
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Masa [g] | 146 |
| nr EAN | 8809002447071 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 103 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 83,5 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Ciężar [kg] | 0,336 |
| nr EAN | 5050063121032 |

| Długość [cal] | 18 |
| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Ciężar [kg] | 0,108 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279207 |

| Długość [cal] | 18 |
| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,088 |
| dla numeru OE | 18FL450 |
| nr EAN | 5050063279436 |

| Długość [cal] | 18 |
| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| Ciężar [kg] | 0,088 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279313 |

| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 20,8 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 3165143134085 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 81,5 |
| Średnica 1 [mm] | 57 |
| nr EAN | 3165141025736 |

| Długość 1 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143242025 |

| Długość [mm] | 950 |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141180039 |

| Długość [mm] | 940 |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141180015 |

| Długość [mm] | 1350 |
| Szerokość [mm] | 13 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141181357 |

| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| Jakość/Klasa | Nickel GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Miedziana elektroda środkowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | RN9YC |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 9 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 5010874515659 |

| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| załączony adapter | CR5078, CH19 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4044197673148 |

| Wysokość [mm] | 174 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 70 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 127 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość opakowania [cm] | 15,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 15,8 |
| Wysokość opakowania [cm] | 18,9 |
| nr EAN | 4044197760916 |

| Wysokość [mm] | 100 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 61 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość opakowania [cm] | 7,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7,8 |
| Wysokość opakowania [cm] | 10,2 |
| nr EAN | 4044197762880 |

| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| Jakość/Klasa | Ti Poly-V |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | CET8 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 4044197906840 |

| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| Jakość/Klasa | Pt GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | RN8WYPB3 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 10 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,5 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 0037551009596 |

| Ciężar [kg] | 0,074 |
| Długość [mm] | 950 |
| nr EAN | 4010858780203 |

| Ciężar [kg] | 0,151 |
| Długość [mm] | 1350 |
| nr EAN | 4010858781828 |

| Długość [mm] | 350 |
| Długość [cal] | 14 |
| Masa [g] | 212 |
| nr EAN | 4975793514880 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 20.6 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 58 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| nr EAN | 0000000000025 |

| Długość [mm] | 380 |
| Długość [cal] | 15 |
| Masa [g] | 124 |
| nr EAN | 8809002447040 |

| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Masa [g] | 247 |
| nr EAN | 4975793524247 |

| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Masa [g] | 247 |
| nr EAN | 4975793524322 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 20.6 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 58 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| nr EAN | 0000000000026 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 98 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 83 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| nr EAN | 5904608005816 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 170 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 126 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 11 |
| nr EAN | 5904608004123 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Długość [mm] | 950 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 960 |
| nr EAN | 5412571000481 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 65 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 102 |
| nr EAN | 4030776011272 |

| Wysokość [mm] | 176,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 127,3 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 70,7 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 10 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 8033001052046 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 102,4 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Średnica zabudowy [mm] | 63 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 x 16 |
| nr EAN | 8033001061567 |

| Długość [mm] | 375 |
| nr EAN | 5908242633091 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4''-16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 82 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| nr EAN | 5908242653006 |

| Długość [mm] | 375 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| nr EAN | 5901779808369 |

| Długość [mm] | 375 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| nr EAN | 5901779844954 |

| Długość [mm] | 375 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901779845470 |

| Długość [mm] | 350 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| nr EAN | 5902473013325 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 80,0 |
| Wysokość [mm] | 101 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 63,6 |
| nr EAN | 4009026106983 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 175 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 133,0 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 70 |
| Średnica 4 [mm] | 95,5 |
| Średnica 3 [mm] | 9,0 |
| nr EAN | 4009026104255 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 80,0 |
| Wysokość [mm] | 101 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 63,6 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 170 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 70 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 128 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 8,5 |
| nr EAN | 4011558123406 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 7 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 57 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 65 |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF-1B |
| średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| nr EAN | 4011558061289 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566581 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 176,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 127,3 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 70,7 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 10 |
| nr EAN | 5903364314019 |

| Rodzaj paliwa | CNG/LPG |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Rozmiar klucza | 20,8 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| nr EAN | 087295114971 |

| Rozmiar klucza | 20,8 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295022689 |

| Rozmiar klucza | 20,8 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295178225 |

| Długość [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901549338737 |

| Długość [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960024 |

| Długość [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) ze spojlerem |
| nr EAN | 5901583960543 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026