Części do samochodów e-autoparts.pl
zwrot Taxfree
ikona koszyka
Koszyk
jest pusty
części samochodowe » zawieszenie i amortyzacja » amortyzator » Amortyzator, Gas A Just, 553385 kayaba

Amortyzator, Gas A Just 553385 KAYABA

553385 Amortyzator, Gas A Just KAYABA

245.00 zł

Kup
 

przewidywany
termin realizacji ?

>5 szt. wysyłka dzisiaj
>5 szt. wysyłka jutro

    Ocena:
5/5 (59 ocen)

numer części:

553385

producent:

KAYABA

Strona zabudowy Oś tylna
System tłumienia drgań zawieszenia rura pojedyncza
Rodzaj amortyzatorów Ciśnienie gazu
Sposób mocowania amortyzatora górny trzon
Sposób mocowania amortyzatora dolne oko
Typ amortyzatora Amortyzator teleskopowy
nr EAN 4909500858769
Status produktu: Normalny


KAYABA jest liderem w Europie produkującym dobrej jakości amortyzatory, w tym oglądany amortyzator 553385 znajdujące się w ofercie naszego sklepu motoryzacyjnego.
Producent KAYABA gwarantuje, że dzięki użytym technologiom wytwarzania oraz wysokim normom jakości, wszystkie produkowane przez nich części, podobnie jak amortyzatory o numerze 553385, spełniają oczekiwania użytkowników. Amortyzatory KAYABA 553385 mają wysoką odporność na wczesne zużycie, a wszystko to jest osiągnięte dzięki wysokiej jakości materiałów wykorzystanych do produkcji amortyzatorów 553385. Daje to przewagę producentowi temu podzespołowi i wyróżnia go spośród innych dostawców.Niezależne testy badawcze ekspertów potwierdzają, że amortyzatory KAYABA 553385 zdają egzamin w trudnych warunkach użytkowych, a niezawodność tej części stanowi wzór dla pozostałych firm samochodowych.
Amortyzator 553385 ma zastosowanie do samochodu VOLVO V70 I (875, 876) od 1995.12 oraz wielu innych modeli aut.
Mimo poniesienia niezbędnej staranności aby prawidłowo przypisać prezentowaną część z kategorii amortyzator o numerze 553385 do samochodu VOLVO, może się okazać, że należy potwierdzić prawidłowość doboru tej części w kontakcie ze sklepem. W sklepie z częściami e-autoparts.pl oprócz amortyzatorów 553385 oferujemy także inne części prodcenta KAYABA. Wszystkie części tego dostawcy możemy zaproponować w dobrych cenach i szybkiej dostawie na terenie całego kraju i Unii Europejskiej. Amortyzatory 553385 możesz po złożeniu zamówienia odebraćnaszym punkcie odbiorów osobistych w Warszawie przy ulicy Łodygowej 28G.
Sprawdź zastosowanie wybranej części

Amortyzator, Gas A Just 553385 KAYABA

Przeczytaj 30 opinii o produkcie
2020-04-27
 5/5
amortyzatory póki co są ok, tylko inne gumy montażowe mimo dobrania amortyzatorów do samochodu.
2019-12-22
 5/5
ok, 100% zobaczymy po montażu
2013-07-21
 4/5
Amortyzatory KYB 341330 mają trochę mniejszą średnicę od oryginału ale dają się zamontować. Przednie (prawy=lewy) nie posiadają mocowania do czujnika poziomowania ksenonów ale to dotyczy tylko aut z ksenonami. Trzeba kombinować z przerobieniem starego uchwytu.
2020-07-06
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2019-12-01
 5/5
Amortyzatory w porządku
2021-03-15
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2020-08-26
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2021-05-12
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2021-05-12
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2020-07-24
 5/5
Wszystko ok.
2021-05-01
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2019-11-06
 5/5
Dobra alternatywa dla oryginałów, niezła cena
2020-07-29
 5/5
Dobra jakość, bezproblemowy montaż.
2019-11-06
 5/5
Przesyłka dobrze spakowana, dostawa kurierem następnego dnia
2021-02-24
 5/5
Super
2021-03-18
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2021-05-19
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2020-07-23
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2021-03-12
 5/5
Części dobrych marek zawsze są ok
2020-03-26
 5/5
Udany zakup, nawet udało mi się wyrwać mały rabacik
2021-02-24
 5/5
OK
2021-03-12
 5/5
Polecam po wymianie auto jak z fabryki...
2019-11-12
 5/5
Zakup kayaba 9337501 polecił mi mój mechanik
2020-01-06
 5/5
Zgodny z opisem
2020-08-04
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2021-02-10
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2021-03-25
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2021-02-24
 5/5
Super
2019-10-21
 5/5
Po zamontowaniu amortyzatorów atu stało się sztywne, o to chodziło. Dobrze wybierają nierówności. Dobry stosunek jakości do ceny. Polecam.
2020-07-06
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
numery OEM:
VOLVO 30645462
VOLVO 30714221
VOLVO 30736623
VOLVO 8624605
VOLVO 8624984
VOLVO 8646803
VOLVO 8646947
VOLVO 8646974
VOLVO 8672199
VOLVO 9173971
VOLVO 9200406
VOLVO 92004068
VOLVO 9200406A
VOLVO 9200407
VOLVO 9461278
VOLVO 9461729
VOLVO 9492580
Aktualnie oglądany:  Amortyzator, Gas A Just, 553385 • KAYABA • sklep e-autoparts.pl. Część znajduje się w kategorii

amortyzator

Amortyzatory samochodowe

Amortyzowanie to nic innego jak łagodzenie skutków określonego działania. W przypadku samochodów będą to uboczne efekty jazdy po nierównej nawierzchni. Podczas przemieszczania się auta powodują one drgania, pogarszając komfort jazdy i negatywnie oddziałując na konstrukcję samochodu. Mają też wpływ na przyczepność kół do podłoża, obniżając poziom bezpieczeństwa jazdy. Aby wyeliminować te problemy w pojazdach montuje się amortyzatory. Są to specjalne konstrukcje olejowe lub gazowe, których zadaniem jest tłumienie takich drgań.

Jak działają amortyzatory?

Amortyzatory samochodowe dzielą się na olejowe i olejowo-gazowe. Pierwsze mają budowę otwartą, bez komory kompensacyjnej. W drugich gaz jest zamknięty w szczelnym zbiorniku, w którym „pływa” tłok. Wyróżnia się też amortyzatory samochodowe jedno- i dwururowe. Pierwsze są zbudowane z cylindra roboczego, tłoka, tłoczyska, prowadnicy tłoczyska, zbiornika wyrównawczego oraz zaworu dennego. W modelach dwururowych tłok i tłoczysko są ze sobą połączone. Zbiornik wyrównawczy zazwyczaj jest wypełniony powietrzem lub azotem.

Praca amortyzatora przebiega w dwóch etapach. Pierwszym jest ściskanie cieczy w zbiorniku, drugim – jej rozprężenie. Dzięki specyficznym właściwościom cieczy energia drgań mechanicznych jest przez nią pochłaniana, a pojazd porusza się płynniej i dobrze trzyma się drogi.

Amortyzatory samochodowe są jednymi z najbardziej eksploatowanych elementów pojazdu. Poziom tej eksploatacji wzrasta przy nieostrożnej, brawurowej jeździe po wybojach i wysokich krawężnikach. Dlatego zaleca się wymianę tych części (parami) co 60-100 tys.

W asortymencie sklepu e-autoparts znalazły się amortyzatory olejowe i gazowe wielu znanych producentów. Ze względu na konieczność precyzyjnego dopasowania elementu do konkretnego modelu samochodu przygotowaliśmy bogatą ofertę produktów do aut marek takich jak Opel, Hyundai, KIA, Chrysler, Volvo, Skoda, Audi, VW i wielu innych.