
| Długość 1 [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143938782 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 118,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 79,0 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF |
| nr EAN | 5294512101712 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 121 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Ciężar [kg] | 0,4 |
| dla numeru OE | 06A 115 561 B |
| nr EAN | 5050063012682 |

| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| DIN / ISO | 7603 A/CU |
| Materiał | Miedź |
| Ciężar [kg] | 0,001 |
| dla numeru OE | 007603 014106 |
| nr EAN | 5050063158120 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 390 |
| Szerokość [mm] | 148,0 |
| Wysokość [mm] | 31 |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| dla numeru OE | 8A0 819 439 |
| nr EAN | 5050063235050 |

| Długość [cal] | 21 |
| Długość [mm] | 530 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Ciężar [kg] | 0,128 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279238 |

| Długość [cal] | 21 |
| Długość [mm] | 530 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,107 |
| dla numeru OE | 21FL530 |
| nr EAN | 5050063279467 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 308 |
| Szerokość [mm] | 184 |
| Wysokość [mm] | 57 |
| nr EAN | 3165141062953 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 530 |
| Długość 2 [mm] | 530 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165141087673 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Długość 1 [mm] | 530 |
| Długość 2 [mm] | 530 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) ze spojlerem |
| nr EAN | 3165141087697 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 387 |
| Szerokość [mm] | 147,5 |
| Wysokość [mm] | 33 |
| Wymagana ilość | 1 |
| nr EAN | 4047023209023 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 398 |
| Szerokość [mm] | 147,5 |
| Wysokość [mm] | 27 |
| Wymagana ilość | 1 |
| nr EAN | 4047023215475 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 124 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76,1 |
| Średnica 1 [mm] | 61,7 |
| nr EAN | 3165143164129 |

| Ilość żeber | 4 |
| Długość [mm] | 890 |
| nr EAN | 3165141069419 |

| Długość 1 [mm] | 400 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 530 |
| Długość 2 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 3165144032991 |

| Długość 1 [mm] | 530 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143938829 |

| Długość [mm] | 915 |
| Szerokość [mm] | 13 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141069068 |

| Długość [mm] | 1030 |
| Szerokość [mm] | 13 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141181111 |

| Długość 1 [mm] | 530 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047024328341 |

| Długość 1 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047024328334 |

| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Pt GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | RC8PYP |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,65 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,45 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,45 |
| Opór od [kOhm] | 6 |
| Opór do [kOhm] | 15 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 5010874519152 |

| Długość [mm] | 387 |
| Szerokość [mm] | 148 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Szerokość 1 [mm] | 146 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość opakowania [cm] | 41,3 |
| Szerokość opakowania [cm] | 17,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 3,4 |
| nr EAN | 4044197726516 |

| Długość [mm] | 391 |
| Szerokość [mm] | 150 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość opakowania [cm] | 41,3 |
| Szerokość opakowania [cm] | 17,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 3,4 |
| nr EAN | 4044197726523 |

| Długość [mm] | 306 |
| Szerokość [mm] | 184 |
| Wysokość [mm] | 55 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość opakowania [cm] | 31,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 19 |
| Wysokość opakowania [cm] | 6 |
| nr EAN | 4044197757558 |

| Wysokość [mm] | 120 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Długość opakowania [cm] | 8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8 |
| Wysokość opakowania [cm] | 12,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego od [mm] | 62 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego do [mm] | 71 |
| nr EAN | 4044197763214 |

| Odstęp elektrod | 0,75 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Ti Poly-V |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | CET11P |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 1 |
| Opór do [kOhm] | 2 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 4044197906901 |

| Odstęp elektrod | 0,7 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Pt GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | RC6WYPBX |
| Położenie elektrod [mm] | 3,1 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 10 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,56 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,7 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 9 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 4060426196875 |

| Długość [mm] | 387 |
| Szerokość [mm] | 148 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Szerokość 1 [mm] | 146 |
| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| Długość opakowania [cm] | 41,3 |
| Szerokość opakowania [cm] | 17,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 3,4 |
| nr EAN | 4060426386153 |

| Ciężar [kg] | 0,068 |
| Ilość żeber | 4 |
| Długość [mm] | 890 |
| nr EAN | 4010858481766 |

| Ciężar [kg] | 0,118 |
| Długość [mm] | 1030 |
| nr EAN | 4010858878870 |

| Wysokość [mm] | 120 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62,5 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| nr EAN | 4260646552677 |

| Ilość żeber | 4 |
| nr EAN | 8021787505221 |

| Szerokość [mm] | 13,0 |
| Długość [mm] | 925,0 |
| nr EAN | 8021787513561 |

| Szerokość [mm] | 13,0 |
| Długość [mm] | 1025,0 |
| nr EAN | 8021787513691 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 43 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| nr EAN | 0000000000025 |

| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| Masa [g] | 229 |
| nr EAN | 4975793514897 |

| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| Masa [g] | 135 |
| nr EAN | 8809002447057 |

| Długość [mm] | 530 |
| Długość [cal] | 21 |
| Masa [g] | 183 |
| nr EAN | 8809002447118 |

| Długość [mm] | 530 |
| Długość [cal] | 21 |
| Masa [g] | 190 |
| nr EAN | 8809002447392 |

| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| Masa [g] | 229 |
| nr EAN | 4975793514750 |

| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| Masa [g] | 264 |
| nr EAN | 4975793524346 |

| Długość [mm] | 525 |
| Długość [cal] | 21 |
| Masa [g] | 273 |
| nr EAN | 4975793524278 |

| Długość [mm] | 390 |
| Szerokość [mm] | 150 |
| Wysokość [mm] | 26 |
| Masa [g] | 80 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| nr EAN | 8717613047149 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Masa [g] | 43 |
| Wersja na kraj | Japonia |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| nr EAN | 0042511047402 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 26 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 31 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja A |
| DIN / ISO | 7603 |
| nr EAN | 4041248009932 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 310 |
| Szerokość [mm] | 183,0 |
| Wysokość [mm] | 58 |
| Materiał | papier |
| Ciężar [kg] | 0,315 |
| dla numeru OE | 191 129 620 |
| nr EAN | 4027816015123 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 123,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 78,5 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Ciężar [kg] | 0,4 |
| dla numeru OE | 06A 115 561 B |
| nr EAN | 4027816225508 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 390 |
| Szerokość [mm] | 148,0 |
| Wysokość [mm] | 31 |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| dla numeru OE | 8A0 819 439 |
| nr EAN | 4027816094470 |

| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| DIN / ISO | 7603 A/CU |
| Materiał | Miedź |
| Ciężar [kg] | 0,002 |
| dla numeru OE | 007603 014106 |
| nr EAN | 4027816072157 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026