Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
ranking opineo.pl rok 2014
ranking opineo.pl rok 2015
ranking opineo.pl rok 2016
Części do samochodów e-autoparts.pl
Napisz do nas ikona email
konsultanci: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn: poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek 9:00 - 15:00
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl
Napisz do nas ikona email
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » układ hamulcowy » hamulce tarczowe » tarcze hamulcowe » 1815204848

Tarcza hamulcowa
1815204848
SBS

    Ocena:
numer części:

1815204848

dostawca:

SBS

Tarcza hamulcowa, SBS, 1815204848

Średnica [mm]:278
Wysokość [mm]:48,7
Typ tarczy hamulcowej:wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej [mm]:25,0
Minimalna grubość [mm]:23
średnica otworu centrujacego [mm]:63
Felga, ilość otworów:5

Sprawdź zastosowanie wybranej części
numery OEM:
FORD 1223663
FORD 1223665
FORD 1253729
FORD 1253730
FORD 1320352
FORD 1373369
FORD 1469082
FORD 1501069
FORD 1575734
FORD 7M511125FA
FORD AV611125BA
VOLVO 1575734
VOLVO 274509
VOLVO 31262718
VOLVO 3M512C375AC
VOLVO 3M512C375AD
VOLVO AV611125BA
zamienniki:
204848
NK