
| Długość [mm] | 100 |
| Materiał | Termoplast |
| Ciężar [kg] | 0,179 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 67 |
| dla numeru OE | 1K0 498 201 A SK |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816383499 |

| Długość [mm] | 128 |
| Materiał | Termoplast |
| Ciężar [kg] | 0,069 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29,8 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 94 |
| nr EAN | 4027816459460 |

| Długość [mm] | 128 |
| Materiał | Termoplast |
| Ciężar [kg] | 0,265 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 30 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 94 |
| dla numeru OE | 4H0 498 203 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816459477 |

| Długość [mm] | 113 |
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Od strony skrzyni biegów |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 0,342 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 32 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 80 |
| nr EAN | 4054224002018 |

| Długość [mm] | 122 |
| Materiał | Termoplast |
| Ciężar [kg] | 0,371 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 28 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 80 |
| dla numeru OE | 7H0 498 202 B |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224004074 |

| Długość [mm] | 125 |
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 0,392 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 31 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 104 |
| dla numeru OE | 7H0 498 203 A |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224004227 |

| Długość [mm] | 135 |
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 0,375 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 32 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 101 |
| dla numeru OE | 7E0 498 203 A |
| nr EAN | 4054224010198 |

| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 30,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 103,5 |
| Wysokość [mm] | 127,50 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z nakrętką |
| Wymiar gwintu | M20x1,5 |
| Materiał osłony | TPE (elastomer termoplastyczny) |
| Nowa część | |
| nr EAN | 4019064140337 |

| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 33,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 77,4 |
| Wysokość [mm] | 113,00 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z nakrętką |
| Wymiar gwintu | M20x1,5 |
| Materiał osłony | TPE (elastomer termoplastyczny) |
| Nowa część | |
| nr EAN | 4019064149262 |

| Średnica wewnętrzna 1 od [mm] | 18,6 |
| Średnica wewnętrzna 1 do [mm] | 18,6 |
| Średnica wewnętrzna 2 od [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 do [mm] | 72 |
| Wysokość [mm] | 113 |
| Materiał osłony | Polychloropren (Neopren) |
| Wersja | FlexBoot |
| Nowa część | |
| nr EAN | 4019064356462 |

| Średnica wewnętrzna 1 od [mm] | 20 |
| Średnica wewnętrzna 1 do [mm] | 20 |
| Średnica wewnętrzna 2 od [mm] | 81 |
| Średnica wewnętrzna 2 do [mm] | 81 |
| Wysokość [mm] | 110 |
| Materiał osłony | Polychloropren (Neopren) |
| Wersja | FlexBoot |
| Nowa część | |
| nr EAN | 4019064356486 |

| Średnica wewnętrzna 1 od [mm] | 24 |
| Średnica wewnętrzna 1 do [mm] | 24 |
| Średnica wewnętrzna 2 od [mm] | 94 |
| Średnica wewnętrzna 2 do [mm] | 94 |
| Wysokość [mm] | 127 |
| Materiał osłony | Polychloropren (Neopren) |
| Wersja | FlexBoot |
| Nowa część | |
| nr EAN | 4019064356493 |

| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 32 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 102 |
| Wysokość [mm] | 136 |
| Materiał osłony | TPE (elastomer termoplastyczny) |
| Nowa część | |
| nr EAN | 4019064370130 |

| Długość [mm] | 113 |
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Od strony skrzyni biegów |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 0,342 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 31,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 80 |
| nr EAN | 5902659759122 |

| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Wysokość [mm] | 146 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 22 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 86 |
| nr EAN | 5903364335038 |

| Wymiar gwintu | M20 x 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 30,5 |
| Materiał | Termoplast |
| Wysokość [mm] | 125 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 104 |
| nr EAN | 8032747097441 |

| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 31 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 101 |
| Długość [mm] | 136 |
| Materiał | TPE (elastomer termoplastyczny) |
| nr EAN | 4040074260821 |

| Strona zabudowy | Od strony skrzyni biegów |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 30,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 77 |
| Długość [mm] | 113 |
| Materiał | TPE (elastomer termoplastyczny) |
| nr EAN | 4040074260807 |

| Materiał | Termoplast |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 27,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 95 |
| Wysokość [mm] | 133 |
| nr EAN | 4058787070958 |

| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 31 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 104 |
| Wysokość [mm] | 130 |
| nr EAN | 8430320192642 |

| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 28 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 80 |
| Wysokość [mm] | 122 |
| nr EAN | 8430320204574 |

| Wysokość [mm] | 146 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 22 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 86 |
| nr EAN | 7316574262175 |

| Wysokość [mm] | 146 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 22 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 86 |
| nr EAN | 7316577430519 |

| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 30,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 103,5 |
| Wysokość [mm] | 127,50 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z nakrętką |
| Wymiar gwintu | M20x1,5 |
| Materiał osłony | TPE (elastomer termoplastyczny) |
| Nowa część | |
| nr EAN | 4019064039822 |

| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 33,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 77,4 |
| Wysokość [mm] | 113,00 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z nakrętką |
| Wymiar gwintu | M20x1,5 |
| Materiał osłony | TPE (elastomer termoplastyczny) |
| Nowa część | |
| nr EAN | 4019064045694 |

| Średnica wewnętrzna 1 od [mm] | 20 |
| Średnica wewnętrzna 1 do [mm] | 20 |
| Średnica wewnętrzna 2 od [mm] | 81 |
| Średnica wewnętrzna 2 do [mm] | 81 |
| Wysokość [mm] | 110 |
| Materiał osłony | Polychloropren (Neopren) |
| Wersja | FlexBoot |
| Nowa część |

| Średnica wewnętrzna 1 od [mm] | 24 |
| Średnica wewnętrzna 1 do [mm] | 24 |
| Średnica wewnętrzna 2 od [mm] | 94 |
| Średnica wewnętrzna 2 do [mm] | 94 |
| Wysokość [mm] | 127 |
| Materiał osłony | Polychloropren (Neopren) |
| Wersja | FlexBoot |
| Nowa część |

| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 32 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 102 |
| Wysokość [mm] | 136 |
| Materiał osłony | TPE (elastomer termoplastyczny) |
| Nowa część | |
| nr EAN | 4019064370123 |

| Długość [mm] | 100 |
| Materiał | Termoplast |
| Ciężar [kg] | 0,179 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 67 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4044688654465 |

| Długość [mm] | 128 |
| Materiał | Termoplast |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 30 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 94 |
| nr EAN | 4044688661616 |

| Długość [mm] | 113 |
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Od strony skrzyni biegów |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 0,338 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 32 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 80 |
| nr EAN | 4044688664532 |

| Długość [mm] | 135 |
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 0,375 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 32 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 101 |
| nr EAN | 4044688665379 |
Zasadniczo osłonę przegubu powinno sie wymienić po zauważeniu pierwszych oznak jej zużycia albo uszkodzenia. Śladów tych należy wypatrywać przy okresowych przeglądach pojazdu, zwłaszcza przed okresem jesienno-zimowym. Gumowy materiał osłony z czasem traci swoje własciwości, pęka w miejscach zgnięcia i w miejscu kontaktu z opaską zaciskową. Można to sprawdzić przy maksymalnie skręconej kierownicy. Oprócz tego osłona może zostać uszkodzona przez kontakt z kamieniami podczas jazdy. Ten rodzaj uszkodzenia jest dosyć groźny, bo niespodziewany i może upłynąć sporo czasu zanim go zauważymy. Po perforacji osłony przegubu do jej wnętrza dostaje się woda z zanieszyszczeniami i wypłukiwany jest smar przegubu napędowego.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026