| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Długość [mm] | 29,9 |
| Szerokość [mm] | 23,15 |
| Wysokość [mm] | 66 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Średnica [mm] | 16,6 |
| Ciężar [kg] | 0,042 |
| nr EAN | 3276428900520 |
Status produktu: Normalny
ORYGINAŁ, A2, A3, A4, A6, A8, ALHAMBRA, ALTEA, CORDOBA, IBIZA, LEON, TOLEDO, FABIA, OCTAVIA, PRAKTIK, ROOMSTER, SUPERB, BORA, CADDY, EOS, GOLF IV, GOLV V, JETTA III, LT, LUPO, MULTIVAN, NEW BEETLE, PASSAT, POLO, SHARAN, TOURAN, T4, T5
Ilość podłączonych styków : 4
Ilość sprzedażna = 1
Ilość w opakowaniu = 1
Zamiennik: 038906051C
Numer dostawcy: 038906051C
ORYGINAŁ, A2, A3, A4, A6, A8, ALHAMBRA, ALTEA, CORDOBA, IBIZA, LEON, TOLEDO, FABIA, OCTAVIA, PRAKTIK, ROOMSTER, SUPERB, BORA, CADDY, EOS, GOLF IV, GOLV V, JETTA III, LT, LUPO, MULTIVAN, NEW BEETLE, PASSAT, POLO, SHARAN, TOURAN, T4, T5
Ilość podłączonych styków : 4
Ilość sprzedażna = 1
Ilość w opakowaniu = 1
Zamiennik: 038906051C
Numer dostawcy: 038906051C
Kod GTU: Nie dotyczy
| Długość [mm] | 36 |
| Szerokość [mm] | 17 |
| Wysokość [mm] | 13 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001424342 |
Status produktu: Normalny
| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 4046001342103 |
Status produktu: Normalny
| Ciężar [kg] | 0,017 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,027 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001301384 |
Status produktu: Normalny
| Ciężar [kg] | 0,14308 |
| nr EAN | 4046001319648 |
Status produktu: Normalny
| Ciężar [kg] | 0,13208 |
| nr EAN | 4046001319860 |
Status produktu: Normalny
| Średnica [mm] | 25 |
| Długość [mm] | 50 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | kanciasty |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| nr EAN | 4046001285721 |
Status produktu: Normalny
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Ilość biegunów | 6 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | czarny |
| dla numeru OE | 4B0 907 503 A |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Ciężar [kg] | 0,088 |
| nr EAN | 4046001542817 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| alternatywnie | |
| Ilość biegunów | 3 |
| Cecha chemiczna | przemalowywalny |
| Kolor obudowy | czarny |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | V99-72-0002 |
| nr EAN | 4046001547430 |
Status produktu: Normalny
| Ilość biegunów | 3 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Kształt | prosty |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Powierzchnia | zagruntowany |
| Cecha chemiczna | przemalowywalny |
| Kolor obudowy | czarny |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | V99-72-0002 |
| nr EAN | 4046001547454 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 61,5 |
| Szerokość [mm] | 48 |
| Wysokość [mm] | 27 |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Powierzchnia | zagruntowany |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Cecha chemiczna | przemalowywalny |
| Kolor obudowy | beżowy |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | V99-72-0002 |
| Ciężar [kg] | 0,031 |
| nr EAN | 4046001547256 |
Status produktu: Normalny
| Opór [Ohm] | 540 |
| Długość przewodu [mm] | 1000 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 4046001439926 |
Status produktu: Normalny
| alternatywnie | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| nr EAN | 4046001356827 |
Status produktu: Normalny
| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,073 |
| nr EAN | 4046001331237 |
Status produktu: Normalny
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Długość [mm] | 1250 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,136 |
| nr EAN | 4046001744488 |
Status produktu: Normalny
| Kolor | srebrny |
| Moment dokręcenia [Nm] | 4 |
| Sposób montażu | przykręcany |
| Rodzaj zaworu | Zawór powietrzny |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z systemem kontroli ciśnienia w ogumieniu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworami |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Zakres częstotliwości [MHz] | 433 |
| Zestaw pełny | |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 160000 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| Materiał trzonka zaworu | Aluminium |
| nr EAN | 4046001895647 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 4 |
| nr EAN | 3531650022380 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650022090 |
Status produktu: Normalny
Indeks: VAG 038906051C
Marka: VAG
Grupa towarowa TecDoc: Czujnik, ciśnienie doładowania
Nazwa: CZUJNIK CIŚNIENIA DOŁADOWANIA AUDI SEAT SKODA VW
Opis: ORYGINAŁ, A2, A3, A4, A6, A8, ALHAMBRA, ALTEA, CORDOBA, IBIZA, LEON, TOLEDO, FABIA, OCTAVIA, PRAKTIK, ROOMSTER, SUPERB, BORA, CADDY, EOS, GOLF IV, GOLV V, JETTA III, LT, LUPO, MULTIVAN, NEW BEETLE, PASSAT, POLO, SHARAN, TOURAN, T4, T5
Dane dodatkowe: Ilość sprzedażna = 1
Ilość w opakowaniu = 1
Zamiennik: : 038906051C
Numer dostawcy: 038906051C
Wyświetlanie od 201 do 221 (z 221 pozycji)
Stron: 5
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Bmw 3 coupe (E46) 323 Ci.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 3 coupe (E46) 323 Ci
produkowanego od 1999.04 do roku 2000.09
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 170 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Bmw 3 coupe (E46)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Bmw 3 coupe (E46) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw
z rocznika od 1999.04 do roku 2000.09, i mocy silnika 170 KM
.