
| Kolor | zielony |
| Materiał | Syntetyk |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,96 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816061618 |

| Kolor | zielony |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,98 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816061625 |

| Kolor | czerwony |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | MB 236.10 |
| Specyfikacja | Peugeot ZF 4HP 18 |
| Specyfikacja | MAN 339 V1 |
| Specyfikacja | MAN 339 Z2 |
| Specyfikacja | MB 236.13 |
| Specyfikacja | Honda Z1 |
| Specyfikacja | MAN 339 V2 |
| Specyfikacja | Peugeot ZF 4HP 14 |
| Specyfikacja | Mercon V |
| Specyfikacja | Dexron III H |
| Specyfikacja | Dexron III G |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C938-A |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C922-A1 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C202-B |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C195-A |
| Specyfikacja | VW TL 52533 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C919-E |
| Specyfikacja | MB 236.6 |
| Specyfikacja | MB 235.71 |
| Specyfikacja | MB 236.9 |
| Specyfikacja | ZF TE-ML 14C |
| Ciężar [kg] | 0,920 |
| dla numeru OE | 001 989 21 03 |
| Rodzaj skrzyni biegów | do automatycznej skrzyni biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów | przekładnia automatyczna ze sprzęgłem hydraulicznym |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816228066 |

| Cecha chemiczna | zawierający olej mineralny |
| Klasa lepkości SAE | 10W |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Pojemność [litr] | 0,5 |
| nr EAN | 4008177322501 |

| Kolor | czerwony |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | Suffix A |
| Specyfikacja | MAN 339 Z1 |
| Specyfikacja | MB 236.6 |
| Specyfikacja | MB 236.2 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C186-A |
| Specyfikacja | MB 236.7 |
| Specyfikacja | MB 236.1 |
| Specyfikacja | MB 236.5 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C166-H |
| Specyfikacja | MAN 339 V1 |
| Specyfikacja | Allison C3/C4 |
| Specyfikacja | Dexron II D |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C185-A |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C138-CJ |
| Ciężar [kg] | 0,93 |
| dla numeru OE | 000 989 92 03 |
| Rodzaj skrzyni biegów | do automatycznej skrzyni biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów | przekładnia automatyczna ze sprzęgłem hydraulicznym |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816089711 |

| Kolor | zielony |
| Materiał | Syntetyk |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,96 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816061618 |

| Kolor | żółty |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,93 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816026150 |

| Kolor | żółty |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,912 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816216483 |

| Kolor | zielony |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,900 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816247043 |

| Kolor | zielony |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,98 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816061625 |

| Kolor | czerwony |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | MB 236.10 |
| Specyfikacja | Peugeot ZF 4HP 18 |
| Specyfikacja | MAN 339 V1 |
| Specyfikacja | MAN 339 Z2 |
| Specyfikacja | MB 236.13 |
| Specyfikacja | Honda Z1 |
| Specyfikacja | MAN 339 V2 |
| Specyfikacja | Peugeot ZF 4HP 14 |
| Specyfikacja | Mercon V |
| Specyfikacja | Dexron III H |
| Specyfikacja | Dexron III G |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C938-A |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C922-A1 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C202-B |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C195-A |
| Specyfikacja | VW TL 52533 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C919-E |
| Specyfikacja | MB 236.6 |
| Specyfikacja | MB 235.71 |
| Specyfikacja | MB 236.9 |
| Specyfikacja | ZF TE-ML 14C |
| Ciężar [kg] | 0,920 |
| dla numeru OE | 001 989 21 03 |
| Rodzaj skrzyni biegów | do automatycznej skrzyni biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów | przekładnia automatyczna ze sprzęgłem hydraulicznym |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816228066 |

| Wymagana ilość | 4 |
| Kolor | czerwony |
| Pojemność [litr] | 5 |
| Specyfikacja | Suffix A |
| Specyfikacja | MAN 339 Z1 |
| Specyfikacja | MB 236.6 |
| Specyfikacja | MB 236.2 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C186-A |
| Specyfikacja | MB 236.7 |
| Specyfikacja | MB 236.1 |
| Specyfikacja | MB 236.5 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C166-H |
| Specyfikacja | MAN 339 V1 |
| Specyfikacja | Allison C3/C4 |
| Specyfikacja | Dexron II D |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C185-A |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C138-CJ |
| Ciężar [kg] | 4,88 |
| Rodzaj skrzyni biegów | przekładnia automatyczna ze sprzęgłem hydraulicznym |
| Rodzaj skrzyni biegów | do automatycznej skrzyni biegów |
| dla numeru OE | 000 989 92 03 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816300175 |

| Wymagana ilość | 4 |
| Kolor | czerwony |
| Pojemność [litr] | 5 |
| Specyfikacja | MB 236.10 |
| Specyfikacja | Peugeot ZF 4HP 18 |
| Specyfikacja | MAN 339 V1 |
| Specyfikacja | MAN 339 Z2 |
| Specyfikacja | MB 236.13 |
| Specyfikacja | Honda Z1 |
| Specyfikacja | MAN 339 V2 |
| Specyfikacja | Peugeot ZF 4HP 14 |
| Specyfikacja | Mercon V |
| Specyfikacja | Dexron III H |
| Specyfikacja | Dexron III G |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C938-A |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C922-A1 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C202-B |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C195-A |
| Specyfikacja | VW TL 52533 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C919-E |
| Specyfikacja | MB 236.6 |
| Specyfikacja | MB 235.71 |
| Specyfikacja | MB 236.9 |
| Specyfikacja | ZF TE-ML 14C |
| Ciężar [kg] | 4,7 |
| Rodzaj skrzyni biegów | do automatycznej skrzyni biegów |
| dla numeru OE | 001 989 21 03 |
| Rodzaj skrzyni biegów | przekładnia automatyczna ze sprzęgłem hydraulicznym |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816300182 |

| Kolor | zielony |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,95 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816461616 |

| Specyfikacja wg JASO | 1-A |
| Dopuszczenie przez producenta | Allison C4 |
| Dopuszczenie przez producenta | Dexron III H |
| Dopuszczenie przez producenta | Ford Mercon V |
| Dopuszczenie przez producenta | Honda ATFZ1 excl CVT |
| Dopuszczenie przez producenta | Hyundai SP-II |
| Dopuszczenie przez producenta | Hyundai SP-III |
| Dopuszczenie przez producenta | Kia SP-II |
| Dopuszczenie przez producenta | Kia SP-III |
| Dopuszczenie przez producenta | Mazda ATF M-III |
| Dopuszczenie przez producenta | Mazda ATF M-V |
| Dopuszczenie przez producenta | Mitsubishi SP-II |
| Dopuszczenie przez producenta | Mitsubishi SP-III |
| Dopuszczenie przez producenta | Nissan AT-Matic D |
| Dopuszczenie przez producenta | Nissan AT-Matic J |
| Dopuszczenie przez producenta | Nissan AT-Matic K |
| Dopuszczenie przez producenta | Toyota Type T-II |
| Dopuszczenie przez producenta | Toyota Type T-IV |
| Zalecenie producenta oleju | Allison TES 295 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 7045 E |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 8072 B |
| Zalecenie producenta oleju | BMW LA 2634 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW LT 71141 |
| Zalecenie producenta oleju | Caterpillar TO-2 |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler ATF +3 |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler ATF +4 |
| Zalecenie producenta oleju | Daimler NAG-1 |
| Zalecenie producenta oleju | JWS 3309 AisinWarner |
| Zalecenie producenta oleju | MAN 339 Typ V1 |
| Zalecenie producenta oleju | MAN 339 Typ Z1 |
| Zalecenie producenta oleju | MAN 339 Typ Z2 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.10 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.11 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.2 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.5 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.6 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.7 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.9 |
| Zalecenie producenta oleju | Subaru ATF |
| Zalecenie producenta oleju | Volvo 97340 |
| Zalecenie producenta oleju | Volvo 97341 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 052 162 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 052 990 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 055 025 |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 02F |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 03D |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 04D |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 05L |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 09 |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 11A |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 11B |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 14A |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 14B |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 17C |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Dopuszczenie przez producenta | MAN M 3289 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 81 22 9 407 758 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55550-AG3 |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 204-A |
| Zalecenie producenta oleju | MB 345.0 |
| Zalecenie producenta oleju | Opel 1940 766 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 002 000 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 004 000 |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 02K |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Olej | Olej syntetyczny |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Pojemność [litr] | 1 |
| nr EAN | 4014835766013 |

| Kolor | żółty |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,912 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4044688541246 |

| Specyfikacja | LHM |
| Cecha chemiczna | zawierający olej mineralny |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Temperatura wrzenia [°C] | 270 |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Ciężar [kg] | 0,94 |
| nr EAN | 3276424024107 |

| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 10W |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Pojemność [litr] | 1 |
| nr EAN | 8710941012636 |


TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026