
| Średnica wewnętrzna [mm] | 16,7 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 24 |
| Materiał | Guma / metal |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 3358960327826 |

| Wymagana ilość | 10 |
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
| nr EAN | 4027816135210 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 77,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M20 x 1,5 |
| Ciężar [kg] | 0,330 |
| dla numeru OE | 1109.AL |
| nr EAN | 5050063321166 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76,3 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76,7 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M20 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Ciężar [kg] | 0,27 |
| dla numeru OE | 1109.AP |
| nr EAN | 5050063247091 |

| Długość [cal] | 20 |
| Długość [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Ciężar [kg] | 0,120 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279221 |

| Długość [cal] | 20 |
| Długość [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| Ciężar [kg] | 0,102 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279337 |

| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 3165143134344 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Wymiar gwintu | M 20 x 1,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76,2 |
| Średnica 1 [mm] | 62 |
| nr EAN | 3165141077476 |

| Długość 1 [mm] | 500 |
| nr EAN | 3165141087642 |

| Długość 1 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143572900 |

| Długość 1 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143938812 |

| Długość [mm] | 800 |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141180695 |

| Długość [mm] | 710 |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141181678 |

| Odstęp elektrod | 1,1 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047025765961 |

| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Cu-core GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Miedziana elektroda środkowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | RC8YCL |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 9 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 5010874519558 |

| Odstęp elektrod | 1 |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Pt GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | RC8WYPB4 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,65 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,45 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,45 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 4044197265831 |

| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Ti Poly-V |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | CET2 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 4044197906727 |

| Odstęp elektrod | 1 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Pt GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | RC8WYPB4 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 9,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,1 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 0037551009572 |

| Ciężar [kg] | 0,063 |
| Długość [mm] | 775 |
| nr EAN | 4010858780364 |

| Ciężar [kg] | 0,064 |
| Długość [mm] | 800 |
| nr EAN | 4010858780074 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 16,7 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 24 |
| Materiał | Guma / metal |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 3358960327826 |

| Szerokość [mm] | 10,0 |
| Długość [mm] | 800,0 |
| nr EAN | 8021787511031 |

| Szerokość [mm] | 10,0 |
| Długość [mm] | 710,0 |
| nr EAN | 8021787510898 |

| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| Masa [g] | 166 |
| nr EAN | 8809002447101 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 43 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| nr EAN | 0000000000025 |

| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| Masa [g] | 264 |
| nr EAN | 4975793524261 |

| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| Masa [g] | 264 |
| nr EAN | 4975793524346 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 43 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| nr EAN | 0000000000026 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja C |
| DIN / ISO | 7603 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 017.736 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 036.400 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |
| nr EAN | 4041248446157 |

| Grubość [mm] | 1,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 24,0 |
| Materiał | Guma / metal |
| Ciężar [kg] | 0,001 |
| dla numeru OE | 1 005 578 |
| nr EAN | 4027816243595 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76,3 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76,7 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M20 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Ciężar [kg] | 0,34 |
| dla numeru OE | 1109.AP |
| nr EAN | 4027816313007 |

| Wymagana ilość | 10 |
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod | 0,7 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4027816134244 |

| Wymagana ilość | 10 |
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
| nr EAN | 4027816135210 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 77,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M20 x 1,5 |
| Ciężar [kg] | 0,33 |
| dla numeru OE | 1109.AL |
| nr EAN | 4027816322238 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 88,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 82 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 61 |
| nr EAN | 5904608005533 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Długość [mm] | 800 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 810 |
| nr EAN | 5412571000429 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Długość [mm] | 775 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 785 |
| nr EAN | 5412571000412 |

| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Odstęp elektrod | 1,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4082300394757 |

| Szerokość [mm] | 10 |
| Długość [mm] | 800 |
| nr EAN | 4005108991041 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76,0 |
| Wysokość [mm] | 89 |
| Gwintowana złączka | M20x1,5 |
| Średnica 2 [mm] | 72,0 |
| Średnica 3 [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 7 |
| nr EAN | 4009026729557 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 510 |
| Numer seryjny | K51 |
| nr EAN | 5901159008556 |

| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| nr EAN | 8050947116045 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76,0 |
| Wysokość [mm] | 89 |
| Gwintowana złączka | M20x1,5 |
| Średnica 2 [mm] | 72,0 |
| Średnica 3 [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 7 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 8 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 72 |
| Wysokość [mm] | 88 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 86 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| nr EAN | 4011558706609 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566604 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766922 |

| Długość [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960031 |

| Grubość [mm] | 1,500 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 16,70 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 24,00 |

| Długość [mm] | 800 |
| nr EAN | 7316573391517 |

| Długość [mm] | 710 |
| nr EAN | 7316573391463 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026