Części do samochodów e-autoparts.pl
5 / 5 (418 ocen)
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
ranking opineo.pl rok 2014
ranking opineo.pl rok 2015
ranking opineo.pl rok 2016
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22 100 15 90
konsultanci: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00, przerwa 13:00 - 14:00
magazyn: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00, sobota 9:00 - 11:00
Napisz do nas ikona email
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22 100 15 90
konsultanci: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00, przerwa 13:00 - 14:00
magazyn: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00, sobota 9:00 - 11:00
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » układ hamulcowy » hamulce tarczowe » tarcza hamulcowa » DF4465

Tarcza hamulcowa
DF4465
TRW

cena brutto
120.00 zł

Kup
    Ocena:
numer części: DF4465
dostawca: TRW
Tarcza hamulcowa, TRW, DF4465
Typ tarczy hamulcowej:wentylowany
Przetwarzanie:wysoko nawęglany
Kolor:czarny
Powierzchnia:lakierowany
Wysokość [mm]: 48,5
średnica otworu centrujacego [mm]: 63,5
Minimalna grubość [mm]: 23
Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25
średnica [mm]: 278
średnica otworu [mm]: 108
Wymiar gwintu: 13,8
Ilość otworów: 5
Oznaczenie kontrolne: E1 90R 02 C0176/0450
Status produktu: Normal
informacja serwisowa: zobacz instrukcję montażu DF4465zobacz instrukcję montażu DF4465
Sprawdź zastosowanie wybranej części

Większość właścicieli pojazdów doskonale zdaje sobie sprawę, że ich auto posiada tarcze hamulcowe, których producentem może być lub jest znana firma TRW. W tym przypadku są to tarcze o symbolu DF4465.
Trudno nie docenić wpływu jaki mają tarcze hamulcowe na bezpieczeństwo podróżujących. Poddawane sa one forsownym testom, które przeprowadzane są na specjalnych stanowiskach testowych
Wyniki testów poddawane są wnikliwej ocenie specjalistów bezpieczeństwa i technologów.
Opinie praktyków o prezentowanym wyrobie - tarcze TRW DF4465 potwierdzają ich wysoką jakość i walory użytkowe.
numery OEM:
FORD 1223663
FORD 1223665
FORD 1253729
FORD 1253730
FORD 1320352
FORD 1373369
FORD 1469082
FORD 1501058
FORD 1501069
FORD 1575734
FORD 1734696
FORD 3M51-2C375-AC
FORD 3M51-2C375-AD
FORD 3M512C375AC
FORD 3M512C375AD
FORD 7M51-1125-FA
FORD 7M511125FA
FORD AV61-1125-BA
FORD AV61-1125-BB
FORD AV611125BA
FORD AV611125BB
VOLVO 274509
VOLVO 274521
VOLVO 30666800
VOLVO 31262718
VOLVO 31262720
VOLVO 31302573
VOLVO 31329122
VOLVO 31362411
VOLVO 31400942
CHANGAN FORD MAZDA BV611125AA
CHANGAN FORD MAZDA BV611125EA
CHANGAN FORD MAZDA BV61125AA
zamienniki:
142.1143
Car S.p.A (InterCar)
HPD 1143
Car S.p.A (InterCar)
351176420500
MAGNETI MARELLI
HPD 1259
Car S.p.A (InterCar)
142.1259
Car S.p.A (InterCar)
BS7179HB
FTE automotive GmbH
562434J
JURID
562434JC
JURID
23-0892C
METELLI CIFAM
204848
NK
344848
NK
NBD1258
NATIONAL
8DD 355 112-161
HELLA
8DD 355 112-181
HELLA
92149103
TEXTAR
562364JC
JURID