| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Typ skrzyni biegów | CD4E |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Ciężar [kg] | 0,59233 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7,3 |
| Wysokość opakowania [cm] | 31,8 |
| nr EAN | 5903364309879 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 2075 |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074315910 |
Status produktu: Normalny
| średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | M22x1,5 |
| Wysokość [mm] | 89 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| nr EAN | 4040074076958 |
Status produktu: Normalny
| Numer skrzyni biegów | 01A 5/1 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów transaxle |
| Numer skrzyni biegów | 01R |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-4 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Specyfikacja | MIL-L 2105 D |
| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 17,5 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,5 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | ze stożkowym gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295137840 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 17,5 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,5 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | ze stożkowym gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295063446 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj paliwa | CNG/LPG |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 17,5 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| nr EAN | 087295115169 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961779 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961793 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338072 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338096 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960031 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960055 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 508 |
| Szerokość [mm] | 104 |
| Wysokość [mm] | 31 |
| nr EAN | 3286061800569 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 2080 |
| Szerokość [mm] | 21,36 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316573391210 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 1805 |
| Szerokość [mm] | 21,36 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316573391050 |
Status produktu: Normalny
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Wysokość [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu | M 22 X 1,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Ciężar [kg] | 0,5 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| nr EAN | 4046001288135 |
Status produktu: Normalny
| Typ skrzyni biegów | CD4E |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Ciężar [kg] | 0,399 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 4046001329784 |
Status produktu: Normalny
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Typ skrzyni biegów | CD4E |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Ciężar [kg] | 0,59233 |
| nr EAN | 4046001329746 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,16 |
| nr EAN | 3276425741188 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 510 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| nr EAN | 3276425741164 |
Status produktu: Normalny
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 525 |
| Szerokość [mm] | 114 |
| Wysokość [mm] | 35 |
| nr EAN | 3276426981682 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| odpowiedni adapter | A |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| nr EAN | 3276425741362 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425755505 |
Status produktu: Normalny
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
| nr EAN | 3276425755550 |
Status produktu: Normalny
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 510 |
| Szerokość [mm] | 100 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 3276427156744 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 320 |
| Szerokość [mm] | 148 |
| Wysokość [mm] | 42 |
| nr EAN | 3276425853454 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 88,5 |
| Wymiar gwintu | M22x1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 95,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| nr EAN | 3276425860971 |
Status produktu: Normalny
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
| nr EAN | 3276425785748 |
Status produktu: Normalny
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| Ciężar [kg] | 0,18 |
| nr EAN | 3276425785762 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | M+A+B+C |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| nr EAN | 3276425750050 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | M+A+B+C |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,18 |
| nr EAN | 3276425750074 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 101 do 132 (z 132 pozycji)
Stron: 3
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Audi A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro
produkowanego od 2001.09 do roku 2002.07
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 150 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Audi A4 B6 Avant (8E5)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Audi A4 B6 Avant (8E5) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi
z rocznika od 2001.09 do roku 2002.07, i mocy silnika 150 KM
.