| Długość [mm] | 67 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Ciężar [kg] | 0,01 |
| Długość opakowania [cm] | 3,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 3,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 7,8 |
| Techniczny numer informacyjny | 45000 0194 0 1 |
| nr EAN | 4019722491412 |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 038 906 051 C |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 3D0 998 275 A |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 06A 919 501 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 67 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| nr EAN | 3322938263652 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 67 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| nr EAN | 3322938263669 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Opór [Ohm] | 900 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| nr EAN | 3276422541491 |
Status produktu: Normalny
CZUJNIK CIŚNIENIA DOŁADOWANIA VAG
Ilość sprzedażna = 1
Zamiennik: 07Z906051A
Numer dostawcy: 99061804001
CZUJNIK CIŚNIENIA DOŁADOWANIA AUDI VW
Ilość połączeń : 3
Ilość sprzedażna = 1
Ilość w opakowaniu = 10
Zamiennik: 076906051A
Numer dostawcy: 076906051A
ORYGINAŁ, A2, A3, A4, A6, A8, ALHAMBRA, ALTEA, CORDOBA, IBIZA, LEON, TOLEDO, FABIA, OCTAVIA, PRAKTIK, ROOMSTER, SUPERB, BORA, CADDY, EOS, GOLF IV, GOLV V, JETTA III, LT, LUPO, MULTIVAN, NEW BEETLE, PASSAT, POLO, SHARAN, TOURAN, T4, T5
Ilość podłączonych styków : 4
Ilość sprzedażna = 1
Ilość w opakowaniu = 1
Zamiennik: 038906051C
Numer dostawcy: 038906051C
ORYGINAŁ, A2, A3, A4, A6, A8, ALHAMBRA, ALTEA, CORDOBA, IBIZA, LEON, TOLEDO, FABIA, OCTAVIA, PRAKTIK, ROOMSTER, SUPERB, BORA, CADDY, EOS, GOLF IV, GOLV V, JETTA III, LT, LUPO, MULTIVAN, NEW BEETLE, PASSAT, POLO, SHARAN, TOURAN, T4, T5
Ilość podłączonych styków : 4
Ilość sprzedażna = 1
Ilość w opakowaniu = 1
Zamiennik: 038906051C
Numer dostawcy: 038906051C
Kod GTU: Nie dotyczy
| Kolor | czarny |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| nr EAN | 4103590952943 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,005 |
| nr EAN | 4046001272844 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | AZV |
| Kod silnika | AZV |
| Kod silnika | AZV |
| Średnica [mm] | 26 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Długość [mm] | 20 |
| Kolor obudowy | niebieski |
| Wysokość [mm] | 57 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Kolor | szary |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 4046001272837 |
Status produktu: Normalny
| Numer podwozia do | 5P-8-032700 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 33,5 |
| Szerokość [mm] | 45 |
| Wysokość [mm] | 47 |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość połączeń | 3 |
| Cecha chemiczna | przemalowywalny |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4046001576706 |
Status produktu: Normalny
| Numer podwozia od | 5P-7-000 001 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,073 |
| nr EAN | 4046001331237 |
Status produktu: Normalny
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ciężar [kg] | 0,023 |
| Liczba przewodów | 2 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Ilość biegunów | 3 |
| dla numeru OE | 076 906 051 A |
| Norma emisji spalin | Euro 4 (D4) |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów Diesla z filtrem cząstek stałych (DPF) |
| alternatywnie | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Sterownik / oprogramowanie musi być adoptowany (update) |
| nr EAN | 4046001667084 |
Status produktu: Normalny
| Wysokość [mm] | 10,5 |
| Wymiar gwintu | M12 x 1,5 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Ciężar [kg] | 0,043 |
| nr EAN | 4046001687297 |
Status produktu: Normalny
| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją silikonową |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 |
| dla numeru OE | 059 906 088 A |
| Napięcie [V] | 5 |
| Długość całkowita [mm] | 465 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Kształt | kształt L |
| Moment dokręcenia [Nm] | 45 |
| Długość przewodu [mm] | 285 |
| Rodzaj czujnika | czujnik PTC |
| Ilość biegunów | 2 |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 900 |
| Ciężar [kg] | 0,0503 |
| nr EAN | 4046001693625 |
Status produktu: Normalny
| Kolor | srebrny |
| Moment dokręcenia [Nm] | 4 |
| Sposób montażu | przykręcany |
| Rodzaj zaworu | Zawór powietrzny |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z systemem kontroli ciśnienia w ogumieniu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworami |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Zakres częstotliwości [MHz] | 433 |
| Zestaw pełny | |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 160000 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| Materiał trzonka zaworu | Aluminium |
| nr EAN | 4046001895647 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów z zawieszeniem pneumatycznym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z elementami przyłączeniowymi |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez drążka sprzęgającego |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| nr EAN | 4062375147069 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 2 |
| nr EAN | 3531650022342 |
Status produktu: Normalny
Indeks: VAG 038906051C
Marka: VAG
Grupa towarowa TecDoc: Czujnik, ciśnienie doładowania
Nazwa: CZUJNIK CIŚNIENIA DOŁADOWANIA AUDI SEAT SKODA VW
Opis: ORYGINAŁ, A2, A3, A4, A6, A8, ALHAMBRA, ALTEA, CORDOBA, IBIZA, LEON, TOLEDO, FABIA, OCTAVIA, PRAKTIK, ROOMSTER, SUPERB, BORA, CADDY, EOS, GOLF IV, GOLV V, JETTA III, LT, LUPO, MULTIVAN, NEW BEETLE, PASSAT, POLO, SHARAN, TOURAN, T4, T5
Dane dodatkowe: Ilość sprzedażna = 1
Ilość w opakowaniu = 1
Zamiennik: : 038906051C
Numer dostawcy: 038906051C
Indeks: VAG 076906051A
Marka: VAG
Grupa towarowa TecDoc: Czujnik, ciśnienie spalin
Nazwa: CZUJNIK CIŚNIENIA DOŁADOWANIA VW
Opis: AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI , VW PASSAT (3B3) 2.0 TDI
Dane dodatkowe: Ilość sprzedażna = 1
Zamiennik: : 07Z906051A
Numer dostawcy: 076906051A
AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI , VW PASSAT (3B3) 2.0 TDI
Ilość sprzedażna = 1
Zamiennik: 07Z906051A
Numer dostawcy: 076906051A
Kod GTU: Nie dotyczy
Wyświetlanie od 151 do 175 (z 175 pozycji)
Stron: 4
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Seat ALTEA (5P1) 2.0 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Seat ALTEA (5P1) 2.0 TDI
produkowanego od 2004.03 do roku 2009.05
Jeżeli twój Seat dysponuje silnikiem o mocy 136 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak sprzęgło, układ hamulcowy, amortyzatory
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Seat ALTEA (5P1)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Seat ALTEA (5P1) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Seat
z rocznika od 2004.03 do roku 2009.05, i mocy silnika 136 KM
.