
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-4 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Specyfikacja | MIL-L 2105 D |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 5,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295112083 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 5,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295159873 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 5,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295857120 |

| Długość [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961779 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 500 |
| Długość 2 [mm] | 500 |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338690 |

| Długość [mm] | 650 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901583960949 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 650 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901549338171 |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 95B9113-OYO |
| Kod GTU | nie dotyczy |
| EAN | 5904270242595 |
| Z tyłu | |
| Długość [mm] | 292 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 832 |
| Szerokość [mm] | 133 |
| Wysokość [mm] | 26 |
| nr EAN | 3286064226731 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| średnica zewnętrzna [mm] | 73 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 42 |
| Wysokość [mm] | 79 |
| nr EAN | 3286064211973 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| średnica zewnętrzna [mm] | 175 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 80 |
| Wysokość [mm] | 174 |
| nr EAN | 3286062013821 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 833 |
| Szerokość [mm] | 134 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| nr EAN | 3286066502468 |

| Długość [mm] | 226 |
| Szerokość [mm] | 194 |
| Wysokość [mm] | 132 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |

| Długość [mm] | 485,4 |
| Szerokość [mm] | 301,4 |
| Wysokość [mm] | 118,5 |

| Materiał | Miedź |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 17 |
| Kształt | Wersja A |

| Długość [mm] | 1990 |
| Szerokość [mm] | 21,36 |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316575654122 |

| Kolor | żółty |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C938-A |
| Specyfikacja | Jaguar Fluid 8432 |
| Specyfikacja | BMW ATF 2 |
| Specyfikacja | ATF M-1375.4 |
| Specyfikacja | Mercon SP |
| Ciężar [kg] | 0,987 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4044688563194 |

| Ciężar [kg] | 0,490 |
| nr EAN | 4054228057793 |

| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Długość 1 [mm] | 500 |
| Długość 2 [mm] | 500 |
| Długość 1 [cal] | 20 |
| Długość 2 [cal] | 20 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Ciężar [kg] | 0,24 |
| nr EAN | 4004260003791 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Kształt | prostokątny |
| Długość [mm] | 830 |
| Szerokość [mm] | 156 |
| Wysokość [mm] | 27 |

| dla numeru OE | 6PK2000 |
| Długość [mm] | 2000 |
| Ilość żeber | 6 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| dla numeru OE | 24 11 7 572 618 |

| Typ skrzyni biegów | GM6L45 |
| Ciężar [kg] | 0,089 |
| Typ skrzyni biegów | GA6L45R |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| nr EAN | 4046001492297 |

| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 2 |
| Długość 1 [mm] | 500 |
| Długość 2 [mm] | 500 |
| Długość 1 [cal] | 20 |
| Długość 2 [cal] | 20 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Ciężar [kg] | 0,23 |
| nr EAN | 3276425743427 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 810 |
| Szerokość [mm] | 123 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| nr EAN | 3276427155020 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 810 |
| Szerokość [mm] | 123 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| nr EAN | 3276427155037 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 79 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 73,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 41 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 41,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 41,5 |
| nr EAN | 3276425865662 |

| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| załączony adapter | A,B,C |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
| nr EAN | 3276425785069 |

| Rok prod. do | 199508 |
| Liczba drzwi | 4 |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | M+A+B+C |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| nr EAN | 3276425750050 |

| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 5W40 |

| alternatywny zestaw naprawczy | 1087.298.365 |
| Zalecenie producenta oleju | ZF LifeguardFluid 8 |
| dodatkowo potrzebny artykuł (numer artykułu) | S671.090.310 |
| dodatkowo potrzebny artykuł (numer artykułu) | S671.090.311 |
| dodatkowo potrzebny artykuł (numer artykułu) | S671.090.312 |
| nr EAN | 4053202267913 |

| alternatywny zestaw naprawczy | 1087.298.364 |
| Pojemność [litr] | 7 |
| Specyfikacja | ZF LifeguardFluid 8 |
| nr EAN | 4053202267920 |

| Pojemność [litr] | 20 |
| Rodzaj połączenia | Kanister |
| Specyfikacja | ZF LifeGuardFluid 8 |
| Parametr | ZFLIFEGUARDFLUID8 |
| nr EAN | 4053202268484 |

| Pojemność [litr] | 1 |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Specyfikacja | ZF LifeGuardFluid 8 |
| Parametr | ZFLIFEGUARDFLUID8 |
| nr EAN | 4053202268477 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Renault 19 II Chamade (L53_) 1.7.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Renault 19 II Chamade (L53_) 1.7 produkowanego od 1992.05 do roku 1995.11
Jeżeli twój Renault dysponuje silnikiem o mocy 75 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Renault 19 II Chamade (L53_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Renault 19 II Chamade (L53_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Renault z rocznika od 1992.05 do roku 1995.11, i mocy silnika 75 KM
.
Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020