
| Długość 1 [mm] | 480 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143938805 |

| Długość 1 [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143938782 |

| Długość [mm] | 875 |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141180534 |

| nr EAN | 8427769033483 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 103 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 83,5 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Ciężar [kg] | 0,336 |
| nr EAN | 5050063121032 |

| Długość [cal] | 19 |
| Długość [mm] | 480 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Ciężar [kg] | 0,110 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| dla numeru OE | 19CH480 |
| nr EAN | 5050063279214 |

| Długość [cal] | 19 |
| Długość [mm] | 480 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,100 |
| dla numeru OE | 19FL480 |
| nr EAN | 5050063279443 |

| Ilość żeber | 4 |
| Długość [mm] | 865 |
| nr EAN | 3165141183771 |

| Ilość żeber | 4 |
| Długość [mm] | 850 |
| nr EAN | 3165141069389 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 475 |
| Długość 2 [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165141087567 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Długość 1 [mm] | 475 |
| Długość 2 [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) ze spojlerem |
| nr EAN | 3165141087581 |

| Odstęp elektrod | 1,1 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 3165143134368 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 81,5 |
| Średnica 1 [mm] | 57 |
| nr EAN | 3165141025736 |

| Długość 1 [mm] | 425 |
| nr EAN | 3165141087512 |

| Długość [mm] | 825 |
| Szerokość [mm] | 13 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141181012 |

| Ilość żeber | 3 |
| Długość [mm] | 820 |
| nr EAN | 3165141028256 |

| Długość [mm] | 850 |
| Szerokość [mm] | 13 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141181036 |

| Długość [mm] | 875 |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141180534 |

| Odstęp elektrod | 1,1 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047025765961 |

| Wysokość [mm] | 100 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 61 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość opakowania [cm] | 7,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7,8 |
| Wysokość opakowania [cm] | 10,2 |
| nr EAN | 4044197762880 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 43 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| nr EAN | 0000000000025 |

| Długość [mm] | 480 |
| Długość [cal] | 19 |
| Masa [g] | 151 |
| nr EAN | 8809002447095 |

| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Masa [g] | 255 |
| nr EAN | 4975793524254 |

| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Masa [g] | 255 |
| nr EAN | 4975793524339 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 43 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| nr EAN | 0000000000026 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 11 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 17,5 |
| Grubość [mm] | 3 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| alternatywny zestaw naprawczy | 036.400 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |
| nr EAN | 4041248445815 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 98 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 83 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| nr EAN | 5904608005816 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 61 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 197 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 260 |
| nr EAN | 5904608002914 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 4 |
| Szerokość [mm] | 14,2 |
| Długość [mm] | 845 |
| nr EAN | 5414465354052 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 4 |
| Szerokość [mm] | 14,2 |
| Długość [mm] | 868 |
| nr EAN | 5414465355097 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 102,4 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Średnica zabudowy [mm] | 63 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 x 16 |
| nr EAN | 8033001061567 |

| Długość [mm] | 475 |
| Techniczny numer informacyjny | Flat |
| nr EAN | 8033001448870 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 80,0 |
| Wysokość [mm] | 101 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 63,6 |
| nr EAN | 4009026106983 |

| Długość [mm] | 480 |
| Numer seryjny | K48HYB |
| Oznaczenie kontrolne | Hybrid, A+B mount |
| Numer seryjny | K0707286 |
| nr EAN | 5901159242080 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 80,0 |
| Wysokość [mm] | 101 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 63,6 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 7 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 57 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 65 |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF-1B |
| średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| nr EAN | 4011558061289 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566567 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 480 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566598 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 480 |
| Długość [cal] | 19 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425741140 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| odpowiedni adapter | A5 + H |
| załączony adapter | A5 , H |
| Ciężar [kg] | 0,164 |
| nr EAN | 3276425741133 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425755451 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 50 |
| nr EAN | 3276425860490 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | M+A+B |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425750043 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026