| Kolor | żółty |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | VW TL 52 182 |
| Specyfikacja | Porsche DCT |
| Specyfikacja | MB 236.24 |
| Specyfikacja | DCTF-1 |
| Specyfikacja | Renault EDC 6-speed |
| Specyfikacja | Dia Queen SSTF-I |
| Specyfikacja | Pentosin FFL-3 |
| Specyfikacja | MB 236.21 |
| Specyfikacja | PSA DCS 6-speed |
| Specyfikacja | BMW Drivelogic 7-spe |
| Specyfikacja | MTF-LT-5 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C936-A |
| Specyfikacja | DCTF-1+ |
| Ciężar [kg] | 0,949 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4044688578518 |
Status produktu: Normalny
| Grubość [mm] | 1,95 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,4 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 19,8 |
| DIN / ISO | 7603 |
| Materiał | Aluminium |
| nr EAN | 4044688397331 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 105,4 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 58,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 55,5 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| nr EAN | 4044688441768 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Długość [mm] | 235 |
| Szerokość [mm] | 165,0 |
| Wysokość [mm] | 65 |
| Ciężar [kg] | 0,250 |
| nr EAN | 4054228755323 |
Status produktu: Normalny
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 2 |
| Długość 1 [mm] | 650 |
| Długość 2 [mm] | 400 |
| Długość 1 [cal] | 26 |
| Długość 2 [cal] | 16 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Ciężar [kg] | 0,29 |
| nr EAN | 3276421192717 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 335 |
| Długość [cal] | 13 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| nr EAN | 3276421195183 |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu | |
| Kształt | cylindryczny |
| dla numeru OE | 02E 398 051 |
| Zalecane rozszerzenie naprawy patrz lista dodatków | |
Status produktu: Normalny
| Zestaw pełny | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu dolotowego |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z filtrem |
| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
Status produktu: Normalny
| Zestaw pełny | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z rurą wlotową |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu | |
| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kształt | cylindryczny |
| dla numeru OE | 0GC 325 183A |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Rodzaj korpusu | obudowa z tworzywa sztucznego |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Rura ssąca | bez przewodu dolotowego |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 04E 115 561 H |
Status produktu: Normalny
| Typ skrzyni biegów | DQ200 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 7-biegowa |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów z podwójnym sprzęgłem |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z mechaniczną skrzynią biegów |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| nr EAN | 4062375269976 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 335 |
| Długość [cal] | 13 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 3276425746121 |
Status produktu: Normalny
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywowanym i polifenolem |
| Cecha chemiczna | Antybakteryjny |
| Rodzaj filtra | z działaniem grzybobójczym |
| Rodzaj filtra | z działaniem antyalergicznym |
| Długość [mm] | 252 |
| Szerokość [mm] | 235 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 3276427010206 |
Status produktu: Normalny
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 252 |
| Szerokość [mm] | 235 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 3276427157208 |
Status produktu: Normalny
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 2 |
| Długość 1 [mm] | 650 |
| Długość 2 [mm] | 400 |
| Długość 1 [cal] | 26 |
| Długość 2 [cal] | 16 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Ciężar [kg] | 0,27 |
| nr EAN | 3276425778436 |
Status produktu: Normalny
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| załączony adapter | A,B,C |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| nr EAN | 3276425785021 |
Status produktu: Normalny
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 650 |
| Długość [cal] | 26 |
| załączony adapter | A,B,C |
| Ciężar [kg] | 0,22 |
| nr EAN | 3276425785137 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 335 |
| Długość [cal] | 13 |
| załączony adapter | R,S,T |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 3276425785632 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | M+A+B+C |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| nr EAN | 3276425750029 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 650 |
| Długość [cal] | 26 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | M+A+B+C |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,21 |
| nr EAN | 3276425750098 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 269 |
| Szerokość [mm] | 191 |
| Wysokość [mm] | 31 |
| nr EAN | 3276425854314 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| nr EAN | 3276425861428 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 78,3 |
| nr EAN | 3276427287387 |
Status produktu: Normalny
| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 5W40 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 151 do 176 (z 176 pozycji)
Stron: 4
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Mitsubishi GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI (E55A).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Mitsubishi GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI (E55A)
produkowanego od 1992.11 do roku 1996.08
Jeżeli twoje Mitsubishi dysponuje silnikiem o mocy 137 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Mitsubishi GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Mitsubishi GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Mitsubishi
z rocznika od 1992.11 do roku 1996.08, i mocy silnika 137 KM
.