] | 970 |
| nr EAN | 4028977941627 |

| Techniczny numer informacyjny | PI 2028 |
| nr EAN | 4028977940842 |

| Techniczny numer informacyjny | PI 2028 |
| nr EAN | 4028977941023 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Techniczny numer informacyjny | PI 2004 |
| nr EAN | 4028977944291 |

| Techniczny numer informacyjny | PI 2028 |
| nr EAN | 4028977942273 |

| Gwint zewn. [mm] | M18 X 1,5 MM |
| Rozmiar klucza | 27 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 100 |
| Liczba połączeń | 3 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
| nr EAN | 8430320275086 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
| nr EAN | 8430320275093 |

| Moment dokręcenia [Nm] | 8 |
| Sposób montażu | przykręcany |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z wpustem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworami |
| dopuszczalna prędkość maksymalna [km/h] | 250 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Zakres częstotliwości [MHz] | 433 |
| Kolor zaworu | czarny |
| Kolor zaworu | srebrny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Kolor | czarny |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj wtyczki | męski |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| Kolor | czerwony |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 5 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Ciężar [kg] | 0,06 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 240 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 490 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,10 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Ciężar [kg] | 0,04 |

| Ciężar [kg] | 0,07 |
| System tworzenia mieszanki paliwowej | Wtrysk bezpośredni |

| Napięcie [V] | 12 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 500 |



| Strona zabudowy | z obu stron |



Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Jeep COMPASS (MK49) 2.4 4x4.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Jeep COMPASS (MK49) 2.4 4x4 produkowanego od 2006.09
Jeżeli twój Jeep dysponuje silnikiem o mocy 170 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Jeep COMPASS (MK49)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Jeep COMPASS (MK49) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Jeep z rocznika od 2006.09, i mocy silnika 170 KM
.
Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020

Jak odróżnić oryginalny olej Castrol od podróbek
28-05-2020

Akumulatory EFB
22-11-2019