Części do samochodów e-autoparts.pl
5 / 5 (50 ocen)
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
Awaria telefonów - kontakt tylko email
konsultanci, poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn, poniedziałek - piątek: 9:00 - 18:00, sobota 9:00 - 11:00;
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
Awaria telefonów - kontakt tylko email
konsultanci, poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn, poniedziałek - piątek: 9:00 - 18:00, sobota 9:00 - 11:00;
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » nadwozie » pokrywy i drzwi » drzwi » 6139420

Lusterko zewnętrzne
6139420
ALKAR

cena brutto
95.01 zł

    Ocena:
numer części: 6139420
producent: ALKAR
Lusterko zewnętrzne, ALKAR, 6139420
Strona zabudowy:z lewej
Tryb pracy:elektryczny
Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie:dla pojazdu z kierownicą z lewej strony
Powierzchnia:zagruntowany
Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne:ogrzewana
Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne:asferyczny
Jakość: Certified Quality
Status produktu: Normal
Sprawdź zastosowanie wybranej części
numery OEM:
OPEL 1426527
OPEL 1428304
OPEL 1428304+1426527+142885
OPEL 1428856
OPEL 325-0030
OPEL 3250030
OPEL 3777807