
| Ograniczenia producenta | VALEO |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 | Z naklejaną folią |
| Przeszklenie | Z czujnikiem wilgotnożci |
| Kształt obudowy wtyczki | Kanciasty |
| Wysokość [mm] | 13 |
| Szerokość [mm] | 46 |
| Długość [mm] | 69 |
| Średnica [mm] | 34 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Rodzaj koprusu | Obudowa z tworzywa sztucznego |
| Stan | Fabrycznie nowy |

| dla numeru OE | 06A 919 501 |

| dla numeru OE | 4H0 919 275 A |

| dla numeru OE | 3C0 919 275 S |

| Długość [mm] | 67 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| nr EAN | 3322938263652 |

| Długość [mm] | 67 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| nr EAN | 3322938263669 |

| dla średnicy łożyska koła [mm] | 61 |
| Ilość na oś | 2 |
| Felga, ilość otworów | 5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 44 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 142 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 112 |
| Ciężar [kg] | 1,66 |
| nr EAN | 4046001685033 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Długość [mm] | 40,85 |
| Szerokość [mm] | 22 |
| Wysokość [mm] | 26,3 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Średnica [mm] | 15,48 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276428900001 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Długość [mm] | 31,35 |
| Szerokość [mm] | 22 |
| Wysokość [mm] | 35,9 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Średnica [mm] | 15,48 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276428900018 |

| Kolor | chromowy / czarny |
| nr EAN | 4103590952974 |

| Długość [mm] | 36 |
| Szerokość [mm] | 17 |
| Wysokość [mm] | 13 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001424342 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość [mm] | 40 |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Wysokość [mm] | 26 |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Powierzchnia | zagruntowany |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,014 |
| nr EAN | 4046001612879 |

| Ciężar [kg] | 0,021 |
| nr EAN | 4046001590948 |

| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,0109 |
| nr EAN | 4046001813801 |

| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| nr EAN | 4062375048755 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Ilość biegunów | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z drążkiem sprzęgającym |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| nr EAN | 4062375219469 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 2 |
| nr EAN | 3531650022342 |

| Wymiar gwintu | 12 mm |
| nr EAN | 3531650023622 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Fiat STILO Multi Wagon (192_) 1.9 JTD.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Fiat STILO Multi Wagon (192_) 1.9 JTD produkowanego od 2004.01 do roku 2008.08
Jeżeli twój Fiat dysponuje silnikiem o mocy 140 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak przegub napędowy, silnik wycieraczek, łacznik stabilizatora
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Fiat STILO Multi Wagon (192_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Fiat STILO Multi Wagon (192_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Fiat z rocznika od 2004.01 do roku 2008.08, i mocy silnika 140 KM
.
Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020