| TECDOC-Nr silnika | 11354 |
| TECDOC-Nr silnika | 15488 |
| TECDOC-Nr silnika | 4989 |
| TECDOC-Nr silnika | 15490 |
| TECDOC-Nr silnika | 15489 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | czarny |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,023 |
| nr EAN | 4044688553850 |
Status produktu: Normalny
| TECDOC-Nr silnika | 15490 |
| TECDOC-Nr silnika | 15489 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,038 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4044688646316 |
Status produktu: Normalny
| TECDOC-Nr silnika | 11354 |
| TECDOC-Nr silnika | 15488 |
| TECDOC-Nr silnika | 4989 |
| TECDOC-Nr silnika | 15490 |
| TECDOC-Nr silnika | 15489 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia manualna 5-biegowa |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 4044688374721 |
Status produktu: Normalny
| TECDOC-Nr silnika | 11354 |
| TECDOC-Nr silnika | 15488 |
| TECDOC-Nr silnika | 4989 |
| TECDOC-Nr silnika | 15490 |
| TECDOC-Nr silnika | 15489 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | czarny |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,026 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4044688655066 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Długość [mm] | 68 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| parzyste numery artykułów | GBS2501 |
| nr EAN | 3322937735129 |
Status produktu: Normalny
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Średnica [mm] | 40 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| Ilość otworów | 4 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 1,4969 |
| nr EAN | 4046001261879 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. od | 199906 |
| Kod silnika | ATU,AWF,AWG |
| Ograniczenia producenta | BOSCH |
| Ilość biegunów | 5 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 108 |
| Szerokość [mm] | 125 |
| Wysokość [mm] | 108 |
| Ciężar [kg] | 0,27 |
| nr EAN | 3276422537210 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | AGG,AKR,ATU,AWF,AWG |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276422538064 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. do | 200112 |
| Kod silnika | AGG,AKR |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | ustawiony pod kątem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| nr EAN | 3276422540388 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | AGG |
| Kod silnika | AKR |
| Kod silnika | ATU |
| Kod silnika | AWF |
| Kod silnika | AWG |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| nr EAN | 3276423661303 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. od | 199906 |
| Kod silnika | ATU,AWF,AWG |
| Strona zabudowy | przed katalizatorem |
| Strona zabudowy | za katalizatorem |
| Sonda lambda | Sonda planarna |
| Ilość biegunów | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 1800 |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| Wymiar gwintu | M18x1,5 |
| Ciśnienie załączania [bar] | 4 |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Ciężar [kg] | 0,23 |
| nr EAN | 3276423680038 |
Status produktu: Normalny
| Średnica [mm] | 25 |
| Długość [mm] | 42 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 6U0 919 501 B |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001285820 |
Status produktu: Normalny
| TECDOC-Nr silnika | 15488 |
| TECDOC-Nr silnika | 15489 |
| TECDOC-Nr silnika | 15490 |
| Rok prod. od | 199906 |
| Średnica [mm] | 90 |
| Długość [mm] | 570 |
| Wysokość [mm] | 37 |
| Długość przewodu [mm] | 535 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 4046001285585 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | AGG |
| Numer podwozia do | WVWZZZ1EZ2K015000 |
| Kod silnika | AGG/AKR/ATU/AWF/AWG |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| Kod silnika | AKR |
| Numer podwozia do | WVWZZZ1EZ2K015000 |
| Kod silnika | AGG/AKR/ATU/AWF/AWG |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| Kod silnika | AWF |
| Numer podwozia do | WVWZZZ1EZ2K015000 |
| Kod silnika | AGG/AKR/ATU/AWF/AWG |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| --------------- | |
| Numer podwozia od | WVWZZZ1VZ2M800001 |
| Kod silnika | AWF/AWG |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| Kod silnika | AWG |
| Numer podwozia do | WVWZZZ1EZ2K015000 |
| Kod silnika | AGG/AKR/ATU/AWF/AWG |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| --------------- | |
| Numer podwozia od | WVWZZZ1VZ2M800001 |
| Kod silnika | AWF/AWG |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| Kod silnika | ATU |
| Numer podwozia do | WVWZZZ1EZ2K015000 |
| Kod silnika | AGG/AKR/ATU/AWF/AWG |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| Kod silnika | AGG |
| Numer podwozia do | WVWZZZ1EZ2K015000 |
| Kod silnika | AGG/AKR/ATU/AWF/AWG |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| Kod silnika | AKR |
| Numer podwozia do | WVWZZZ1EZ2K015000 |
| Kod silnika | AGG/AKR/ATU/AWF/AWG |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| Kod silnika | AWF |
| Numer podwozia do | WVWZZZ1EZ2K015000 |
| Kod silnika | AGG/AKR/ATU/AWF/AWG |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| --------------- | |
| Numer podwozia od | WVWZZZ1VZ2M800001 |
| Kod silnika | AWF/AWG |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| Kod silnika | AWG |
| Numer podwozia do | WVWZZZ1EZ2K015000 |
| Kod silnika | AGG/AKR/ATU/AWF/AWG |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| --------------- | |
| Numer podwozia od | WVWZZZ1VZ2M800001 |
| Kod silnika | AWF/AWG |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| Kod silnika | ATU |
| Numer podwozia do | WVWZZZ1EZ2K015000 |
| Kod silnika | AGG/AKR/ATU/AWF/AWG |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,01994 |
| nr EAN | 4046001330483 |
Status produktu: Normalny
| TECDOC-Nr silnika | 15490 |
| Numer podwozia od | 1E 2 800001 |
| TECDOC-Nr silnika | 15490 |
| Numer podwozia od | 1E 2 800001 |
| TECDOC-Nr silnika | 15490 |
| Numer podwozia od | 1E 2 800001 |
| TECDOC-Nr silnika | 15490 |
| Numer podwozia od | 1E 2 800001 |
| Ciężar [kg] | 0,017 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,027 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001301384 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. od | 199906 |
| Kod silnika | AWF |
| Kod silnika | AWG |
| Kod silnika | ATU |
| Wymiar gwintu | M12 x 1,5 |
| Opór [Ohm] | 2500 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ciężar [kg] | 0,026 |
| nr EAN | 4046001326264 |
Status produktu: Normalny
| TECDOC-Nr silnika | 15490 |
| Numer podwozia od | 1E 2 800001 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 4 |
| nr EAN | 3531650022380 |
Status produktu: Normalny
| TECDOC-Nr silnika | 15490 |
| Numer podwozia do | WVWZZZ1EZ2K015000 |
| TECDOC-Nr silnika | 15488 |
| TECDOC-Nr silnika | 15489 |
| Wymiar gwintu | M12x1.5 |
| nr EAN | 3531650022311 |
Status produktu: Normalny
| Numer podwozia do | 1E2800000 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650011988 |
Status produktu: Normalny
| TECDOC-Nr silnika | 4989 |
| TECDOC-Nr silnika | 11354 |
| nr EAN | 3531650032402 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 201 do 220 (z 220 pozycji)
Stron: 5
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Volkswagen GOLF IV Cabriolet (1E7) 2.0.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen GOLF IV Cabriolet (1E7) 2.0
produkowanego od 1998.06 do roku 2002.06
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 115 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Volkswagen GOLF IV Cabriolet (1E7)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Volkswagen GOLF IV Cabriolet (1E7) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen
z rocznika od 1998.06 do roku 2002.06, i mocy silnika 115 KM
.