| Kod silnika | APF |
| Rok prod. od | 199808 |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją z plecionki z włókna powleczoną silikonem |
| Długość przewodu [mm] | 720 |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Liczba przewodów | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,156 |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001359743 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | APF |
| Rok prod. od | 199808 |
| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją z plecionki z włókna powleczoną silikonem |
| Ciężar [kg] | 0,122 |
| Kolor wtyczki | brązowy |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Długość [mm] | 570 |
| dla numeru OE | 06A 906 262 F |
| Długość przewodu [mm] | 570 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Liczba przewodów | 4 |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001376801 |
Status produktu: Normalny
| TECDOC-Nr silnika | 5074 |
| TECDOC-Nr silnika | 9990 |
| Numer podwozia od | 8L-V-095001 |
| Numer podwozia do | 8L-W-150000 |
| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją z plecionki z włókna powleczoną silikonem |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Liczba przewodów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Długość przewodu [mm] | 390 |
| Ciężar [kg] | 0,127 |
| dla numeru OE | 032 906 265 F |
| Długość [mm] | 500 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001433610 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | AKL |
| Rok prod. od | 199708 |
| Rok prod. do | 199807 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów manualna |
| Strona zabudowy | Kolektor wydechowy |
| Kod silnika | AEH |
| Rok prod. do | 199807 |
| Strona zabudowy | Kolektor wydechowy |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| dla numeru OE | 03D 906 265 B |
| Ciężar [kg] | 0,14954 |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Liczba przewodów | 4 |
| Długość [mm] | 650 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001443619 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. do | 199905 |
| dla numeru silnika | AEH/AKL/APF |
| Numer podwozia do | 8LX150000 |
| Rok prod. do | 199905 |
| dla numeru silnika | AEH/AKL/APF |
| Numer podwozia do | 8LX150000 |
| Rok prod. do | 199905 |
| dla numeru silnika | AEH/AKL/APF |
| Numer podwozia do | 8LX150000 |
| Rok prod. do | 199905 |
| dla numeru silnika | AEH/AKL/APF |
| Numer podwozia do | 8LX150000 |
| Średnica [mm] | 25 |
| Długość [mm] | 50 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | kanciasty |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| nr EAN | 4046001285721 |
Status produktu: Normalny
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Ilość biegunów | 6 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | czarny |
| dla numeru OE | 4B0 907 503 A |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Ciężar [kg] | 0,088 |
| nr EAN | 4046001542817 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Ilość biegunów | 3 |
| Cecha chemiczna | przemalowywalny |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | V99-72-0002 |
| nr EAN | 4046001547416 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia manualna 5-biegowa |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z cięgnem włączającym |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia manualna 5-biegowa |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z cięgnem włączającym |
| Opór [Ohm] | 540 |
| Długość przewodu [mm] | 1000 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 4046001439926 |
Status produktu: Normalny
| Numer podwozia do | 8L-X-090000 |
| Numer podwozia do | 8L-X-090000 |
| Numer podwozia do | 8L-X-090000 |
| Numer podwozia do | 8L-X-090000 |
| Numer podwozia do | 8L-X-090000 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| alternatywnie | |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ciężar [kg] | 0,018 |
| nr EAN | 4046001596629 |
Status produktu: Normalny
| Numer podwozia do | 8L-2-150 0003 |
| Numer podwozia do | 8L-21050 000 |
| alternatywnie | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| nr EAN | 4046001356827 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. od | 199906 |
| dla numeru silnika | AEH/AKL/APF |
| Numer podwozia od | 8LY000001 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 4 |
| nr EAN | 3531650022380 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 2 |
| nr EAN | 3531650022342 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. do | 199905 |
| dla numeru silnika | AEH/AKL/APF |
| Numer podwozia do | 8LX150000 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650022090 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. od | 199704 |
| Rok prod. do | 199807 |
| Numer podwozia od | 8LV095001 |
| Numer podwozia do | 8LW150000 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| TECDOC-Nr silnika | 5074 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Rok prod. do | 199807 |
| Numer podwozia do | 8LW150000 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów manualna |
| TECDOC-Nr silnika | 9990 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 3531650042425 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 401 do 414 (z 414 pozycji)
Stron: 9
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Audi A3 (8L1) 1.6.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A3 (8L1) 1.6
produkowanego od 1996.09 do roku 2003.05
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 101 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Audi A3 (8L1)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Audi A3 (8L1) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi
z rocznika od 1996.09 do roku 2003.05, i mocy silnika 101 KM
.