Części do samochodów e-autoparts.pl
części samochodowe » zawieszenie i amortyzacja » amortyzator

amortyzator

wybierz markę samochodu:
Inne części z tej kategorii
amortyzator
Tanie Amortyzatory Sachs e-autoparts.pl

Sachs to marka należaca do światowego lidera w produkcji części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych - koncernu ZF. Obecnie firma ta zatrudnia na całym świecie ponad 70 tysięcy pracowników, a jej produkcja obejmuje również elementy dla przemysłu kolejowego, budowlanego, morskiego oraz rolnictwa.

Jednym z podstawowych produktów dla motoryzacji najbardziej znanym w naszym kraju są amortyzatory Sachs.
Obecnie proodukowane są w nastepujących wersjach:

Amortyzatory Sachs Super Touring Sachs Super Touring - produkowane z myślą aby użytkownik samochodu nie odczuwał żadnej różnicy w prowadzeniu auta w porównaniu z amortyzatorami zamontowanymi w jego pojeździe podczas pierwszego montażu. Ich tłoczyska są chromowane oraz wysoko polerowane, co w połączenui z zastosowaniem specjalnych prowadnic gwarantuje bardzo niski współczynnik tarcia oraz wysoką szczelność amortyzatorów

Amortyzatory Sachs Advantage Sachs Advantage - jest to linia amortyzatorów Sachs dedykowana dla kierowców mających sportowe zacięcie i lubiących jak ich auto dobrze trzyma się drogi na ostrych zakrętach, a dla których nie jest problemem nieco twardsza charakterystyka pracy tych amortyzatorów. Wykonywane są one jako jedno i dwururowe. Ideą produkowania amortyzatorów jednorurowych jest lepsze odprowadzanie przez nie ciepła w stosunku do amortyzatorów dwururowych.
informacje dodatkowe: