| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Rozmiar klucza | 20.8 |
| nr EAN | 4082300612356 |
| Gwint zewn. [mm] | 12 |
| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| nr EAN | 4082300618891 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 340 |
| Długość [cal] | 14 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633726 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 380 |
| Długość [cal] | 15 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633733 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633740 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 425 |
| Długość [cal] | 17 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633757 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633764 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633771 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633788 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 530 |
| Długość [cal] | 21 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633795 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633801 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 580 |
| Długość [cal] | 23 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633818 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 600 |
| Długość [cal] | 24 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633825 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 650 |
| Długość [cal] | 26 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633832 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 700 |
| Długość [cal] | 28 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633849 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4082300590104 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 340 |
| Długość [cal] | 14 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300750140 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 380 |
| Długość [cal] | 15 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300750256 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300750157 |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300750171 |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300750188 |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300750195 |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 530 |
| Długość [cal] | 21 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300750201 |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300750218 |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 600 |
| Długość [cal] | 24 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300750225 |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 650 |
| Długość [cal] | 26 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300750232 |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 700 |
| Długość [cal] | 28 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300750249 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Odstęp elektrod | 1,2 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| nr EAN | 4082300796261 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Odstęp elektrod | 1,0 |
| Rozmiar klucza | 16mm |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Gwint zewn. [mm] | 12 |
| nr EAN | 4082300796278 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 23 |
| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Rozmiar klucza | 14mm |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Gwint zewn. [mm] | 12 |
| nr EAN | 4082300795097 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 23 |
| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Rozmiar klucza | 14mm |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Gwint zewn. [mm] | 12 |
| nr EAN | 4082300795080 |
| Rozmiar klucza | 20,8 |
| Długość gwintu [mm] | 12,7 |
| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4082300405200 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 700 |
| Długość [cal] | 28 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 4082300809398 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 650 |
| Długość [cal] | 26 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 4082300808209 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 700 |
| Długość [cal] | 28 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | z zamontowaną dyszą spryskującą |
| nr EAN | 4082300808216 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 700 |
| Długość [cal] | 28 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą po prawej stronie |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | z zamontowaną dyszą spryskującą |
| nr EAN | 4082300808223 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 380 |
| Długość [cal] | 15 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą po prawej stronie |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300642933 |
Wyświetlanie od 101 do 137 (z 137 pozycji)
Stron: 3
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.