| kod | 2E |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z dodatkową pompą wodną |
| Rok prod. od | 199310 |
| kod | ADY |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z dodatkową pompą wodną |
| Rok prod. od | 199310 |
| kod | AGG |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z dodatkową pompą wodną |
| Rok prod. od | 199310 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Ilość biegunów | 2 |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |
| Zakres temperatury od [°C] | 55 |
| Zakres temperatury do [°C] | 65 |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
Status produktu: Normalny
| kod | 2E |
| Typ katalizatora | dla pojazdów z katalizatorem |
| Rok prod. do | 199310 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
Status produktu: Normalny
| kod | 2E |
| Rok prod. do | 199310 |
| Oznaczenie koloru | biały |
| Wymiar gwintu | M 10 |
| Ilość biegunów | 1 |
| Zakres pomiarowy do [°C] | 180 |
| Skok gwintu [mm] | 1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
Status produktu: Normalny
| kod | 2E |
| Rok prod. od | 199310 |
| kod | ADY |
| Rok prod. od | 199310 |
| kod | AGG |
| Rok prod. od | 199310 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyk płaski |
| Oznaczenie koloru | biały |
| Wymiar gwintu | M 10 |
| Ilość biegunów | 1 |
| Zakres pomiarowy do [°C] | 150 |
| Skok gwintu [mm] | 1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
Status produktu: Normalny
| kod | 2E |
| Rok prod. do | 199309 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Rodzaj wtyczki | Wtyk płaski |
| dla numeru OE | 251 919 372A |
| dopuszczony dla rodzaju silnika (GRA) | K-Jetronic |
Status produktu: Normalny
| kod | 2E |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z automatycznym sterowaniem klimatycznym |
| Rok prod. od | 199507 |
| kod | ADY |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z automatycznym sterowaniem klimatycznym |
| Rok prod. od | 199507 |
| kod | AGG |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z automatycznym sterowaniem klimatycznym |
| Rok prod. od | 199507 |
| Ilość biegunów | 2 |
Status produktu: Normalny
| kod | ADY |
| kod | AGG |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
Status produktu: Normalny
| kod | 2E |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów manualna |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
| Zakres stosowania (myjka) | Poliamid 6.6 |
| Kształt obudowy wtyczki | kanciasty |
| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
Status produktu: Normalny
| kod | 2E |
| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów |
| Rok prod. od | 199008 |
| Rok prod. do | 199309 |
| kod | 2E |
| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów |
| Rok prod. od | 199310 |
| Rok prod. do | 199506 |
| kod | ADY |
| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów |
| Rok prod. od | 199310 |
| Rok prod. do | 199506 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| dla numeru OE | 357 919 149 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rok prod. od | 199310 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Długość [mm] | 68 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| parzyste numery artykułów | GBS2501 |
| nr EAN | 3322937735129 |
Status produktu: Normalny
| Średnica [mm] | 40 |
| Ilość otworów | 4 |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów bez ABS |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 1,613 |
| nr EAN | 4046001261848 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | 2E; ADY; AGG |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Średnica [mm] | 40 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| Ilość otworów | 4 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 1,4969 |
| nr EAN | 4046001261879 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. od | 199410 |
| Kod silnika | ADY,AGG |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | ustawiony pod kątem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| nr EAN | 3276422540388 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | 2E |
| Typ katalizatora | dla pojazdów z katalizatorem |
| Kod silnika | 2E |
| Typ katalizatora | dla pojazdów z katalizatorem |
| TECDOC-Nr silnika | 4963 |
| Kod silnika | 2E |
| Długość [mm] | 37 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 025 906 041 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001285806 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | 2E; ADY; AGG |
| Kod silnika | 2E; ADY; AGG |
| Kod silnika | 2E; ADY; AGG |
| Kod silnika | 2E; ADY; AGG |
| Średnica [mm] | 25 |
| Długość [mm] | 42 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 6U0 919 501 B |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001285820 |
Status produktu: Normalny
| TECDOC-Nr silnika | 4963 |
| Rok prod. od | 199003 |
| Rok prod. do | 199409 |
| Kolor | niebieski |
| Średnica [mm] | 90 |
| Długość [mm] | 570 |
| Wysokość [mm] | 37 |
| Długość przewodu [mm] | 535 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 4046001285585 |
Status produktu: Normalny
| TECDOC-Nr silnika | 4963 |
| TECDOC-Nr silnika | 4979 |
| TECDOC-Nr silnika | 4989 |
| TECDOC-Nr silnika | 4963 |
| TECDOC-Nr silnika | 4979 |
| TECDOC-Nr silnika | 4989 |
| TECDOC-Nr silnika | 4963 |
| TECDOC-Nr silnika | 4989 |
| TECDOC-Nr silnika | 4979 |
| Średnica [mm] | 26 |
| Długość [mm] | 35 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 251 919 501 D |
| Kolor obudowy | czarny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001285783 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | 2E |
| Rok prod. od | 199310 |
| Kod silnika | ADY |
| Kod silnika | AGG |
| Kod silnika | 2E |
| Rok prod. od | 199310 |
| Kod silnika | ADY |
| Kod silnika | AGG |
| Wymiar gwintu | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,01994 |
| nr EAN | 4046001330483 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | ABA; ADY; AGG |
| Numer podwozia od | 3A-T-000 001 |
| Ciężar [kg] | 0,004 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z automatycznym sterowaniem klimatycznym |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001466731 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | 2E |
| Typ katalizatora | dla pojazdów bez katalizatora |
| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją z plecionki z włókna powleczoną silikonem |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| dla numeru OE | 030 906 265 P |
| Ciężar [kg] | 0,14404 |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Długość przewodu [mm] | 550 |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Długość [mm] | 650 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Liczba przewodów | 3 |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001304811 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | 2E |
| Rok prod. do | 199312 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 4046001287015 |
Status produktu: Normalny
| ID wykonania wtyczki | 2-polig |
| Punkt włączania [°C] | 55 |
| Punkt włączania [°C] | 65 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kolor obudowy | brązowy |
| Punkt włączania od [°C] | 65 |
| Punkt włączania do [°C] | 55 |
| Ciężar [kg] | 0,02657 |
| nr EAN | 4046001301339 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M12 x 1,5 |
| Opór [Ohm] | 2500 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ciężar [kg] | 0,026 |
| nr EAN | 4046001326264 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| alternatywnie | |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ciężar [kg] | 0,018 |
| nr EAN | 4046001596629 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650011964 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. od | 199004 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650011988 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 201 do 226 (z 226 pozycji)
Stron: 5
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Volkswagen PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0
produkowanego od 1990.02 do roku 1996.08
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 115 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Volkswagen PASSAT B3/B4 (3A2, 35I)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Volkswagen PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen
z rocznika od 1990.02 do roku 1996.08, i mocy silnika 115 KM
.