
| Typ skrzyni biegów | 722.3 |
| Typ skrzyni biegów | 722.509 |
| Kolor | czerwony |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | MB 236.10 |
| Specyfikacja | Peugeot ZF 4HP 18 |
| Specyfikacja | MAN 339 V1 |
| Specyfikacja | MAN 339 Z2 |
| Specyfikacja | MB 236.13 |
| Specyfikacja | Honda Z1 |
| Specyfikacja | MAN 339 V2 |
| Specyfikacja | Peugeot ZF 4HP 14 |
| Specyfikacja | Mercon V |
| Specyfikacja | Dexron III H |
| Specyfikacja | Dexron III G |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C938-A |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C922-A1 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C202-B |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C195-A |
| Specyfikacja | VW TL 52533 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C919-E |
| Specyfikacja | MB 236.6 |
| Specyfikacja | MB 235.71 |
| Specyfikacja | MB 236.9 |
| Specyfikacja | ZF TE-ML 14C |
| Ciężar [kg] | 0,920 |
| dla numeru OE | 001 989 21 03 |
| Rodzaj skrzyni biegów | do automatycznej skrzyni biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów | przekładnia automatyczna ze sprzęgłem hydraulicznym |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816228066 |

| Typ skrzyni biegów | 722.3 |
| Typ skrzyni biegów | 722.509 |
| Kolor | czerwony |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | Suffix A |
| Specyfikacja | MAN 339 Z1 |
| Specyfikacja | MB 236.6 |
| Specyfikacja | MB 236.2 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C186-A |
| Specyfikacja | MB 236.7 |
| Specyfikacja | MB 236.1 |
| Specyfikacja | MB 236.5 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C166-H |
| Specyfikacja | MAN 339 V1 |
| Specyfikacja | Allison C3/C4 |
| Specyfikacja | Dexron II D |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C185-A |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C138-CJ |
| Ciężar [kg] | 0,93 |
| dla numeru OE | 000 989 92 03 |
| Rodzaj skrzyni biegów | do automatycznej skrzyni biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów | przekładnia automatyczna ze sprzęgłem hydraulicznym |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816089711 |

| Kolor | żółty |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,95 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816089728 |

| Typ skrzyni biegów | 722.3 |
| Typ skrzyni biegów | 722.509 |
| Kolor | czerwony |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | MB 236.10 |
| Specyfikacja | Peugeot ZF 4HP 18 |
| Specyfikacja | MAN 339 V1 |
| Specyfikacja | MAN 339 Z2 |
| Specyfikacja | MB 236.13 |
| Specyfikacja | Honda Z1 |
| Specyfikacja | MAN 339 V2 |
| Specyfikacja | Peugeot ZF 4HP 14 |
| Specyfikacja | Mercon V |
| Specyfikacja | Dexron III H |
| Specyfikacja | Dexron III G |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C938-A |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C922-A1 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C202-B |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C195-A |
| Specyfikacja | VW TL 52533 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C919-E |
| Specyfikacja | MB 236.6 |
| Specyfikacja | MB 235.71 |
| Specyfikacja | MB 236.9 |
| Specyfikacja | ZF TE-ML 14C |
| Ciężar [kg] | 0,920 |
| dla numeru OE | 001 989 21 03 |
| Rodzaj skrzyni biegów | do automatycznej skrzyni biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów | przekładnia automatyczna ze sprzęgłem hydraulicznym |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816228066 |

| Typ skrzyni biegów | 722.3 |
| Typ skrzyni biegów | 722.509 |
| Wymagana ilość | 4 |
| Kolor | czerwony |
| Pojemność [litr] | 5 |
| Specyfikacja | Suffix A |
| Specyfikacja | MAN 339 Z1 |
| Specyfikacja | MB 236.6 |
| Specyfikacja | MB 236.2 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C186-A |
| Specyfikacja | MB 236.7 |
| Specyfikacja | MB 236.1 |
| Specyfikacja | MB 236.5 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C166-H |
| Specyfikacja | MAN 339 V1 |
| Specyfikacja | Allison C3/C4 |
| Specyfikacja | Dexron II D |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C185-A |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C138-CJ |
| Ciężar [kg] | 4,88 |
| Rodzaj skrzyni biegów | przekładnia automatyczna ze sprzęgłem hydraulicznym |
| Rodzaj skrzyni biegów | do automatycznej skrzyni biegów |
| dla numeru OE | 000 989 92 03 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816300175 |

| Typ skrzyni biegów | 722.3 |
| Typ skrzyni biegów | 722.509 |
| Wymagana ilość | 4 |
| Kolor | czerwony |
| Pojemność [litr] | 5 |
| Specyfikacja | MB 236.10 |
| Specyfikacja | Peugeot ZF 4HP 18 |
| Specyfikacja | MAN 339 V1 |
| Specyfikacja | MAN 339 Z2 |
| Specyfikacja | MB 236.13 |
| Specyfikacja | Honda Z1 |
| Specyfikacja | MAN 339 V2 |
| Specyfikacja | Peugeot ZF 4HP 14 |
| Specyfikacja | Mercon V |
| Specyfikacja | Dexron III H |
| Specyfikacja | Dexron III G |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C938-A |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C922-A1 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C202-B |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C195-A |
| Specyfikacja | VW TL 52533 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C919-E |
| Specyfikacja | MB 236.6 |
| Specyfikacja | MB 235.71 |
| Specyfikacja | MB 236.9 |
| Specyfikacja | ZF TE-ML 14C |
| Ciężar [kg] | 4,7 |
| Rodzaj skrzyni biegów | do automatycznej skrzyni biegów |
| dla numeru OE | 001 989 21 03 |
| Rodzaj skrzyni biegów | przekładnia automatyczna ze sprzęgłem hydraulicznym |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816300182 |

| Numer skrzyni biegów | 722.3xx 4/1 |
| Specyfikacja wg JASO | 1-A |
| Dopuszczenie przez producenta | Allison C4 |
| Dopuszczenie przez producenta | Dexron III H |
| Dopuszczenie przez producenta | Ford Mercon V |
| Dopuszczenie przez producenta | Honda ATFZ1 excl CVT |
| Dopuszczenie przez producenta | Hyundai SP-II |
| Dopuszczenie przez producenta | Hyundai SP-III |
| Dopuszczenie przez producenta | Kia SP-II |
| Dopuszczenie przez producenta | Kia SP-III |
| Dopuszczenie przez producenta | Mazda ATF M-III |
| Dopuszczenie przez producenta | Mazda ATF M-V |
| Dopuszczenie przez producenta | Mitsubishi SP-II |
| Dopuszczenie przez producenta | Mitsubishi SP-III |
| Dopuszczenie przez producenta | Nissan AT-Matic D |
| Dopuszczenie przez producenta | Nissan AT-Matic J |
| Dopuszczenie przez producenta | Nissan AT-Matic K |
| Dopuszczenie przez producenta | Toyota Type T-II |
| Dopuszczenie przez producenta | Toyota Type T-IV |
| Zalecenie producenta oleju | Allison TES 295 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 7045 E |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 8072 B |
| Zalecenie producenta oleju | BMW LA 2634 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW LT 71141 |
| Zalecenie producenta oleju | Caterpillar TO-2 |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler ATF +3 |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler ATF +4 |
| Zalecenie producenta oleju | Daimler NAG-1 |
| Zalecenie producenta oleju | JWS 3309 AisinWarner |
| Zalecenie producenta oleju | MAN 339 Typ V1 |
| Zalecenie producenta oleju | MAN 339 Typ Z1 |
| Zalecenie producenta oleju | MAN 339 Typ Z2 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.10 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.11 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.2 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.5 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.6 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.7 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.9 |
| Zalecenie producenta oleju | Subaru ATF |
| Zalecenie producenta oleju | Volvo 97340 |
| Zalecenie producenta oleju | Volvo 97341 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 052 162 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 052 990 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 055 025 |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 02F |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 03D |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 04D |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 05L |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 09 |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 11A |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 11B |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 14A |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 14B |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 17C |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Numer skrzyni biegów | 722.5xx 5/1 |
| Numer skrzyni biegów | 722.6xx 5/1 |
| Dopuszczenie przez producenta | Dexron VI |
| Dopuszczenie przez producenta | Ford Mercon LV |
| Zalecenie producenta oleju | Aisin Warner AW-1 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 83 22 0 142 516 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 83 22 2 152 426 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 83 22 2 289 720 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 83 22 2 305 396 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 83 22 2 305 397 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 83 22 2 355 599 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW M-1375.4 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55550-AV5 |
| Zalecenie producenta oleju | Honda ATF 3.1 |
| Zalecenie producenta oleju | Honda ATF DW-1 |
| Zalecenie producenta oleju | Hyundai SP-IV |
| Zalecenie producenta oleju | JWS 3324 AisinWarner |
| Zalecenie producenta oleju | LandRover TYK 500050 |
| Zalecenie producenta oleju | Mazda ATF FZ |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.12 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.14 |
| Zalecenie producenta oleju | Mitsub DiaQ ATF-PA |
| Zalecenie producenta oleju | Nissan AT-Matic S |
| Zalecenie producenta oleju | Toyota WS |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 055 005 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 055 540 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 060 162 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Dopuszczenie przez producenta | Dexron II D |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Freigabe 236.3 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 009 300 |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 03D |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 04D |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 09 |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 11 |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 14A |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 17C |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Mechanizm różnicowy | z blokadą mechanizmu różnicowego |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-4 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Specyfikacja | MIL-L 2105 D |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii oleje do Mercedes-benz KLASA E (W210) E 320 (210.055).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Mercedes-benz KLASA E (W210) E 320 (210.055) produkowanego od 1995.06 do roku 1997.06
Jeżeli twój Mercedes-benz dysponuje silnikiem o mocy 220 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii oleje do Mercedes-benz KLASA E (W210)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na oleje do Mercedes-benz KLASA E (W210) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Mercedes-benz z rocznika od 1995.06 do roku 1997.06, i mocy silnika 220 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026