
| Ciężar [kg] | 0,16 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1555 |
| nr EAN | 4010858481247 |

| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 16 |
| nr EAN | 8427769032158 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 104 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 65,0 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 03N 115 562 B |
| nr EAN | 5050063234565 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 272 |
| Szerokość [mm] | 219,0 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Ciężar [kg] | 0,31 |
| dla numeru OE | 7H0 819 631 A |
| nr EAN | 5050063229349 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 277,5 |
| Szerokość [mm] | 218,5 |
| Wysokość [mm] | 34 |
| Ciężar [kg] | 0,11148 |
| dla numeru OE | 7H0 819 631 |
| nr EAN | 5050063237085 |

| Długość [cal] | 24 |
| Długość [mm] | 600 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,127 |
| dla numeru OE | 24FL600 |
| nr EAN | 5050063279481 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 136 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 53,5 |
| Ciężar [kg] | 0,077 |
| dla numeru OE | 0BH 325 183 B |
| nr EAN | 5057746147006 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1555 |
| nr EAN | 3165141069877 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1090 |
| nr EAN | 4047024167230 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 278 |
| Szerokość [mm] | 219 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Jednostka ilości | Sztuka |
| nr EAN | 4047024135246 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 313 |
| Szerokość [mm] | 189 |
| Wysokość [mm] | 61,8 |
| nr EAN | 4047024017566 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 312 |
| Szerokość [mm] | 189 |
| Wysokość [mm] | 68 |
| nr EAN | 4047024128286 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 278 |
| Szerokość [mm] | 219 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Wymagana ilość | 1 |
| nr EAN | 4047023214935 |

| Długość 1 [mm] | 400 |
| nr EAN | 4047024879188 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 600 |
| Długość 2 [mm] | 600 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 4047025146821 |

| Długość 1 [mm] | 600 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047025275262 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 102 |
| Wysokość 1 [mm] | 96 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Średnica 1 [mm] | 32 |
| Średnica 2 [mm] | 21 |
| nr EAN | 4047025337946 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Rodzaj filtra | z działaniem antyalergicznym |
| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| Rodzaj filtra | Filtr pyłowy dokładnego oczyszczania (PM 2.5) |
| Długość [mm] | 278 |
| Szerokość [mm] | 218 |
| Wysokość [mm] | 34 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Jednostka ilości | Sztuka |
| nr EAN | 4047025413220 |

| Długość 1 [mm] | 450 |
| nr EAN | 4047026091595 |

| Dopuszczenie przez producenta | BMW Longlife-04 OEM |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.31 |
| Klasa lepkości SAE | 5W-30 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.51 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche C30 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 504 00 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 507 00 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C3 |
| Specyfikacja | API Gasoline SP |

| Ciężar [kg] | 0,16 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1555 |
| nr EAN | 4010858481247 |

| Ciężar [kg] | 0,116 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1090 |
| nr EAN | 4010858479466 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 275 |
| Szerokość [mm] | 217 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 3358966530206 |

| Długość [mm] | 277 |
| Szerokość [mm] | 216 |
| Wysokość [mm] | 34 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |

| Wysokość [mm] | 103,5 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 65 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 21 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 31,5 |

| Długość 1/Długość 2 [mm] | 600/600 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Masa [g] | 318 |
| nr EAN | 8717613054772 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 272 |
| Szerokość [mm] | 219,0 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Ciężar [kg] | 0,12 |
| dla numeru OE | 7H0 819 631 A |
| nr EAN | 4027816213185 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 278 |
| Szerokość [mm] | 218,0 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| dla numeru OE | 7H0 819 631 |
| nr EAN | 4027816213161 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 310 |
| Szerokość [mm] | 185,0 |
| Wysokość [mm] | 61 |
| Ciężar [kg] | 0,34 |
| dla numeru OE | 7H0 129 620 A |
| nr EAN | 4027816322450 |

| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | API SN/CF |
| Specyfikacja | VW 504 00/507 00 |
| Specyfikacja | MB 229.51 |
| Specyfikacja | ACEA C3 |
| Specyfikacja | BMW Longlife-04 |
| Specyfikacja | VW 504 00 |
| Specyfikacja | VW 507 00 |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Ciężar [kg] | 0,961 |
| dla numeru OE | SAE 5W-30 LLP |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816329459 |

| Wymagana ilość | 4 |
| Pojemność [litr] | 4 |
| Specyfikacja | API SN/CF |
| Specyfikacja | VW 504 00/507 00 |
| Specyfikacja | MB 229.51 |
| Specyfikacja | ACEA C3 |
| Specyfikacja | BMW Longlife-04 |
| Specyfikacja | VW 504 00 |
| Specyfikacja | VW 507 00 |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Ciężar [kg] | 4,1 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816329466 |

| Wymagana ilość | 4 |
| Pojemność [litr] | 5 |
| Specyfikacja | API SN/CF |
| Specyfikacja | VW 504 00/507 00 |
| Specyfikacja | MB 229.51 |
| Specyfikacja | ACEA C3 |
| Specyfikacja | BMW Longlife-04 |
| Specyfikacja | VW 504 00 |
| Specyfikacja | VW 507 00 |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Ciężar [kg] | 4,265 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816329473 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 104 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 65,0 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 03N 115 562 B |
| nr EAN | 4027816478270 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 136 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 53,5 |
| Ciężar [kg] | 0,077 |
| dla numeru OE | 0BH 325 183 B |
| nr EAN | 4054224078266 |

| Długość [mm] | 136 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 53,5 |
| Ciężar [kg] | 5,657 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224717721 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 276 |
| Szerokość [mm] | 216 |
| Wysokość [mm] | 34 |
| nr EAN | 5904608991553 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 277 |
| Szerokość [mm] | 216 |
| Wysokość [mm] | 34 |
| nr EAN | 5904608881557 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 312 |
| Szerokość [mm] | 189 |
| Wysokość [mm] | 68 |
| nr EAN | 5904609061576 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 312 |
| Szerokość [mm] | 189 |
| Wysokość [mm] | 63 |
| nr EAN | 5904608051578 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 103,5 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 65 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 21 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 31,5 |
| nr EAN | 5904608046888 |

| Materiał | Aramid |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Szerokość [mm] | 21,4 |
| Długość [mm] | 1550 |
| nr EAN | 5414465232824 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 600 |
| Długość [cal] | 24 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633825 |

| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 600 |
| Długość [cal] | 24 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300750225 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 313 |
| Szerokość [mm] | 189 |
| Wysokość [mm] | 63 |
| nr EAN | 4030776040852 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 313 |
| Szerokość [mm] | 189 |
| Wysokość [mm] | 71 |
| nr EAN | 4030776040869 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| nr EAN | 4030776012996 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 283 |
| Szerokość [mm] | 220 |
| Wysokość [mm] | 28 |
| nr EAN | 4030776011371 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 27 |
| Wysokość [mm] | 103 |
| nr EAN | 4030776027112 |

| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| Długość [mm] | 277 |
| Szerokość [mm] | 219 |
| Wysokość [mm] | 31 |
| nr EAN | 4030776047080 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Rodzaj skrzyni biegów | przekładnia mechaniczna / opcjonalnie automatyczna |
| średnica zewnętrzna [mm] | 59 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 17 |
| Wysokość [mm] | 137 |
| nr EAN | 4030776059366 |

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025