
| Długość przewodu [mm] | 260 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Opór od [Ohm] | 400 |
| alternatywny zestaw naprawczy | Harness: 9001-959 |
| nr EAN | 5012759376713 |

| Ilość podłączonych styków | 2 |
| Kolor | zielony |
| Wymiar gwintu | M12 |
| Rozmiar klucza | 19mm |
| alternatywny zestaw naprawczy | Harness: 9001-922 |
| nr EAN | 5012759380697 |

| Ilość podłączonych styków | 4 |
| Kolor | niebieski |
| Wymiar gwintu | M14 |
| Rozmiar klucza | 24mm |
| nr EAN | 5012759464830 |

| Ilość podłączonych styków | 3 |
| Kolor | niebieski |
| Wymiar gwintu | M12 |
| Rozmiar klucza | 21mm |
| nr EAN | 5012759464847 |

| Ilość podłączonych styków | 2 |
| Kolor | niebieski |
| Wymiar gwintu | M14*1.25 |
| Rozmiar klucza | 20MM |
| nr EAN | 5012759990360 |

| Kolor obudowy | zielony |
| Wymiar gwintu | 14X125-48 DEG |
| Ilość czopów | 2 |
| nr EAN | 5012759992890 |

| Długość przewodu [mm] | 630 |
| Ciężar [kg] | 0,054 |
| Opór [Ohm] | 100 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 38 |
| nr EAN | 8053379055241 |

| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25,5 |
| Opór [MOhm] | 2 |
| nr EAN | 8053379053131 |

| Ciężar [kg] | 0,06 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 81 |
| nr EAN | 8053379053155 |

| Ciężar [kg] | 0,030 |
| Opór [Ohm] | 400 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| nr EAN | 8053379055128 |

| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25,5 |
| Opór [MOhm] | 2 |
| nr EAN | 8053379053148 |

| Ciężar [kg] | 0,06 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 81 |
| nr EAN | 8053379547838 |

| Ciężar [kg] | 0,030 |
| Opór [Ohm] | 400 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| nr EAN | 8053379157174 |

| Wymiar gwintu | M14x1,25 |
| Rozmiar klucza | 20 |
| Temperatura ostrzegawcza [°c] | 122 |
| nr EAN | 8012510076224 |

| Wymiar gwintu | M14x1,25 |
| Rozmiar klucza | 20 |
| Temperatura ostrzegawcza [°c] | 50 |
| nr EAN | 8012510076248 |

| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| nr EAN | 8012510080627 |

| Wymiar gwintu | M14x1,25 |
| Rozmiar klucza | 24 |
| nr EAN | 8012510016558 |

| Długość [mm] | 61 |
| Gwint zewn. [mm] | M12 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | szary |
| Długość śruby pod główką [mm] | 28 |
| Ciężar [kg] | 0,023 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816283812 |

| Gwint zewn. [mm] | M12 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| dla numeru OE | 1338.A7 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816263180 |

| Długość [mm] | 375 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| dla numeru OE | 5918.93 |
| nr EAN | 4027816370222 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816386841 |

| Liczba przewodów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 300 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224071410 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Opór [Ohm] | 5000 |
| Opór [Ohm] | 600 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Gwint zewn. [mm] | 12 |
| Kolor | zielony |
| Oznaczenie koloru | żółty |
| Skok gwintu [mm] | 1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Zakres temperatury [°C] | 25 |
| Zakres temperatury [°C] | 80 |
| nr EAN | 4082300243888 |

| Strona zabudowy | od strony koła zamachowego |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Opór [Ohm] | 110 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kolor | szary |
| Długość przewodu [mm] | 315 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| nr EAN | 4082300243789 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | niebieski |
| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
| nr EAN | 4082300306224 |

| Rozmiar klucza | 22 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Kolor | szary |
| Punkty zmienne [bar] | 0,5 |
| Długość śruby pod główką [mm] | 13 |
| Ciężar [kg] | 0,045 |
| nr EAN | 5907558547955 |

| Gwint zewn. [mm] | M12 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 5907558482119 |

| Rozmiar klucza | 21 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 5907558548280 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 5901619521861 |

| Liczba przewodów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 300 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 5903364318246 |

| Kształt | kwadratowy |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| dla numeru OE | 96 469 025 80 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | ustawiony pod kątem |
| nr EAN | 4010326810012 |

| Długość [mm] | 61 |
| Gwint zewn. [mm] | M12 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | szary |
| Długość śruby pod główką [mm] | 28 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688543899 |

| Gwint zewn. [mm] | M12 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688263186 |

| Rozmiar klucza | 21 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688371713 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688386847 |

| Ciężar [kg] | 0,05 |
| nr EAN | 3276422553043 |

| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 3276427000542 |

| Długość przewodu [mm] | 330 |
| Opór [Ohm] | 380 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wału korbowego |
| Kolor | brązowy |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,087 |
| nr EAN | 4046001331725 |

| Wymiar gwintu | M12 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,03483 |
| nr EAN | 4046001364655 |

| Punkt włączania [°C] | 115 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez klimatyzacji |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,04196 |
| nr EAN | 4046001369865 |

| Wymiar gwintu | M12 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 21 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,03489 |
| nr EAN | 4046001380785 |

| Typ skrzyni biegów | MA / MA S |
| Typ skrzyni biegów | BVA MB3 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4046001492402 |

| Wymiar gwintu | M12x1.5 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 3531650022144 |

| Wymiar gwintu | M12x1.5 |
| nr EAN | 3531650022113 |

| Punkt włączania [°C] | 115 |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 3531650023462 |
Czujnik ciśnienia oleju dokonuje analizy mocy oddziaływania cieczy na poszczególne części w samochodzie. W przypadku dużego ciśnienia może dojść do usterki silnika, z kolei przy zbyt małym silnik może się zatrzeć w wyniku niedostatecznego smarowania.
Temperatura w samochodzie, w poszczególnych jego miejscach, musi być na odpowiednim poziomie, jednak istnieją sytuacje, kiedy dochodzi do jej niebezpiecznego wzrostu lub obniżenia. Czujnik temperatury wody i oleju odpowiada za kontrolę tej wartości płynu chłodniczego. To dzięki niemu możliwe jest zapobieganie jego zagotowania. Czujnik temperatury oleju i wody dostarczając niepokojące dane, sygnalizuje więc przegrzewanie się jednostki napędowej lub też nadmierne zużycie paliwa.

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026