
| Długość przewodu [mm] | 350 |
| Ilość biegunów | 3 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Opór [Ohm] | 1100 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| parzyste numery artykułów | 100 927 0004 |
| nr EAN | 4040074319369 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Opór [Ohm] | 1100 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| parzyste numery artykułów | 100 927 0003 |
| nr EAN | 4040074319345 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Opór [Ohm] | 1100 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 1055 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| nr EAN | 4040074392249 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Punkt włączania [°C] | -40 |
| Punkt włączania [°C] | 120 |
| Średnica [mm] | 20 |
| Wymiar gwintu | -- |
| Rozmiar klucza | -- |
| Kolor | niebieski |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4040074377741 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Punkt włączania [°C] | 88 |
| Punkt włączania [°C] | 93 |
| Wymiar gwintu | -- |
| Rozmiar klucza | -- |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kolor | niebieski |
| Kolor | biały |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4040074458105 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Punkt włączania [°C] | 95 |
| Punkt włączania [°C] | 100 |
| Wymiar gwintu | -- |
| Rozmiar klucza | -- |
| Kolor | niebieski |
| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4040074450185 |

| Sonda lambda | Sonda palcowa |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Długość przewodu [mm] | 720 |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4040074312766 |

| Sonda lambda | Sonda palcowa |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Długość przewodu [mm] | 950 |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4040074313718 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia manualna 5-biegowa |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia manualna 5-biegowa |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Liczba przewodów | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez wtyczki |
| nr EAN | 087295119525 |

| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez wtyczki |
| nr EAN | 087295913581 |

| Liczba przewodów | 4 |
| Długość [mm] | 780 |
| nr EAN | 087295913598 |

| Liczba przewodów | 4 |
| Długość [mm] | 585 |
| nr EAN | 087295916117 |

| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 4 |
| Długość [mm] | 1430 |
| nr EAN | 087295911600 |

| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 4 |
| Długość [mm] | 1430 |
| nr EAN | 087295953341 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 5902048081933 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 5902048081940 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| nr EAN | 5902048081261 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 5902048063823 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 5902048063830 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| nr EAN | 5902048023346 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 5902048063991 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| nr EAN | 5902048925923 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| nr EAN | 5902048907042 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Sonda lambda | Sonda lambda |
| nr EAN | 5902048897282 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Ciężar netto [g] | 185 |
| nr EAN | 5902048064059 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| Kolor | czarny |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj wtyczki | męski |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,39 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj korpusu | z obudową |

| Napięcie [V] | 12 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Zakres temperatury do [°C] | 125 |
| Długość [mm] | 25 |
| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Długość gwintu [mm] | 10,9 |
| Rozmiar klucza | 14 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Oznaczenie koloru | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,012 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688534156 |

| parzyste numery artykułów | 30 92 1584 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Ciężar [kg] | 0,4 |
| nr EAN | 4044688547200 |

| parzyste numery artykułów | 30 92 1582 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Ciężar [kg] | 0,4 |
| nr EAN | 4044688548443 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,015 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4044688347626 |

| Długość [mm] | 43 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 25,5 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| nr EAN | 4044688374981 |

| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 68 |
| parzyste numery artykułów | GBS2500 |
| nr EAN | 3322937734795 |

| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Średnica [mm] | 40 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| Ilość otworów | 4 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 1,4969 |
| nr EAN | 4046001261879 |

| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | ustawiony pod kątem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Opór [Ohm] | 900 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 3276422540616 |

| Długość [mm] | 37 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 025 906 041 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001285806 |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Opór [Ohm] | 1100 |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,058 |
| nr EAN | 4046001286582 |

| Długość przewodu [mm] | 340 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Długość [mm] | 390 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wału korbowego |
| Opór [Ohm] | 900 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ciężar [kg] | 0,10688 |
| nr EAN | 4046001319532 |

| Ciężar [kg] | 0,004 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z automatycznym sterowaniem klimatycznym |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001466731 |

| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją z plecionki z włókna powleczoną silikonem |
| Długość przewodu [mm] | 720,1 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Liczba przewodów | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,18224 |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001376832 |

| ID wykonania wtyczki | 4-polig |
| Ciężar [kg] | 0,03118 |
| nr EAN | 4046001285448 |

| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Zakres kontroli [bar] | 0-125?C |
| Kolor | czarny |
| Ilość połączeń | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,01939 |
| nr EAN | 4046001289200 |

| Wymiar gwintu | M12 x 1,5 |
| Opór [Ohm] | 2500 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ciężar [kg] | 0,026 |
| nr EAN | 4046001326264 |

| Punkt włączania [°C] | 100 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650021185 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650011964 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Ford FOCUS III sedan 1.6 Ti.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Ford FOCUS III sedan 1.6 Ti produkowanego od 2010.07
Jeżeli twój Ford dysponuje silnikiem o mocy 105 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Ford FOCUS III sedan? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Ford FOCUS III sedan w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Ford z rocznika od 2010.07, i mocy silnika 105 KM
.
Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023

Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022

Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020