Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
ranking opineo.pl rok 2014
ranking opineo.pl rok 2015
ranking opineo.pl rok 2016
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas ikona email
konsultanci: poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek do 15:00
magazyn:    poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek do 15:00
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas ikona email
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » układ hamulcowy » hamulce tarczowe » klocki hamulcowe » 23723 00 701 00

Klocki hamulcowe - komplet 23723 00 701 00 BRECK

23723 00 701 00 Klocki hamulcowe - komplet BRECK
breck 23723 00 701 00
Klocki hamulcowe - komplet 23723 00 701 00
cena z vat
117.00 zł
Kup
    Ocena:
5/5 (2 oceny)

numer części:

23723 00 701 00

producent:

BRECK

Ograniczenia producentaATE
Numer WVA23723
Numer WVA23724
Oznaczenie kontrolneE20 90R-01124/001
Długość [mm]155.1
Grubość [mm]17.5
Wysokość [mm]62.4
nr EAN5906295146834
Status produktu: Normal

Sprawdź zastosowanie wybranej części

Klocki hamulcowe - komplet 23723 00 701 00 BRECK


Duża część użytkowników pojazdów doskonale zdaje sobie sprawę, że ich auto posiada część klocki hamulcowe, której wytwórcą może być lub jest uznana firma BRECK. W tym przypadku jest to klocki hamulcowe o symbolu 23723 00 701 00.
Wszystkie auto części wytwarzane przez BRECK spełniają wysokie normy jakości przewidziane dla produktów tej klasy.
Wytworzona w zakładach BRECK część klocki hamulcowe 23723 00 701 00 wykonywana jest z wysokiej jakości materiałów na nowoczesnych maszynach i urządzeniach. BRECK stosuje zaawansowane rozwiązania techniczne aby produkowane przez niego klocki hamulcowe spełniały wymagania uzytkowników aut. Opinie użytkowników o prezentowanym wyrobie - klocki hamulcowe BRECK 23723 00 701 00 potwierdzają ich wysoką jakość i walory użytkowe.
Klocki hamulcowe 23723 00 701 00 mają zastosowanie do takich aut jak FORD MONDEO III Turnier (BWY) od 2000.10, MAZDA AZ OFFROAD od 1998.10, VOLVO V70 I (875, 876) od 1995.12 oraz wielu innych modeli aut.
Wykonawca części o indeksie 23723 00 701 00 deklaruje jej dopasowanie do samochodów FORD, MAZDA, VOLVO, niemniej jednak jeżeli masz wątpliwości czy część jest dobrze dobrana, prosimy o kontakt z pracownikami sklepu. Jeżeli jesteś już zdecydowany na zakup klocków hamulcowych 23723 00 701 00 BRECK w naszym sklepie z częściami, możesz wybrać dostawę kurierską pod wskazany adres lub do paczkomatu. Do wyboru masz także samodzielny odbiór zamówienia w naszym magazynie przy ulicy Łodygowej 28g w Warszawie.
Przeczytaj 2 opinie o produkcie
2019-08-28
 5/5
Jeździłem długo na tych klockach w Astrze F TDS 1.7 Isuzu Club Caravan, teraz jeździ następny właściciel. Według mnie są w porządku :)
2019-10-22
 5/5
Jak mam wybór to zawsze decyduję się na klocki producent
numery OEM:
FORD 1223682
FORD 1321517
FORD 1360305
FORD 1508074
FORD 1519528
FORD 1566093
FORD 1695810
FORD 1712024
FORD 1753844
FORD 1759370
FORD 1765766
FORD 1809256
FORD 1816524
FORD 1826241
FORD 2005900
FORD 3M512K021AA
FORD 3M512K021AB
FORD 3M5J2K021A1A
FORD 5181461
FORD 8V412K021AA
FORD 8V412K021AB
FORD AV612K021BA
FORD AV612K021BB
FORD BV612001B3A
FORD BV612001C3B
FORD BV612001CB
FORD CN152K021AA
FORD CV612001BC
FORD CV612001CB
FORD CV612001CC
FORD CV6Z2001A
FORD ME3M5J2K021AA
FORD MEAV6J2K021AA
MAZDA 1519528
MAZDA B4YB3323Z
MAZDA BPYK3323Z
MAZDA BPYK3323ZA
MAZDA BPYK3323ZA9C
MAZDA BPYK3323ZB9C
MAZDA BPYK3323ZC
MAZDA C2Y33323ZA
MAZDA C2Y33323ZB
MITSUBISHI BPYK3323ZA9C
MITSUBISHI BPYK3323ZB9C
VOLVO 30681739
VOLVO 30683554
VOLVO 30715023
VOLVO 30736923
VOLVO 30742030
VOLVO 30793618
VOLVO 31341301
Aktualnie oglądany:  Klocki hamulcowe - komplet, 23723 00 701 00 • BRECK • sklep e-autoparts.pl. Część znajduje się w kategorii

klocki hamulcowe