Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
ranking opineo.pl rok 2014
ranking opineo.pl rok 2015
ranking opineo.pl rok 2016
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22/100 15 90
konsultanci: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn: poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek 9:00 - 15:00
Napisz do nas ikona email
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22/100 15 90
konsultanci: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn: poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek 9:00 - 15:00
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » układ hamulcowy » hamulce tarczowe » klocki hamulcowe » ADZ94240

Klocki hamulcowe - komplet
ADZ94240
BLUE PRINT

    Ocena:
numer części: ADZ94240
dostawca: BLUE PRINT
Klocki hamulcowe - komplet, BLUE PRINT, ADZ94240
Strona zabudowy:Oś przednia
Styk ostrzegawczy o zużyciu:z akustycznym czujnikiem zużycia
Długość [mm]: 156,4, 155,1
Szerokość [mm]: 69,7, 76,1
Grubość [mm]: 19,2Dostarczane przez nas produkty należy wykorzystywać tylko
zgodnie z ich przeznaczeniem. Prace montażowe może wykona
wyłącznie przeszkolony, fachowy personel. W normalnym
przypadku produkty dostarczane są bez instrukcji montażu.
Cena dotyczy kompletu klocków na oś pojazdu.
Status produktu: Normal
Sprawdź zastosowanie wybranej części
numery OEM:
OPEL 01605 992
OPEL 093189698
OPEL 16 05 080
OPEL 16 05 099
OPEL 16 05 252
OPEL 16 05 456
OPEL 16 05 992
OPEL 16 05 996
OPEL 16 05 997
OPEL 16 05 998
OPEL 1605 992
OPEL 1605992
OPEL 93176115
OPEL 93189698
VAUXHALL 09192157
VAUXHALL 9192157
VAUXHALL 93176115
VAUXHALL 93176429
VAUXHALL 93179707
VAUXHALL 93179708
VAUXHALL 93181189
VAUXHALL 93186713
VAUXHALL 93192578
VAUXHALL 95514416