| dla numeru PR | 7ME |
| dla numeru PR | 7MG |
| Długość całkowita [mm] | 420 |
| Wymiar gwintu | M 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,5 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Rozmiar klucza | 17 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Kształt | zgięty |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt |
| Długość przewodu [mm] | 260 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Sposób montażu | przykręcany |
| Kolor wtyczki | pomarańczowy |
| Strona zabudowy | po chłodnicy AGR |
| Ilość biegunów | 2 |
| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją silikonową |
Status produktu: Normalny
| kod | CGKA |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z rurową osłoną termiczną |
| Kształt | prosty |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Strona zabudowy | za filtrem cząstek stałych |
| Ilość biegunów | 2 |
| Wymiar gwintu | M 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,5 |
| Rozmiar klucza | 17 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt |
| Materiał obudowy | Stal szlachetna |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łącznika |
| Długość przewodu [mm] | 456 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 038 906 051 C |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 4H0 919 275 A |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 3C0 919 275 S |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 059 906 088 M |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 059 906 088 AT |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Długość [mm] | 67 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| nr EAN | 3322938263652 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Długość [mm] | 67 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| nr EAN | 3322938263669 |
Status produktu: Normalny
| dla średnicy łożyska koła [mm] | 61 |
| Ilość na oś | 2 |
| Felga, ilość otworów | 5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 44 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 142 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 112 |
| Ciężar [kg] | 1,66 |
| nr EAN | 4046001685033 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | zewnętrzny |
| Strona zabudowy | wewnątrz |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Długość [mm] | 31,35 |
| Szerokość [mm] | 22 |
| Wysokość [mm] | 35,9 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Średnica [mm] | 15,48 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276428900018 |
Status produktu: Normalny
ORYGINAŁ, A2, A3, A4, A6, A8, ALHAMBRA, ALTEA, CORDOBA, IBIZA, LEON, TOLEDO, FABIA, OCTAVIA, PRAKTIK, ROOMSTER, SUPERB, BORA, CADDY, EOS, GOLF IV, GOLV V, JETTA III, LT, LUPO, MULTIVAN, NEW BEETLE, PASSAT, POLO, SHARAN, TOURAN, T4, T5
Ilość podłączonych styków : 4
Ilość sprzedażna = 1
Ilość w opakowaniu = 1
Zamiennik: 038906051C
Numer dostawcy: 038906051C
ORYGINAŁ, A2, A3, A4, A6, A8, ALHAMBRA, ALTEA, CORDOBA, IBIZA, LEON, TOLEDO, FABIA, OCTAVIA, PRAKTIK, ROOMSTER, SUPERB, BORA, CADDY, EOS, GOLF IV, GOLV V, JETTA III, LT, LUPO, MULTIVAN, NEW BEETLE, PASSAT, POLO, SHARAN, TOURAN, T4, T5
Ilość podłączonych styków : 4
Ilość sprzedażna = 1
Ilość w opakowaniu = 1
Zamiennik: 038906051C
Numer dostawcy: 038906051C
Kod GTU: Nie dotyczy
| Kod silnika | CGKA |
| Ilość biegunów | 2 |
| Układ wydechowy | za turbosprężarką |
| nr EAN | 4103590675446 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | CAMA |
| Układ wydechowy | za turbosprężarką |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4103590675514 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | CGKA |
| Kod silnika | CAMA |
| Numer podwozia od | 8K-8-000 001 |
| Kolor | chromowy / czarny |
| Rodzaj korpusu | bez obudowy |
| nr EAN | 4103590952899 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | CAMA |
| Numer podwozia od | 8K-8-000 001 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Układ wydechowy | za filtrem cząstek stałych |
| nr EAN | 4103590677983 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | CGKA |
| Numer podwozia od | 8K-8-000 001 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Układ wydechowy | za filtrem cząstek stałych |
| nr EAN | 4103590678027 |
Status produktu: Normalny
| Data produkcji do | 30.05.2011 |
| Data produkcji do | 30.05.2011 |
| Długość [mm] | 36 |
| Szerokość [mm] | 17 |
| Wysokość [mm] | 13 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001424342 |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 03C 906 433 E |
| Szerokość [mm] | 30 |
| Wysokość [mm] | 28 |
| Długość [mm] | 80 |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wału korbowego |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość połączeń | 3 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| nr EAN | 4046001422218 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość [mm] | 40 |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Wysokość [mm] | 26 |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Powierzchnia | zagruntowany |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,014 |
| nr EAN | 4046001612879 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | CCWA |
| Wysokość [mm] | 10,5 |
| Wymiar gwintu | M12 x 1,5 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Ciężar [kg] | 0,043 |
| nr EAN | 4046001687297 |
Status produktu: Normalny
| TECDOC-Nr silnika | 20006 |
| Numer podwozia od | 8K-8-000 001 |
| --------------- | |
| TECDOC-Nr silnika | 21065 |
| Numer podwozia od | 8K-8-000 001 |
| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją silikonową |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 |
| dla numeru OE | 059 906 088 A |
| Napięcie [V] | 5 |
| Długość całkowita [mm] | 465 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Kształt | kształt L |
| Moment dokręcenia [Nm] | 45 |
| Długość przewodu [mm] | 285 |
| Rodzaj czujnika | czujnik PTC |
| Ilość biegunów | 2 |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 900 |
| Ciężar [kg] | 0,0503 |
| nr EAN | 4046001693625 |
Status produktu: Normalny
| nie dla numeru PR | 1BL |
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów bez zawieszenia pneumatycznego |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| nr EAN | 4062375048755 |
Status produktu: Normalny
| dla numeru PR | 8Q3 |
| dla numeru PR | 8Q5 |
| nie dla numeru PR | 1BL |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Ilość biegunów | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z drążkiem sprzęgającym |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| nr EAN | 4062375219469 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 2 |
| nr EAN | 3531650022342 |
Status produktu: Normalny
Indeks: VAG 038906051C
Marka: VAG
Grupa towarowa TecDoc: Czujnik, ciśnienie doładowania
Nazwa: CZUJNIK CIŚNIENIA DOŁADOWANIA AUDI SEAT SKODA VW
Opis: ORYGINAŁ, A2, A3, A4, A6, A8, ALHAMBRA, ALTEA, CORDOBA, IBIZA, LEON, TOLEDO, FABIA, OCTAVIA, PRAKTIK, ROOMSTER, SUPERB, BORA, CADDY, EOS, GOLF IV, GOLV V, JETTA III, LT, LUPO, MULTIVAN, NEW BEETLE, PASSAT, POLO, SHARAN, TOURAN, T4, T5
Dane dodatkowe: Ilość sprzedażna = 1
Ilość w opakowaniu = 1
Zamiennik: : 038906051C
Numer dostawcy: 038906051C
Wyświetlanie od 201 do 227 (z 227 pozycji)
Stron: 5
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Audi A4 B8 (8K2) 2.7 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A4 B8 (8K2) 2.7 TDI
produkowanego od 2007.11 do roku 2012.03
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 190 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak sprzęgło, układ hamulcowy, amortyzatory
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Audi A4 B8 (8K2)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Audi A4 B8 (8K2) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi
z rocznika od 2007.11 do roku 2012.03, i mocy silnika 190 KM
.