Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
ranking opineo.pl rok 2014
ranking opineo.pl rok 2015
ranking opineo.pl rok 2016
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas ikona email
Konsultanci: poniedziałek - czwartek: 9:00 - 17:00, piątek: 9:00 - 15:00
magazyn: poniedziałek - czwartek: 9:00 - 17:00, piątek: 9:00 - 15:00
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas ikona email
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » układ hamulcowy » hamulce tarczowe » klocki hamulcowe » P 23 017

Klocki hamulcowe - komplet P 23 017 BREMBO

P 23 017 Klocki hamulcowe - komplet BREMBO
brembo P 23 017
cena z vat
74.00 zł
Kup
    Ocena:
5/5 (10 ocen)

numery handlowe:

20833 , 20834 , 20838

numer części:

P 23 017

producent:

BREMBO

Numer WVA20833
Numer WVA20838
Numer WVA20834
System hamulcowyLucas
Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]2
Wysokość [mm]66,6
Szerokość [mm]103,8
Grubość [mm]17,1
nr EAN8020584050873
Status produktu: Normal

Sprawdź zastosowanie wybranej części

Klocki hamulcowe - komplet P 23 017 BREMBO


Klocki hamulcowe koncernu BREMBO model P 23 017 są głównym elementem wielu współczesnych aut. Część tą można znaleźć w ofercie e-autoparts.pl w korzystnej cenie. Wszystkie klocki hamulcowe wytwarzane w zakładach BREMBO, także oglądane aktualnie klocki hamulcowe o numerze P 23 017, produkowane są w oparciu o surowe normy jakościowe i z zachowaniem wysokich standardów. Produkowana przez BREMBO część klocki hamulcowe P 23 017 wykonywana jest z wysokiej jakości materiałów na nowoczesnych urządzeniach i maszynach. BREMBO stosuje zaawansowane rozwiązania techniczne aby jego części sprostały wymaganiom uzytkowników aut. Klocki hamulcowe tego producenta odznaczają się bardzo dobrymi parametrami eksploatacyjnymi i użytkowymi. Opinie użytkowników o klockach hamulcowych P 23 017 są jak najlepsze.
Klocki hamulcowe P 23 017 mają zastosowanie do takich aut jak ALFA ROMEO SPIDER (939_) od 2006.03, FIAT GRANDE PUNTO Van (199_) od 2005.10, LANCIA DELTA II (836_) od 1993.06 oraz wielu innych modeli aut.
Nie potrafisz samodzielnie dobrać klocków hamulcowych do swojego samochodu? Nie jesteś pewien czy wybrana część klocki hamulcowe P 23 017 BREMBO będzie pasować do twojego auta? Skontaktuj się z obsługą sklepu, postaramy się rozwiać twoje wątpliwości.
Kupując klocki hamulcowe P 23 017 w sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl masz gwarancję, że cena zamówionej części będzie należała do najniższych na rynku. Zamówienie będzie dostarczone w ciągu 1-2 dni roboczych do wybranego paczkomatu lub firmą kurierską.
Przeczytaj 10 opinii o produkcie
2019-11-04
 5/5
Zastanawiałem się nad wyborem tarcz i klocków w końcu wybrałem klocki brembo tarcze też tego samego dostawcy, polecam
2019-11-20
 5/5
Ok
2019-11-26
 5/5
Nie zamierzam oszczędzać na bezpieczeństwie, a klocki nie należą do najtańszych ale za jakość trzeba zapłacić,
2020-03-09
 5/5
Klocki założyłem do mojego Volkswagena sprawują się dobrze nie piszczą, auto hamuje na dotyk
2020-03-09
 5/5
Wszystko kupuję w e-autoparts.pl tak samo jak te klocki
2020-03-09
 5/5
Nie ma się czego przyczepić, jak zawsze jakość u tego producenta na najwyższym poziomie
2019-11-04
 5/5
brembo robi jedne z najlepszych klocków na rynku produkt godny zaufania
2020-04-14
 5/5
przyzwoita cena produktu
2020-03-09
 5/5
Jeżeli mam już wybór to zawsze zakładam klocki brembo nie są może najtańsze ale jakość kompensuje kwestię ceny
2013-08-16
 5/5
Świetne klocki. W zestawie z tarczą BREMBO MAX pracują super. Cena jest super za tą jakość. Polecam.
numery OEM:
ALFA ROMEO 0060810239
ALFA ROMEO 4434879
ALFA ROMEO 5888147
ALFA ROMEO 5888153
ALFA ROMEO 5888575
ALFA ROMEO 5892481
ALFA ROMEO 5892549
ALFA ROMEO 5892608
ALFA ROMEO 5892727
ALFA ROMEO 5892728
ALFA ROMEO 5892734
ALFA ROMEO 5892735
ALFA ROMEO 5983918
ALFA ROMEO 5983924
ALFA ROMEO 5983948
ALFA ROMEO 5983950
ALFA ROMEO 5984031
ALFA ROMEO 6077760
ALFA ROMEO 60777600
ALFA ROMEO 60810239
ALFA ROMEO 71752994
ALFA ROMEO 71772524
ALFA ROMEO 790362
ALFA ROMEO 791449
ALFA ROMEO 792043
ALFA ROMEO 792282
ALFA ROMEO 792424
ALFA ROMEO 792466
ALFA ROMEO 792486
ALFA ROMEO 792487
ALFA ROMEO 792588
ALFA ROMEO 792698
ALFA ROMEO 793184
ALFA ROMEO 793220
ALFA ROMEO 793221
ALFA ROMEO 793271
ALFA ROMEO 793330
ALFA ROMEO 793355
ALFA ROMEO 793356
ALFA ROMEO 793357
ALFA ROMEO 793382
ALFA ROMEO 793385
ALFA ROMEO 793465
ALFA ROMEO 793470
ALFA ROMEO 794091
ALFA ROMEO 794858
ALFA ROMEO 794963
ALFA ROMEO 9938853
FIAT 0005983950
FIAT 5888147
FIAT 5889089
FIAT 5892730
FIAT 5892733
FIAT 5892738
FIAT 5983919
FIAT 5983950
FIAT 60777600
FIAT 71748385
FIAT 71770948
FIAT 77362268
FIAT 77362309
FIAT 792489
FIAT 793330
FIAT 793460
FIAT 794962
FIAT 795121
FIAT 9947482
FIAT 9948358
LANCIA 5892732
LANCIA 792698
zamienniki:
FSL370
FERODO
BL1151A4
FTE automotive GmbH
9366
OPTIMAL
FDB350
FERODO
180415
ICER
540483
VALEO
BP353D
QUINTON
Aktualnie oglądany:  Klocki hamulcowe - komplet, P 23 017 • BREMBO • sklep e-autoparts.pl. Część znajduje się w kategorii

klocki hamulcowe

Klocki hamulcowe

Klocki hamulcowe stanowią jeden z dwóch elementów układu tarczowego. Odpowiadają za zwalnianie i zatrzymywanie pojazdu poprzez dociśnięcie ich powierzchni do powierzchni tarczy hamulcowej. Powstające wówczas tarcie oraz opór materiałów powodują wyhamowanie prędkości obrotowej kół, aż do całkowitego zatrzymania pojazdu. Za dociskanie klocków odpowiada specjalny mechanizm hydrauliczny uruchamiany przez naciśnięcie pedału hamulca.

Budowa i charakterystyka klocków hamulcowych

W typowym hamulcu tarczowym klocki hamulcowe są zamontowane na stałe w nieruchomym zacisku. Nie są jednak całkiem pozbawione możliwości zmiany pozycji, gdyż mogą się przemieszczać w jednej płaszczyźnie – w kierunku tarczy i z powrotem. Po wciśnięciu pedału hamulca następuje uruchomienie pompy hydraulicznej, która tłoczy płyn hamulcowy do tłoczka. Dociska on klocki do tarczy powodując hamowanie pojazdu.

Nietrudno sobie wyobrazić, jakim obciążeniom muszą sprostać klocki hamulcowe, aby zatrzymać rozpędzony samochód. Z tego powodu charakteryzują się one wielowarstwową budową oraz są wykonywane z wytrzymałych materiałów. Podstawę klocka stanowi płytka nośna, na której znajduje się specjalna warstwa tłumiąca drgania. Jest ona również odpowiedzialna za ochronę zacisków przed nagrzaniem podczas hamowania. Warstwę zewnętrzną tworzy materiał cierny. Jego skład jest indywidualnie opracowywany przez producenta, decyduje o jakości oraz cenie klocków.

Oferta klocków hamulcowych w naszym sklepie internetowym

Klocki hamulcowe są częściami samochodowymi, które ulegają intensywnemu zużywaniu się podczas eksploatacji. Dlatego producenci samochodów zalecają ich wymianę – dwukrotnie częściej niż tarcz, czyli co 30-45 tys. km. Częstotliwość wymiany jest uzależniona od stylu jazdy i rodzaju przemierzanych tras. W ofercie mamy różne modele klocków przeznaczone do wielu marek samochodów, a produkowane przez sprawdzone i cenione na rynku firmy. A asortymencie mamy klocki hamulcowe firm Japanparts, Kamoka, Brembo, TRW, A.B.S., Textar, Meyle, Hella, LPR, ATE oraz kilku innych.