| Materiał | Guma / metal |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 24 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| dla numeru OE | 016488 |
| nr EAN | 3660872416711 |
Status produktu: Normalny
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: alternator |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: alternator |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów ze wspomaganiem układu kierowniczego |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez klimatyzacji |
| Długość [mm] | 1199 |
| Szerokość [mm] | 21,36 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316573397113 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | K9K 796 |
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: alternator |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| Kod silnika | K9K 796 |
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: alternator |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów ze wspomaganiem układu kierowniczego |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez klimatyzacji |
| Długość [mm] | 1199 |
| Szerokość [mm] | 21,36 |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316574561339 |
Status produktu: Normalny
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: alternator |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez klimatyzacji |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez wspomagania kierowaniem |
| Długość [mm] | 1127 |
| Szerokość [mm] | 21,36 |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316577790637 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. do | 201107 |
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: alternator |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów ze wspomaganiem układu kierowniczego |
| Ilość żeber | 6 |
| Liczba pasków | 1 |
| Liczba rolek kierunkowych | 1 |
| Masa [g] | 950 |
| Długość [mm] | 1200 |
| nr EAN | 3413521277443 |
Status produktu: Normalny
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: alternator |
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: kompresor klimatyzacji |
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: pompa wspomagania układu kierowniczego |
| Długość [mm] | 1200 |
| Ciężar [kg] | 0,102 |
| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 4044688561916 |
Status produktu: Normalny
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 16,7 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 24,0 |
| Materiał | Guma / metal |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 4044688447937 |
Status produktu: Normalny
| Materiał | Miedź |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 16 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Kształt | Wersja C |
Status produktu: Normalny
| Numer seryjny od | A000001 |
| Numer seryjny od | T000001 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Kształt | prostokątny |
| materiał ramki | Tworzywo sztuczne |
| Długość [mm] | 221 |
| Szerokość [mm] | 187 |
| Wysokość [mm] | 41 |
Status produktu: Normalny
| Materiał | Guma / metal |
| Materiał uszczelnienia wargowego | Guma |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 6PK1200 |
| Długość [mm] | 1200 |
| Ilość żeber | 6 |
Status produktu: Normalny
| Liczba drzwi | 4 |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 510 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| nr EAN | 3276425741164 |
Status produktu: Normalny
| Liczba drzwi | 4 |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | A |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
| nr EAN | 3276425741324 |
Status produktu: Normalny
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 230 |
| Szerokość [mm] | 160 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 3276427155389 |
Status produktu: Normalny
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z/bez klimatyzacji |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 223,5 |
| Szerokość [mm] | 189 |
| Wysokość [mm] | 43 |
| Wysokość 1 [mm] | 28 |
| nr EAN | 3276426987530 |
Status produktu: Normalny
| Liczba drzwi | 4 |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425755505 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 378 |
| Szerokość [mm] | 83 |
| Wysokość [mm] | 56 |
| nr EAN | 3276425850033 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. do | 201107 |
| Kod silnika | K9K.7.96 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 378 |
| Szerokość [mm] | 82 |
| Wysokość [mm] | 62 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z filtrem wstępnym |
| nr EAN | 3276425851801 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | K9K.7.96 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 54,5 |
| Wymiar gwintu | M20x1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 69,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 61,5 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,35 |
| nr EAN | 3276425860018 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. od | 200809 |
| Rok prod. do | 201107 |
| Kod silnika | K9K.7.96 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 65 |
| Wymiar gwintu | M20x1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 69,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2 |
| nr EAN | 3276425860032 |
Status produktu: Normalny
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywowanym i polifenolem |
| Cecha chemiczna | Antybakteryjny |
| Rodzaj filtra | z działaniem grzybobójczym |
| Rodzaj filtra | z działaniem antyalergicznym |
| Długość [mm] | 230 |
| Szerokość [mm] | 160 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 3276427010183 |
Status produktu: Normalny
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z/bez klimatyzacji |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywowanym i polifenolem |
| Cecha chemiczna | Antybakteryjny |
| Rodzaj filtra | z działaniem grzybobójczym |
| Rodzaj filtra | z działaniem antyalergicznym |
| Długość [mm] | 188 |
| Szerokość [mm] | 225 |
| Wysokość [mm] | 43 |
| nr EAN | 3276427010305 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. do | 201012 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 225 |
| Szerokość [mm] | 188 |
| Wysokość [mm] | 43 |
| nr EAN | 3276427158182 |
Status produktu: Normalny
| Liczba drzwi | 4 |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | M+A+B+C |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| nr EAN | 3276425750050 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | K9K |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 5W40 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | K9K |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 5W30 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 151 do 176 (z 176 pozycji)
Stron: 4
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Dacia LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0W).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Dacia LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0W)
produkowanego od 2007.09 do roku 2011.12
Jeżeli twoja Dacia dysponuje silnikiem o mocy 86 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Dacia LOGAN (LS_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Dacia LOGAN (LS_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Dacia
z rocznika od 2007.09 do roku 2011.12, i mocy silnika 86 KM
.