Części do samochodów e-autoparts.pl
części samochodowe » układ kierowniczy » końcówki drążków kierowniczych » Końcówka drążka kierowniczego poprzecznego, ProKit, 39039 febi bilstein

Końcówka drążka kierowniczego poprzecznego, ProKit 39039 FEBI BILSTEIN

39039 Końcówka drążka kierowniczego poprzecznego, ProKit FEBI BILSTEIN
57.99 zł
Kup
 

dostawa:
kurier od 16 zł
przewidywany termin realizacji: ?
>5 szt. wysyłka dzisiaj
>5 szt. wysyłka jutro

    Ocena:
5/5 (6 ocen)
numer części:

39039

producent:

FEBI BILSTEIN

parzyste numery artykułów 39040
Długość [mm] 210
Gwint wewnętrzny [mm] M14 x 1,5
Gwint zewn. [mm] M10 x 1,25
Strona zabudowy oś przednia, z lewej
Ciężar [kg] 0,620
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca z nakrętką
nr EAN 4027816390398

  • Informacje
  • N-ry oe
  • Zamienniki
  • Zastosowanie w autach
  • Opinie

Dodatkowe informacje o produkcie Końcówka drążka kierowniczego poprzecznego, ProKit 39039 FEBI BILSTEIN

Końcówka drążka kierowniczego L pasuje do: RENAULT FLUENCE, GRAND SCENIC III, GRAND SCENIC IV, MEGANE, MEGANE III, SCENIC III, SCENIC IV 1.2-Electric 11.08-

Części z kategorii końcówka drążka wyprodukowane w fabrykach znanego producenta części do samochodów, firmę FEBI Bilstein GmbH + Co KG mają zastosowanie w wielu modelach nowoczesnych samochodów.
Zarówno końcówka drążka jak i pozostałe części tego dostawcy na rynek części zamiennych, produkowane są z zachowaniem wysokich norm jakości. Koncern FEBI Bilstein GmbH + Co KG dokłada najwyższych starań, aby jego produkty były jak najwyższej jakości, były bezawaryjne i cechowały je długie przebiegi.
Końcówka drążka tego producenta cechuje się bardzo dobrymi właściwościami eksploatacyjnymi i użytkowymi. Opinie specjalistów o końcówce drążka 39039 są jak najlepsze.
Końcówka drążka 39039 ma zastosowanie do samochodu RENAULT MASTER III Furgon (FV) od 2010.02 oraz wielu innych modeli aut. Zgodnie z informacjami wytwórcy części końcówka drążka oznaczonej numerem 39039, o jej przyporządkowaniu do samochodów RENAULT, może mieć miejsce sytuacja, że konieczny będzie kontakt ze sklepem celem weryfikacji prawidłowości doboru tej części zamiennej. W naszym sklepie motoryzacyjnym oprócz końcówek drążka 39039 oferujemy także inne części prodcenta FEBI Bilstein GmbH + Co KG. Wszystkie końcówki drążka tego producenta możemy zaproponować w dobrych cenach i szybkiej dostawie na terenie Polski i państw Unii Europejskiej. Końcówek drążka 39039 możesz odebrać po wcześniejszym złożeniu zamówienia w Warszawie przy ulicy Łodygowej 28G.
numery OEM:
RENAULT      48 52 027 10R

Zastosowanie Końcówka drążka kierowniczego poprzecznego, ProKit 39039 FEBI BILSTEIN w samochodach:

Opinie Klientów o Końcówka drążka kierowniczego poprzecznego, ProKit 39039 FEBI BILSTEIN:

2022-10-02
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2022-05-09
 5/5
Regulator napiecia GER 001
2021-09-10
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2022-10-02
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2020-02-24
 5/5
Polecam zakupy szybka dostawa możliwości płatności online. 41094 dobra jakość i cena
2019-12-19
 5/5
Zakup 42471 febi z polecenia mechanika

Drążek kierowniczy i końcówka drążka kierowniczego


Drążek to element łączący zwrotnicę zawieszenia z przekładnią kierowniczą. Umożliwia prawidłowe prowadzenie przednich kół. Drążek zakończony jest elementem w kształcie litery "L". Jest on wyposażony w przegub kulowy. Jedno ramię zamocowane jest do drążka, drugie do zwrotnicy. Przegub jest elastyczny, dzięki niemu zawieszenie może poruszać się w pionie w stosunku do położenia przekładni kierowniczej.

Zużycie drążków pogarsza dość istotnie prowadzenie pojazdu. Objawia się wibracjami na kierownicy, a także stukami, bardzo wyraźnie słyszalnymi zwłaszcza na nierównej nawierzchni. Ciekawostką jest fakt, że luzy drążka kierowniczego to jeden z najczęstszych powodów, z których pojazd nie przechodzi okresowego badania technicznego. Zaleca się, aby drążki wymieniać parami. Technicznie rzecz ujmując, sama wymiana drążka nie pociąga konieczności jednoczesnej wymiany końcówki. W praktyce jednak mechanicy zalecają taki właśnie sposób postępowania.

Po dokonaniu wymiany drążków konieczne jest ustawienie zbieżności kół oraz sprawdzenie geometrii zawieszenia.

Drążki i końcówki drążków są elementami eksploatacyjnymi, które zużywają się w toku eksploatacji pojazdu i podlegają okresowej wymianie. Okres eksploatacyjny dla większości aut jest różny.

Informacje o producencie części samochodowych firmie Febi Bilstein

 

Febi jest niemiecką firmą produkującą części zamienne do samochodów. Została założona w 1844 roku i od tego czas do dziś jest jednym z liderów rynku produkcji części samochodowych. Firma produkuje szeroką gamę produktów, w tym łożyska, elementy zawieszenia, tłumiki, amortyzatory i wiele innych.

Febi ma swoje fabryki i centra dystrybucji w Niemczech, a także biura sprzedaży i centra logistyczne w wielu krajach na całym świecie.

Firma stale inwestuje w nowoczesne technologie i maszyny, aby zapewnić najlepsze produkty i usługi swoim klientom. Febi jest znany z wysokiej jakości produktów, innowacji i długiej historii usług dla branży motoryzacyjnej.