Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
ranking opineo.pl rok 2014
ranking opineo.pl rok 2015
ranking opineo.pl rok 2016
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas ikona email
Konsultanci: przerwa urlopowa, zamówienia prosimy składać przez stronę
magazyn: poniedziałek - czwartek: 9:00 - 17:00, piątek 9:00 - 15:00
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas ikona email
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » układ hamulcowy » hamulce tarczowe » klocki hamulcowe » P 59 045

Klocki hamulcowe - komplet, DIRECTIONAL BRAKE PADS P 59 045 BREMBO

P 59 045 Klocki hamulcowe - komplet, DIRECTIONAL BRAKE PADS BREMBO
brembo P 59 045
cena z vat
138.01 zł
Kup
    Ocena:
5/5 (14 ocen)

numery handlowe:

23832 , 23833 , 23844 , D1141 8252 , D1361 8470

numer części:

P 59 045

producent:

BREMBO

Numer WVA23832
Numer WVA23844
Numer WVA23833
Szerokość 2 [mm]156,3
Szerokość 1 [mm]155,1
System hamulcowyTeves
Grubość [mm]19,6
Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]2
Wysokość 1 [mm]69,6
Wysokość 2 [mm]76
nr EAN8020584055762
Status produktu: Normal

Sprawdź zastosowanie wybranej części

Klocki hamulcowe - komplet, DIRECTIONAL BRAKE PADS P 59 045 BREMBO


BREMBO jest wiodącą firmą produkującą dobrej jakości klocki hamulcowe, w tym oglądane klocki hamulcowe P 59 045 oferowane przez nasz sklep.
Produkowane przez BREMBO części wykonywane są według wysokich norm jakości, dotyczy to także klockach hamulcowych P 59 045. Producent BREMBO znany jest z bardzo dobrej jakości wykonania produkowanych w swoich fabrykach części samochodowych. Bardzo dobra jakość zastosowanych materiałów oraz nowoczesny park maszynowy, przynosi efekty w postaci części o konkurencyjnej trwałości.
Użytkownicy twierdzą zdecydowanie, że klocki hamulcowe BREMBO P 59 045 najlepiej spełniają wymagania trwałości i jakości.
Klocki hamulcowe P 59 045 mają zastosowanie do takich aut jak OPEL COMBO (71_) od 1994.07, CHEVROLET SILVERADO 1500 Standard Cab Pickup od 2007.09 oraz wielu innych modeli aut.
Zgodnie z informacjami producenta oglądanej części klocki hamulcowe o numerze P 59 045, o jej przyporządkowaniu do samochodów OPEL, CHEVROLET, może się zdarzyć sytuacja, że niezbędny będzie kontakt z obsługą sklepu celem weryfikacji poprawności doboru tej części zamiennej. W sklepie z częściami e-autoparts.pl poza klockami hamulcowymi P 59 045 BREMBO możesz zamówić wiele innych elementów samochodu producenta BREMBO. Cena na oferowane części w naszym sklepie należy do najlepszych na polskim i europejskim rynku motoryzacyjnym.
Przeczytaj 14 opinii o produkcie
2020-06-18
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2013-08-16
 5/5
Świetne klocki. W zestawie z tarczą BREMBO MAX pracują super. Cena jest super za tą jakość. Polecam.
2019-11-20
 5/5
Ok
2020-04-14
 5/5
przyzwoita cena produktu
2020-06-17
 5/5
Bardzo dobry produkt godny swojej ceny.
2019-11-26
 5/5
Nie zamierzam oszczędzać na bezpieczeństwie, a klocki nie należą do najtańszych ale za jakość trzeba zapłacić,
2019-11-04
 5/5
brembo robi jedne z najlepszych klocków na rynku produkt godny zaufania
2019-11-04
 5/5
Zastanawiałem się nad wyborem tarcz i klocków w końcu wybrałem klocki brembo tarcze też tego samego dostawcy, polecam
2020-03-09
 5/5
Jeżeli mam już wybór to zawsze zakładam klocki brembo nie są może najtańsze ale jakość kompensuje kwestię ceny
2020-03-09
 5/5
Nie ma się czego przyczepić, jak zawsze jakość u tego producenta na najwyższym poziomie
2020-03-09
 5/5
Wszystko kupuję w e-autoparts.pl tak samo jak te klocki
2020-03-09
 5/5
Klocki założyłem do mojego Volkswagena sprawują się dobrze nie piszczą, auto hamuje na dotyk
2020-06-18
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2020-06-13
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
numery OEM:
OPEL 1605009
OPEL 1605035
OPEL 1605080
OPEL 1605177
OPEL 1605252
OPEL 1605456
OPEL 1605957
OPEL 1605992
OPEL 1605996
OPEL 1605997
OPEL 1605998
OPEL 90544001
OPEL 9192157
OPEL 9195145
OPEL 93181189
OPEL 93192578
OPEL 95514416
VAUXHALL 1605456
VAUXHALL 193192578
VAUXHALL 9195145
VAUXHALL 93192578
AC AC694281D
zamienniki:
40 91 6603
SWAG Autoteile GmbH
363702161046
MAGNETI MARELLI
363702161172
MAGNETI MARELLI
FSL1640
FERODO
FQT1640
FERODO
694281
ROULUNDS BRAKING
223617
NK
223633
NK
V40-8030
VAICO
Aktualnie oglądany:  Klocki hamulcowe - komplet, DIRECTIONAL BRAKE PADS, P 59 045 • BREMBO • sklep e-autoparts.pl. Część znajduje się w kategorii

klocki hamulcowe

Klocki hamulcowe

Klocki hamulcowe stanowią jeden z dwóch elementów układu tarczowego. Odpowiadają za zwalnianie i zatrzymywanie pojazdu poprzez dociśnięcie ich powierzchni do powierzchni tarczy hamulcowej. Powstające wówczas tarcie oraz opór materiałów powodują wyhamowanie prędkości obrotowej kół, aż do całkowitego zatrzymania pojazdu. Za dociskanie klocków odpowiada specjalny mechanizm hydrauliczny uruchamiany przez naciśnięcie pedału hamulca.

Budowa i charakterystyka klocków hamulcowych

W typowym hamulcu tarczowym klocki hamulcowe są zamontowane na stałe w nieruchomym zacisku. Nie są jednak całkiem pozbawione możliwości zmiany pozycji, gdyż mogą się przemieszczać w jednej płaszczyźnie – w kierunku tarczy i z powrotem. Po wciśnięciu pedału hamulca następuje uruchomienie pompy hydraulicznej, która tłoczy płyn hamulcowy do tłoczka. Dociska on klocki do tarczy powodując hamowanie pojazdu.

Nietrudno sobie wyobrazić, jakim obciążeniom muszą sprostać klocki hamulcowe, aby zatrzymać rozpędzony samochód. Z tego powodu charakteryzują się one wielowarstwową budową oraz są wykonywane z wytrzymałych materiałów. Podstawę klocka stanowi płytka nośna, na której znajduje się specjalna warstwa tłumiąca drgania. Jest ona również odpowiedzialna za ochronę zacisków przed nagrzaniem podczas hamowania. Warstwę zewnętrzną tworzy materiał cierny. Jego skład jest indywidualnie opracowywany przez producenta, decyduje o jakości oraz cenie klocków.

Oferta klocków hamulcowych w naszym sklepie internetowym

Klocki hamulcowe są częściami samochodowymi, które ulegają intensywnemu zużywaniu się podczas eksploatacji. Dlatego producenci samochodów zalecają ich wymianę – dwukrotnie częściej niż tarcz, czyli co 30-45 tys. km. Częstotliwość wymiany jest uzależniona od stylu jazdy i rodzaju przemierzanych tras. W ofercie mamy różne modele klocków przeznaczone do wielu marek samochodów, a produkowane przez sprawdzone i cenione na rynku firmy. A asortymencie mamy klocki hamulcowe firm Japanparts, Kamoka, Brembo, TRW, A.B.S., Textar, Meyle, Hella, LPR, ATE oraz kilku innych.