
| Kolor | zielony |
| Wymiar gwintu | 1/8x27 NPTF |
| nr EAN | 8435050603444 |

| Gwint zewn. [mm] | 1/8" - 27 NPTF |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| dla numeru OE | 1 657 685 |
| nr EAN | 4027816077886 |

| Gwint zewn. [mm] | 1/8" - 27 NPTF |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Oznaczenie koloru | biały |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| dla numeru OE | 1 701 341 |
| nr EAN | 4027816077985 |

| nr EAN | 8001063831473 |

| Gwint zewn. [mm] | 1/8" - 27 NPTF |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4044688534484 |

| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Wymiar gwintu | 1/8" - 27 NPTF |
| Ilość biegunów | 1 |
| Oznaczenie koloru | zielony |

| Ilość biegunów | 2 |
| Wymiar gwintu | 3/8" x 18 NPTF |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Oznaczenie koloru | szary |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Citroën DS5 2.0 BlueHDi 180.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Citroën DS5 2.0 BlueHDi 180 produkowanego od 2013.08 do roku 2015.07
Jeżeli twój Citroën dysponuje silnikiem o mocy 180 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Citroën DS5? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Citroën DS5 w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Citroën z rocznika od 2013.08 do roku 2015.07, i mocy silnika 180 KM
.
Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020