
| Pojemność [litr] | 1 |
| przewyższa specyfikację | Aisin Warner JWS3324 |
| przewyższa specyfikację | Ford Mercon LV/SP |
| przewyższa specyfikację | GM Dextron VI |
| przewyższa specyfikację | Honda ATF DW1 |
| przewyższa specyfikację | Hyundai/Kia SPIV |
| przewyższa specyfikację | Mazda FZ |
| przewyższa specyfikację | Mercedes MB 236.41 |
| przewyższa specyfikację | Nissan Matic K/S |
| przewyższa specyfikację | Toyota/Lexus ATF WS |
| nr EAN | 5411450732291 |

| Pojemność [litr] | 60 |
| przewyższa specyfikację | Aisin Warner JWS3324 |
| przewyższa specyfikację | Ford Mercon LV/SP |
| przewyższa specyfikację | GM Dextron VI |
| przewyższa specyfikację | Honda ATF DW1 |
| przewyższa specyfikację | Hyundai/Kia SPIV |
| przewyższa specyfikację | Mazda FZ |
| przewyższa specyfikację | Mercedes MB 236.41 |
| przewyższa specyfikację | Nissan Matic K/S |
| przewyższa specyfikację | Toyota/Lexus ATF WS |

| Grubość [mm] | 3 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22,8 |
| nr EAN | 8427769821455 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Wysokość [mm] | 41,0 |
| Długość [mm] | 276,0 |
| Szerokość [mm] | 225,0 |
| nr EAN | 5294515814596 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 78,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Ciężar [kg] | 0,290 |
| nr EAN | 5050063004564 |

| Długość [cal] | 26 |
| Długość [mm] | 660 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,142 |
| dla numeru OE | 26FL660 |
| nr EAN | 5050063279498 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 109 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 35,0 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 44,8 |
| Ciężar [kg] | 0,032 |
| dla numeru OE | 1 589 089 SK1 |
| nr EAN | 5057746192532 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 277 |
| Szerokość [mm] | 225,0 |
| Wysokość [mm] | 40 |
| Ciężar [kg] | 0,318 |
| dla numeru OE | 2 197 035 |
| nr EAN | 5057746148133 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1575 |
| nr EAN | 3165143170267 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 74,9 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica 1 [mm] | 62,5 |
| nr EAN | 4047024715882 |

| Długość 1 [mm] | 530 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047025275231 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 680 |
| Długość 2 [mm] | 680 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047025487764 |

| Długość 1 [mm] | 530 |
| nr EAN | 4047025511100 |

| Odstęp elektrod | 0,7 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 15 |
| Gwint zewn. [mm] | 12 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| Rozmiar klucza | 14 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047025956888 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 245,9 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 50,2 |
| nr EAN | 4047025654838 |

| Ciężar [kg] | 0,163 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1580 |
| nr EAN | 4010858530747 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| nr EAN | 3358960213105 |

| Długość [mm] | 246 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |

| Wysokość [mm] | 76,5 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76,5 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 70 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |

| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 8021787017106 |

| Długość 1/Długość 2 [mm] | 680/680 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| nr EAN | 8717613115954 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 13 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22,4 |
| Grubość [mm] | 3 |
| Materiał | Guma |
| Kształt | asymetryczny |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |
| nr EAN | 4041248445853 |


| Kolor | żółty |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | VW TL 521 71 |
| Specyfikacja | API GL-4 |
| Specyfikacja | VW TL 521 78 |
| Specyfikacja | VW TL 525 12 |
| Specyfikacja | VW TL 726 Y |
| Specyfikacja | MB 235.10 |
| Specyfikacja | WSS-M2C200-D2 |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W |
| Ciężar [kg] | 0,917 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816218296 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 78,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Ciężar [kg] | 0,290 |
| nr EAN | 4027816388135 |

| Wymagana ilość | 4 |
| Pojemność [litr] | 4 |
| Specyfikacja | ACEA A1/B1 |
| Specyfikacja | ACEA A5/B5 |
| Specyfikacja | API SN/CF |
| Specyfikacja | ILSAC GF-3 |
| Specyfikacja | ILSAC GF-4 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C913-D |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C913-C |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Ciężar [kg] | 3,64 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224011515 |

| Wymagana ilość | 4 |
| Pojemność [litr] | 5 |
| Specyfikacja | ACEA A1/B1 |
| Specyfikacja | ACEA A5/B5 |
| Specyfikacja | API SN/CF |
| Specyfikacja | ILSAC GF-3 |
| Specyfikacja | ILSAC GF-4 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C913-D |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C913-C |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Ciężar [kg] | 4,52 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224011522 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 245 |
| Szerokość [mm] | 198,0 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Ciężar [kg] | 0,26 |
| dla numeru OE | 5 243 186 |
| nr EAN | 4054224016602 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 277 |
| Szerokość [mm] | 225,0 |
| Wysokość [mm] | 40 |
| Ciężar [kg] | 0,318 |
| dla numeru OE | 2 197 035 |
| nr EAN | 4054224078341 |

| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | ACEA C5 |
| Specyfikacja | ACEA A1/B1(obsolete) |
| Specyfikacja | API SN |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C948-B |
| Specyfikacja | Chrysler MS 6395 |
| Specyfikacja | Jaguar STJLR.03.5004 |
| Specyfikacja | FIAT 9.55535-CR1 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C945-A |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-20 |
| Ciężar [kg] | 0,916 |
| dla numeru OE | WSS-M2C948-B |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224083505 |

| Wymagana ilość | 4 |
| Pojemność [litr] | 4 |
| Specyfikacja | ACEA C5 |
| Specyfikacja | ACEA A1/B1(obsolete) |
| Specyfikacja | API SN |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C948-B |
| Specyfikacja | Chrysler MS 6395 |
| Specyfikacja | Jaguar STJLR.03.5004 |
| Specyfikacja | FIAT 9.55535-CR1 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C945-A |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-20 |
| Ciężar [kg] | 3,606 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224083512 |

| Wymagana ilość | 4 |
| Pojemność [litr] | 5 |
| Specyfikacja | ACEA C5 |
| Specyfikacja | ACEA A1/B1(obsolete) |
| Specyfikacja | API SN |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C948-B |
| Specyfikacja | Chrysler MS 6395 |
| Specyfikacja | Jaguar STJLR.03.5004 |
| Specyfikacja | FIAT 9.55535-CR1 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C945-A |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-20 |
| Ciężar [kg] | 4,485 |
| dla numeru OE | WSS-M2C948-B |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224083529 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 109 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 35,0 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 44,8 |
| Ciężar [kg] | 0,032 |
| dla numeru OE | 1 589 089 SK1 |
| nr EAN | 4054224711958 |

| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Długość [mm] | 194 |
| Szerokość [mm] | 138,0 |
| Wysokość [mm] | 48 |
| Ciężar [kg] | 0,321 |
| nr EAN | 4054224774137 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76,5 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 70 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| nr EAN | 5904608026293 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 246 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| nr EAN | 5904608031860 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Szerokość [mm] | 21,4 |
| Długość [mm] | 1573 |
| nr EAN | 5414465353383 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 245 |
| Szerokość [mm] | 198 |
| Wysokość [mm] | 49 |
| nr EAN | 4030776042917 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 277 |
| Szerokość [mm] | 226 |
| Wysokość [mm] | 40 |
| nr EAN | 4030776042443 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 75 |
| nr EAN | 4030776025859 |

| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| nr EAN | 6970574760805 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 224 |
| Szerokość [mm] | 276 |
| Wysokość [mm] | 40 |
| nr EAN | 4030776057607 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Rodzaj skrzyni biegów | przekładnia mechaniczna / opcjonalnie automatyczna |
| średnica zewnętrzna [mm] | 40 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| Wysokość [mm] | 100 |
| nr EAN | 4030776059458 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 78 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 - 16UNF |
| Kolor | czarny |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | J9131003 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | J9131002 |
| nr EAN | 4029416096700 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1570 |
| nr EAN | 4014870125028 |

| Typ skrzyni biegów | 6DCT450-MPS6 |
| Typ skrzyni biegów | Powershift |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| nr EAN | 8052553322155 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 8052553320113 |

| Rozmiar klucza | 14 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 12,0 |
| Długość gwintu [mm] | 25,0 |
| Świeca zapłonowa | Rodzaj połączenia SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 6,5 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | ze stożkowym gniazdem uszczelki |

| Rodzaj filtra | Filtr powietrza |
| Długość [mm] | 246 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 51 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 277 |
| Szerokość [mm] | 226 |
| Wysokość [mm] | 40 |
| nr EAN | 5902473050238 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026