Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka
Koszyk
jest pusty
Sklep » części samochodowe » paski napędowe » pasek wieloklinowy » pasek klinowy wielorowkowy » 28956

Pasek klinowy wielorowkowy 28956 FEBI Bilstein GmbH + Co KG

28956 Pasek klinowy wielorowkowy FEBI Bilstein GmbH + Co KG
    Ocena:

numery handlowe:

6PK1585 , 6PK1586 , 6PK1587 , 6PK1588 , 6PK1589 , 6PK1590 , 6PK1591

numer części:

28956

Wymagana ilość1
Długość [mm]1588
Ciężar [kg]0,162
Ilość żeber6
nr EAN4027816289562
Status produktu: Normal

Sprawdź zastosowanie wybranej części

Pasek klinowy wielorowkowy 28956 FEBI Bilstein GmbH + Co KG

numery OEM:
AUDI 044 260 849 B
AUDI 06B 903 137 C
AUDI 06B 903 137 D
AUDI 06H 903 137 C
AUDI 44 260 849 B
AUDI 6B 903 137 C
AUDI 6B 903 137 D
AUDI 6H 903 137 C
FIAT 9638027080
FORD 7 204 036
LANCIA 9638027080
OPEL 13 40 601
OPEL 13 40 662
OPEL 63 40 673
PEUGEOT 5750.EJ
PEUGEOT 5750.QW
PEUGEOT 5750.VE
PEUGEOT 5750.XK
PEUGEOT 5750.YL
RENAULT 93 38 027 080
RENAULT 96 38 027 180
RENAULT 96 49 592 880
VAUXHALL 097186396
VAUXHALL 097229071
VAUXHALL 098000023
VAUXHALL 97186396
VAUXHALL 97229071
VAUXHALL 98000023
VW (VOLKSWAGEN) 044 260 849 B
VW (VOLKSWAGEN) 06B 903 137 D
VW (VOLKSWAGEN) 06H 903 137 C
VW (VOLKSWAGEN) 44 260 849 B
VW (VOLKSWAGEN) 6B 903 137 D
VW (VOLKSWAGEN) 6H 903 137 C
KIA 0K95K-15-909
KIA oK95K-15-909
FORD USA F53E8620BB
Aktualnie oglądany:  Pasek klinowy wielorowkowy, 28956 • FEBI Bilstein • sklep e-autoparts.pl. Część znajduje się w kategorii

pasek klinowy wielorowkowy