| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 12,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Rodzaj połączenia pierścień (w kształcie miseczki) |
| Położenie elektrod [mm] | 5,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 1 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295971246 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961731 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 650 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961823 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 650 |
| Długość 2 [mm] | 400 |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901583961854 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość [mm] | 330 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901583960291 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16F |
| Wysokość [mm] | 78 |
| nr EAN | 3286065009692 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 253 |
| Szerokość [mm] | 233 |
| Wysokość [mm] | 29 |
| nr EAN | 3286066603929 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 270 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| nr EAN | 3286062015672 |
Status produktu: Normalny
| Wysokość [mm] | 47 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 10 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 136 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 17 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 54 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Grubość [mm] | 1,95 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,4 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 19,8 |
| DIN / ISO | 7603 |
| Materiał | Aluminium |
| nr EAN | 4044688397331 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 1000 |
| Szerokość [mm] | 21,36 |
| Grubość [mm] | 4,5 |
| DIN / ISO | 7867 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 4044688581396 |
Status produktu: Normalny
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 2 |
| Długość 1 [mm] | 650 |
| Długość 2 [mm] | 400 |
| Długość 1 [cal] | 26 |
| Długość 2 [cal] | 16 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Ciężar [kg] | 0,29 |
| nr EAN | 3276421192717 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 335 |
| Długość [cal] | 13 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| nr EAN | 3276421195183 |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu | |
| Kształt | cylindryczny |
| dla numeru OE | 02E 398 051 |
| Zalecane rozszerzenie naprawy patrz lista dodatków | |
Status produktu: Normalny
| Zestaw pełny | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu dolotowego |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z filtrem |
| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
Status produktu: Normalny
| Zestaw pełny | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z rurą wlotową |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu | |
| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Rodzaj korpusu | obudowa z tworzywa sztucznego |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Rura ssąca | bez przewodu dolotowego |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 04E 115 561 H |
Status produktu: Normalny
| Typ skrzyni biegów | DQ200 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 7-biegowa |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów z podwójnym sprzęgłem |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z mechaniczną skrzynią biegów |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| nr EAN | 4062375269976 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 335 |
| Długość [cal] | 13 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 3276425746121 |
Status produktu: Normalny
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywowanym i polifenolem |
| Cecha chemiczna | Antybakteryjny |
| Rodzaj filtra | z działaniem grzybobójczym |
| Rodzaj filtra | z działaniem antyalergicznym |
| Długość [mm] | 252 |
| Szerokość [mm] | 235 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 3276427010206 |
Status produktu: Normalny
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 252 |
| Szerokość [mm] | 235 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 3276427157208 |
Status produktu: Normalny
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 2 |
| Długość 1 [mm] | 650 |
| Długość 2 [mm] | 400 |
| Długość 1 [cal] | 26 |
| Długość 2 [cal] | 16 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Ciężar [kg] | 0,27 |
| nr EAN | 3276425778436 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. od | 200606 |
| Liczba drzwi | 2 |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| załączony adapter | A,B,C |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| nr EAN | 3276425785021 |
Status produktu: Normalny
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 650 |
| Długość [cal] | 26 |
| załączony adapter | A,B,C |
| Ciężar [kg] | 0,22 |
| nr EAN | 3276425785137 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 335 |
| Długość [cal] | 13 |
| załączony adapter | R,S,T |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 3276425785632 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | M+A+B+C |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| nr EAN | 3276425750029 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 650 |
| Długość [cal] | 26 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | M+A+B+C |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,21 |
| nr EAN | 3276425750098 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 269 |
| Szerokość [mm] | 191 |
| Wysokość [mm] | 31 |
| nr EAN | 3276425854314 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| nr EAN | 3276425861428 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 78,3 |
| nr EAN | 3276427287387 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | M57TU2 |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 5W40 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 151 do 183 (z 183 pozycji)
Stron: 4
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 3 coupe (E92) 330 xd.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 3 coupe (E92) 330 xd
produkowanego od 2006.03 do roku 2008.08
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 231 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 3 coupe (E92)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 3 coupe (E92) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw
z rocznika od 2006.03 do roku 2008.08, i mocy silnika 231 KM
.