Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
Składanie zamówień:
22 100 15 90
konsultanci, poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn, poniedziałek - piątek: 9:00 - 18:00, sobota 9:00 - 11:00;
Napisz do nas

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
 
Wybierz auto:
Szukaj po numerze
Szukaj po nazwie
Kategorie
     ładowanie...
Informacje
Przed zakupami
» Jak szukać części
» Jak zamawiać
» Zmiana adresu dostawy
» Zmiana danych do faktury
» Czas realizacji
» Koszty dostawy
» Odbiór osobisty
» Jakość części
» Części regenerowane i kaucje
» Gwarancja
» Godziny składania zamówień
» Dostępność części
» Części niedostępne
» Ceny części
» Zakupy na raty
» Tax free dla turystów
» Tax Free for Tourists
» Tax Free for Турист
» Bezpieczeństwo danych

W trakcie zakupów
» Formy płatności

Po zakupach
» Status zamówienia
» Łączenie zamówień
» Dokument sprzedaży
» Reklamacja dostawy
» Zwroty
» Wymiana zakupionego produktu

Programy bonusowe
» Procenty za zakupy

Inne
» Dane firmy
» Regulamin od 25.12.2014
» Regulamin od 25.05.2018
» Mapa serwisu
Z27
Opakowanie dostosowane do sprzedaży samoobsł. patrz wykaz:
Odstęp elektrod:0,8
Technika po (...Zobacz więcej)

świeca zapłonowa, ULTRA
Z27
BERU

cena brutto
10.00 zł

    Ocena:
Powyżej 200 zł kupisz z Santander na raty!

numery handlowe:0002340701, 14R6DU, Z27
numer części: Z27
producent: BERU
Opakowanie dostosowane do sprzedaży samoobsł. patrz wykaz:
Odstęp elektrod:0,8
Technika połączeń:SAE/M4
Wymiar gwintu:M14x1,25
Rozmiar klucza:21 mm
Moment dokręcenia [Nm]:25
świeca zapłonowa:1 elektroda masowa
Długość gwintu [mm]:19
Techniczny numer informacyjny:14 R-6 DU
Uwaga!!! Przy wymianie *wiec zap*onowych u*ywa* tylko nowych
wtyków oraz smaru do wtyków *wiec zap*onowych(ZKF 01 nr kat.
0 890 300 029).
BERU Ultra The brand name spark plug in uncompromising OEM
quality! All well-known international car manufacturers use
Beru spark plugs and glow plugs in their vehicles. To retain
this high quality level when servicing and repairing
gasoline engines, we recommend using original Beru branded
products when replacing the spark plugs.- Perfectly adapted
to the individual engine - Consistent implementation of
vehicle-specific OEM technologies- High level of recognition
supports resale value- High supply rate of 97% -
Demand-oriented ranges- Practical code number system
Status produktu: Normal

skład zestawu:
Z27SB świeca zapłonowa, ULTRA

Sprawdź zastosowanie wybranej części

świeca zapłonowa, ULTRA, BERU, Z27

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Nakrętka 910050 A.B.S.
Nakrętka
A.B.S.
910050
Zestaw uszczelek, skrzynia korbowa 54061200 AJUSA
Zestaw uszczelek, skrzynia korbowa
AJUSA
54061200
odrdzewiacz IG-K2 W115 ITER-GLOBAL (K2)
odrdzewiacz
ITER-GLOBAL (K2)
IG-K2 W115
smar miedziowy spray WES CU-1100/150MLD WESCO
smar miedziowy spray
WESCO
WES CU-1100/150MLD
Zestaw osłon, półoś napędowa 300323 GKN (LÖBRO)
Zestaw osłon, półoś napędowa
GKN (LÖBRO)
300323
Zestaw sprzęgła, LuK RepSet 617 0474 11 LuK - Aftermarket Service oHG
Zestaw sprzęgła, LuK RepSet
LuK - Aftermarket Service oHG
617 0474 11
numery OEM:
ALFA ROMEO 589 45 85
ALFA ROMEO 608 00 325
ALFA ROMEO 717 116 39
ALFA ROMEO 755 443 6
ALFA ROMEO 776 038 1
FIAT 1 L 45 JR
FIAT 4346797
FIAT 4347776
FIAT 4401552
FIAT 60800325
FIAT 7 FYSSR
FIAT 71711639
FIAT 71736278
FIAT 7554436
FIAT 7554437
FIAT 7760381
FIAT 7772515
FIAT V 45 LSR
FORD 1 518 878
FORD 5 099 962
FORD 6 073 379
FORD 78 GB 12405 CA
FORD 78 GB 12405 HA
FORD 78 IF 12405 BA
FORD 78 TF 12405 AA
FORD 79 OF 12405 ACA
FORD 79 OF 12405 YA
FORD 81 GB 12405 AA
LANCIA 58 945 85
LANCIA 60 800 325
LANCIA 71 711 639
LANCIA 75 544 36
LANCIA 77 603 81
MERCEDES-BENZ 000 159 54 03
MERCEDES-BENZ 000 159 94 03
OPEL 12 14 108
OPEL 12 14 112
OPEL 12 14 119
OPEL 12 14 122
OPEL 12 14 132
OPEL 12 14 702
OPEL 12 14 802
OPEL 12 14 806
RENAULT 77 00 500 120
RENAULT 77 00 742 094
RENAULT 77 00 868 864
RENAULT 77 01 414 143
RENAULT 77 01 742 094
TALBOT 00 00 VSP 120
TALBOT 00 792 270 44
VOLVO 1367529
VOLVO 1467015
zamienniki:
numercenaproducent
0 242 240 52127.99 złBOSCH
0 242 240 59211.00 złBOSCH
OE018/T1011.00 złCHAMPION
226811.00 złNGK
782211.00 złNGK
W20EPR-U10.00 złDENSO
W22EPR-U11.00 złDENSO
202312.00 złNGK
726513.00 złNGK
W20TT11.00 złDENSO
0 242 240 84932.00 złBOSCH
0621103903129.00 złMAGNETI MARELLI
134477.00 złFEBI Bilstein GmbH + Co KG
134538.00 złFEBI Bilstein GmbH + Co KG
246857brakVALEO
134529.00 złFEBI Bilstein GmbH + Co KG
Aktualnie oglądany:  świeca zapłonowa, ULTRA, Z27 • BERU • e-autoparts.pl
Płatności
producent
BERU
Artykuły
Jak interpretowac wyniki badań skutecznosci tłumienia amortyzatorów.
News więcej

Bicie tarczy hamulcowej - przyczyny i diagnostyka
22-11-2016

Linia sprzęgieł Valeo Classic
28-09-2016

Auto-Starter w ofercie e-autoparts.pl!
14-12-2015

Promocja Zimmermann !
tarcze hamulcowe
klocki hamulcowe
bębny hamulcowe
26-11-2015

VFM - nowa linia tłumików Bosal
21-02-2014

Wysokiej jakości termostaty samochodowe Gates
25-11-2013

Metalowe uszczelki pod głowicę Metaloflex® Erling
23-09-2013

Samochodowe filtry kabinowe Denso
11-09-2013

Czym sa kody wyposażenia aut z grupy VW?
09-09-2013

Denso - wycieraczki hybrydowe do samochodów
09-06-2013



Copyright © 2009 e-autoparts.pl