
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z materiałami dodatkowymi |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ograniczenia producenta | ZF |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Typ skrzyni biegów | 6HP19 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze śrubami |
| Liczba otworów do mocowania | 24 |
| nr EAN | 4040074225806 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z materiałami dodatkowymi |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ograniczenia producenta | ZF |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Typ skrzyni biegów | 6HP19 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze śrubami |
| Liczba otworów do mocowania | 24 |
| nr EAN | 4040074225813 |

| Klasa lepkości wg SAE | 0W-30 |
| Specyfikacja wg ACEA | C2 |
| Specyfikacja wg ACEA | C3 |
| Specyfikacja wg API | SL |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.31 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.51 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.52 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche C30 |
| Dopuszczenie przez producenta | TL 52545 |
| Zalecenie producenta oleju | MB-Approval 229.51 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Specyfikacja wg ACEA | C3 |
| Specyfikacja wg API | SN |
| Dopuszczenie przez producenta | BMW LL-04 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.31 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.51 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche C30 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 504 00 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 507 00 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-40 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B4 |
| Specyfikacja | ACEA A3 / B4 |
| Specyfikacja | API SERVICE SN |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Freigabe 226.5 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Freigabe 229.5 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche A40 |
| Dopuszczenie przez producenta | RENAULT RN0700 |
| Dopuszczenie przez producenta | RN0710 - RN0700 u |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 502 00 505 00 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW LL-01 |
| Zalecenie producenta oleju | CHRYSLER MS-12991 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-G2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-H2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-M2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-N2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-Z2 |
| Zalecenie producenta oleju | GM LL-B-025 (Diesel) |
| Zalecenie producenta oleju | PSA B71 2296 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |


| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-4 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Specyfikacja | MIL-L 2105 D |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Rodzaj paliwa | CNG/LPG |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| nr EAN | 087295114964 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,8 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 4 elektrody masowe |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295168721 |

| Długość [mm] | 525 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961786 |

| Długość [mm] | 600 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961816 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 700 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901549338881 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 345 |
| Szerokość [mm] | 221 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 3286066605718 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| średnica zewnętrzna [mm] | 67 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 32 |
| Wysokość [mm] | 143 |
| nr EAN | 3286065010971 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 225 |
| Szerokość [mm] | 187 |
| Wysokość [mm] | 62 |
| nr EAN | 3286062018581 |

| Kolor | żółty |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | VW LT 71141 |
| Specyfikacja | MB 236.11 |
| Specyfikacja | Toyota PSF EH |
| Specyfikacja | BMW LA 2634 |
| Specyfikacja | ZF Lifeguardfluid 5 |
| Specyfikacja | BMW ATF 4 |
| Specyfikacja | Honda PSF-S |
| Specyfikacja | Hyundai PSF-3 |
| Specyfikacja | KIA PSF-III |
| Specyfikacja | VW TL 521 62 |
| Ciężar [kg] | 1,0 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4044688513847 |

| Kolor | żółty |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C938-A |
| Specyfikacja | Jaguar Fluid 8432 |
| Specyfikacja | BMW ATF 2 |
| Specyfikacja | ATF M-1375.4 |
| Specyfikacja | Mercon SP |
| Ciężar [kg] | 0,987 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4044688563194 |

| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| nr EAN | 4044688483683 |

| Długość [mm] | 480 |
| Szerokość [mm] | 300,0 |
| Grubość [mm] | 2,2 |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał | ACM (poliakryl-kauczuk) |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 4044688593467 |

| Długość [mm] | 231 |
| Szerokość [mm] | 195,0 |
| Wysokość [mm] | 142 |
| Ciężar [kg] | 0,451 |
| nr EAN | 4054228002663 |

| Długość [mm] | 470 |
| Szerokość [mm] | 298,0 |
| Grubość [mm] | 0,5 |
| Materiał | papier |
| Ciężar [kg] | 0,012 |
| nr EAN | 4054228034350 |

| Ciężar [kg] | 0,393 |
| nr EAN | 4054228035531 |

| Typ skrzyni biegów | 6HP19 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Ciężar [kg] | 0,052 |
| nr EAN | 4046001568282 |

| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 5W40 |

| alternatywny zestaw naprawczy | 1071.298.039 |
| dodatkowo potrzebny artykuł (numer artykułu) | 1071.298.042 |
| Pojemność [litr] | 7 |
| Specyfikacja | ZF LifeguardFluid 8 |
| nr EAN | 4053202245706 |

| alternatywny zestaw naprawczy | 1071.298.027 |
| dodatkowo potrzebny artykuł (numer artykułu) | 1071.298.042 |
| Zalecenie producenta oleju | ZF LifeguardFluid 8 |
| dodatkowo potrzebny artykuł (numer artykułu) | S671.090.312 |
| nr EAN | 4053202255514 |

| Pojemność [litr] | 20 |
| Rodzaj połączenia | Kanister |
| Specyfikacja | ZF LifeGuardFluid 8 |
| Parametr | ZFLIFEGUARDFLUID8 |
| nr EAN | 4053202268484 |

| Pojemność [litr] | 1 |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Specyfikacja | ZF LifeGuardFluid 8 |
| Parametr | ZFLIFEGUARDFLUID8 |
| nr EAN | 4053202268477 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Renault 19 I Chamade (L53_) 1.4.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Renault 19 I Chamade (L53_) 1.4 produkowanego od 1990.09 do roku 1992.04
Jeżeli twój Renault dysponuje silnikiem o mocy 75 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Renault 19 I Chamade (L53_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Renault 19 I Chamade (L53_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Renault z rocznika od 1990.09 do roku 1992.04, i mocy silnika 75 KM
.
Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020