
| Numer skrzyni biegów | 230K |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-4 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Specyfikacja | MIL-L 2105 D |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Długość [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961779 |

| Długość [mm] | 525 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961786 |

| Długość [mm] | 650 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901583960949 |

| Długość [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338072 |

| Długość [mm] | 525 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338089 |

| Długość [mm] | 525 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960048 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 650 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901549338171 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 254 |
| Szerokość [mm] | 214 |
| Wysokość [mm] | 58 |
| nr EAN | 3286061790471 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 386 |
| Szerokość [mm] | 145 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| nr EAN | 3286061807223 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 390 |
| Szerokość [mm] | 151 |
| Wysokość [mm] | 26 |
| nr EAN | 3286066501195 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Wysokość [mm] | 151 |
| nr EAN | 3286065005533 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 254 |
| Szerokość [mm] | 213 |
| Wysokość [mm] | 65 |
| nr EAN | 3286062018901 |

| Długość [mm] | 294 |
| Szerokość [mm] | 163 |
| Wysokość [mm] | 60 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |

| Materiał | Miedź |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Kształt | Wersja A |

| Długość [mm] | 855 |
| Szerokość [mm] | 14,24 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 4 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316573390213 |

| Długość [mm] | 1592 |
| Szerokość [mm] | 17,80 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 5 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316573940418 |

| Długość [mm] | 855 |
| Szerokość [mm] | 14,24 |
| Ilość żeber | 4 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316574567911 |

| Długość [mm] | 1592 |
| Szerokość [mm] | 17,80 |
| Ilość żeber | 5 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316575139766 |

| Ilość żeber | 5 |
| Masa [g] | 129 |
| Długość [mm] | 1588 |
| nr EAN | 3413521205569 |

| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| DIN / ISO | 7603 A/CU |
| Materiał | Miedź |
| Ciężar [kg] | 0,002 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4044688072153 |

| Długość [mm] | 855 |
| Ciężar [kg] | 0,058 |
| Ilość żeber | 4 |
| nr EAN | 4044688556820 |

| Długość [mm] | 1590 |
| Ciężar [kg] | 0,135 |
| Ilość żeber | 5 |
| nr EAN | 4044688557360 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Kształt | prostokątny |
| materiał ramki | Tworzywo spieniane |
| Długość [mm] | 250 |
| Szerokość [mm] | 211 |
| Wysokość [mm] | 57 |

| Materiał | Miedź |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| DIN / ISO | 7603 |
| Kształt | Wersja A |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu | |
| Gwintowana złączka | 3/4" - 16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Wysokość [mm] | 142 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |

| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: alternator |
| Długość [mm] | 1588 |
| Szerokość [mm] | 17,8 |
| Ilość żeber | 5 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |

| dla numeru OE | 4PK855 |
| Długość [mm] | 855 |
| Ilość żeber | 4 |

| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 80000 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Typ skrzyni biegów | 5HP19 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Ciężar [kg] | 0,435 |
| nr EAN | 4046001304088 |

| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 80000 |
| Pojemność [litr] | 7 |
| Typ skrzyni biegów | 5HP19 FL |
| Typ skrzyni biegów | 01V |
| Typ skrzyni biegów | 5HP19 FLA |
| Typ skrzyni biegów | A86,05 |
| Typ skrzyni biegów | A86,20 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Typ skrzyni biegów | 5HP19 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Z ilością oleju dla stand. wymiany oleju |
| Ciężar [kg] | 9,846 |
| nr EAN | 4046001636790 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 530 |
| Długość [cal] | 21 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
| nr EAN | 3276425741171 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 525 |
| Długość [cal] | 21 |
| odpowiedni adapter | A |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu |
| Ciężar [kg] | 0,224 |
| nr EAN | 3276425741560 |

| Długość 1 [mm] | 530 |
| Długość 2 [mm] | 510 |
| Długość 1 [cal] | 21 |
| Długość 2 [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | U + U |
| Ciężar [kg] | 0,292 |
| nr EAN | 3276425760158 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 510 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| nr EAN | 3276425741164 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | A |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
| nr EAN | 3276425741324 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 390 |
| Szerokość [mm] | 144 |
| Wysokość [mm] | 26 |
| nr EAN | 3276427155785 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425755505 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 525 |
| Długość [cal] | 21 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425755536 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 143 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62,5 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,1 |
| nr EAN | 3276425860643 |

| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
| nr EAN | 3276425785748 |

| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 530 |
| Długość [cal] | 21 |
| Ciężar [kg] | 0,182 |
| nr EAN | 3276425785755 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | M+A+B+C |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| nr EAN | 3276425750050 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 530 |
| Długość [cal] | 21 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | M+A+B |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| nr EAN | 3276425750067 |

| Kod silnika | N62B44 |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 5W40 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 7 (E65, E66, E67) 745 i, Li.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 7 (E65, E66, E67) 745 i, Li produkowanego od 2001.07 do roku 2005.03
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 333 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 7 (E65, E66, E67)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 7 (E65, E66, E67) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 2001.07 do roku 2005.03, i mocy silnika 333 KM
.
Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020