Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
ranking opineo.pl rok 2014
ranking opineo.pl rok 2015
ranking opineo.pl rok 2016
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas ikona email
konsultanci: poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek do 15:00
magazyn:    poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek do 15:00
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas ikona email
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » układ hamulcowy » hamulce tarczowe » klocki hamulcowe » 8DB 355 009-221

Klocki hamulcowe - komplet 8DB 355 009-221 HELLA

8DB 355 009-221 Klocki hamulcowe - komplet HELLA
hella 8DB 355 009-221
Klocki hamulcowe - komplet 8DB 355 009-221
8DB 355 009-221
cena z vat
120.00 zł
Kup
    Ocena:
numery handlowe:

23832, 23833, 23844, T1225

numer części:

8DB 355 009-221

producent:

HELLA

Styk ostrzegawczy o zużyciu:z akustycznym czujnikiem zużycia
Szerokość 1 [mm]: 156,3
Szerokość 2 [mm]: 155,1
Wysokość 1 [mm]: 76
Wysokość 2 [mm]: 69,7
Grubość [mm]: 19,6
System hamulcowy: Teves
Numer artykułu zalecanego dodatku: 8DZ 355 201-211
Numer WVA: 23832
Techniczny numer informacyjny: T1225
Cena dotyczy kompletu klocków na oś pojazdu.
Status produktu: Normal

Sprawdź zastosowanie wybranej części

Klocki hamulcowe - komplet 8DB 355 009-221 HELLA


Oglądana aktualnie część zamienna znanego producenta HELLA o numerze 8DB 355 009-221 przyporządkowana jest do kategorii klocki hamulcowe naszego sklepu motoryzacyjnego. Klocki hamulcowe 8DB 355 009-221 to jednen z podstawowych podzespołów wielu modeli nowoczesnych samochodów.
Klocki hamulcowe odpowiadają za współpracę z tarczami hamulcowymi przy hamowaniu samochodu. Skład ich mieszanki ciernej jest dopracowywany przez HELLA w toku wielu doświadczeń i prób praktycznych na hamowniach.Cechą części zamiennych HELLA jest bardzo wysoka jakość wykonania, odporność na przeciążenia oraz trwałość. Niezależne testy badawcze ekspertów potwierdzają, że klocki hamulcowe HELLA 8DB 355 009-221 sprawdzają się w trudnych warunkach eksploatacyjnych, a trwałość i niezawodność tej części może stanowić punkt odniesienia dla konkurencji z branży samochodowej.
Klocki hamulcowe 8DB 355 009-221 mają zastosowanie do takich aut jak OPEL VECTRA C GTS (Z02) od 2002.08, CHEVROLET GRAND VITARA od 1999.09 oraz wielu innych modeli aut.Zamawianie części samochodowych nie zawsze jest łatwe. Jeżeli nie potrafisz dobrać samodzielnie klocków hamulcowych do swojego auta zaufaj konsultantom z wieloletnim stażem pracującym w naszym sklepie. Pomogą Ci w tym zadaniu, a Ty już tylko możesz oczekiwać na dostawę zamówionej części. Sklep z częściami e-autoparts.pl oferuje klocki hamulcowe 8DB 355 009-221 w najlepszej cenie w polskim internecie, mamy najszybszą dostawę do Odbiorcy i dużo rodzajów form płatności. Klocki hamulcowe 8DB 355 009-221 można także odebrać osobiście w naszym punkcie odbiorów w Warszawie na Targówku przy ul. Łodygowej 28G.
numery OEM:
OPEL 1605009
OPEL 1605035
OPEL 1605080
OPEL 1605099
OPEL 1605177
OPEL 1605252
OPEL 1605456
OPEL 1605957
OPEL 1605992
OPEL 1605996
OPEL 1605997
OPEL 1605998
OPEL 90544001
OPEL 9192157
OPEL 9195145
OPEL 93181189
OPEL 93192578
OPEL 95514416
VAUXHALL 1605456
VAUXHALL 193192578
VAUXHALL 9195145
VAUXHALL 93189698
VAUXHALL 93192578
AC AC694281D
zamienniki:
40 91 6603
SWAG Autoteile GmbH
363702161046
MAGNETI MARELLI
363702161172
MAGNETI MARELLI
FSL1640
FERODO
FQT1640
FERODO
694281
ROULUNDS BRAKING
598321
VALEO
2305701
TEXTAR
223617
NK
223633
NK
V40-8030
VAICO
07.B314.26
BREMBO
571975D
JURID
573153D
JURID