Części do samochodów e-autoparts.pl
5 / 5 (418 ocen)
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
ranking opineo.pl rok 2014
ranking opineo.pl rok 2015
ranking opineo.pl rok 2016
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22 100 15 90
konsultanci: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00, przerwa 13:00 - 14:00
magazyn: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00, sobota 9:00 - 11:00
Napisz do nas ikona email
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22 100 15 90
konsultanci: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00, przerwa 13:00 - 14:00
magazyn: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00, sobota 9:00 - 11:00
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » układ hamulcowy » hamulce tarczowe » tarcza hamulcowa » 562364J

Tarcza hamulcowa
562364J
JURID

    Ocena:
numery handlowe: 562364
numer części: 562364J
dostawca: JURID
Tarcza hamulcowa, JURID, 562364J
Strona zabudowy:Oś przednia
średnica [mm]:278
Minimalna grubość [mm]:23,5
Grubość tarczy hamulcowej [mm]:25
Typ tarczy hamulcowej:wentylowany
Wysokość [mm]:48,5
Ilość otworów:5
średnica otworu centrujacego [mm]:63,5
średnica otworu [mm]:107,95
otwór o śr. 2 [mm]:0
śr. otworu 2 [mm]:107,95

Status produktu: nie dostarczane więcej przez producenta
Sprawdź zastosowanie wybranej części
numery OEM:
FORD 1223663
FORD 1223665
FORD 1253729
FORD 1253730
FORD 1320352
FORD 1373369
FORD 1469082
FORD 1501058
FORD 1501069
FORD 1575734
FORD 1734696
FORD 3M512C375A1D
FORD 3M512C375AA
FORD 3M512C375AC
FORD 3M512C375AD
FORD 3M512C375DA
FORD 3M51C375AB
FORD 3M51C375DB
FORD 7M511125FA
FORD AV611125BA
FORD AV611125BB
VOLVO 1575734
VOLVO 274509
VOLVO 31262718
VOLVO 31362411
VOLVO 3M512C375AD
VOLVO AV611125BA