
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 18mm |
| Długość [mm] | 42 |
| Szerokość [mm] | 42 |
| Wysokość [mm] | 69 |
| nr EAN | 5012759479476 |

| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Długość [mm] | 39 |
| Szerokość [mm] | 39 |
| Wysokość [mm] | 80 |
| nr EAN | 5012759479483 |

| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość [mm] | 55 |
| Szerokość [mm] | 55 |
| Wysokość [mm] | 91 |
| nr EAN | 5012759492123 |

| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość [mm] | 128 |
| Szerokość [mm] | 88 |
| Wysokość [mm] | 92 |
| nr EAN | 5012759493229 |

| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość [mm] | 107 |
| Szerokość [mm] | 82 |
| Wysokość [mm] | 100 |
| nr EAN | 5012759493793 |

| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość [mm] | 58 |
| Szerokość [mm] | 58 |
| Wysokość [mm] | 97 |
| nr EAN | 5012759495339 |

| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość [mm] | 92 |
| Szerokość [mm] | 52 |
| Wysokość [mm] | 99 |
| nr EAN | 5012759496954 |

| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość [mm] | 108 |
| Szerokość [mm] | 90 |
| Wysokość [mm] | 87 |
| nr EAN | 5012759498248 |

| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość [mm] | 53 |
| Szerokość [mm] | 53 |
| Wysokość [mm] | 104 |
| nr EAN | 5012759498231 |

| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Długość [mm] | 46 |
| Szerokość [mm] | 46 |
| Wysokość [mm] | 80 |
| nr EAN | 5012759502754 |

| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość [mm] | 58 |
| Szerokość [mm] | 58 |
| Wysokość [mm] | 104 |
| nr EAN | 5012759504598 |

| Wymiar gwintu | M16x1.5 |
| Długość [mm] | 60 |
| Szerokość [mm] | 60 |
| Wysokość [mm] | 100 |
| nr EAN | 5012759504567 |

| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 16mm |
| Długość [mm] | 40 |
| Szerokość [mm] | 40 |
| Wysokość [mm] | 62 |
| nr EAN | 5012759504581 |

| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 20mm |
| Długość [mm] | 113 |
| Szerokość [mm] | 104 |
| Wysokość [mm] | 76 |
| nr EAN | 5012759504604 |

| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 19mm |
| Długość [mm] | 121 |
| Szerokość [mm] | 70 |
| Wysokość [mm] | 92 |
| nr EAN | 5012759504574 |

| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość [mm] | 50 |
| Szerokość [mm] | 50 |
| Wysokość [mm] | 108 |
| nr EAN | 5012759503300 |

| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 18mm |
| Długość [mm] | 132 |
| Szerokość [mm] | 66 |
| Wysokość [mm] | 74 |
| nr EAN | 5012759504628 |

| Wymiar gwintu | M16x2 |
| Długość [mm] | 64 |
| Szerokość [mm] | 64 |
| Wysokość [mm] | 116 |
| nr EAN | 5012759508350 |

| Wymiar gwintu | M12x1.5 |
| Długość [mm] | 97 |
| Szerokość [mm] | 92 |
| Wysokość [mm] | 87 |
| nr EAN | 5012759504635 |

| Wymiar gwintu | M12x1.5 |
| Długość [mm] | 97 |
| Szerokość [mm] | 92 |
| Wysokość [mm] | 87 |
| nr EAN | 5012759504642 |

| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Długość [mm] | 44 |
| Szerokość [mm] | 44 |
| Wysokość [mm] | 86 |
| nr EAN | 5012759507797 |

| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 21mm |
| Długość [mm] | 130 |
| Szerokość [mm] | 70 |
| Wysokość [mm] | 72 |
| nr EAN | 5012759519165 |

| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 21mm |
| Długość [mm] | 130 |
| Szerokość [mm] | 70 |
| Wysokość [mm] | 72 |
| nr EAN | 5012759519158 |

| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 18.2mm |
| Długość [mm] | 89 |
| Szerokość [mm] | 81 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| nr EAN | 5012759523902 |

| Wymiar gwintu | M12x1.5 |
| Długość [mm] | 50 |
| Szerokość [mm] | 50 |
| Wysokość [mm] | 83 |
| nr EAN | 5012759523841 |

| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 18mm |
| Długość [mm] | 150 |
| Szerokość [mm] | 70 |
| Wysokość [mm] | 76 |
| nr EAN | 5012759524107 |

| Wymiar gwintu | M20.1.5 |
| Długość [mm] | 114 |
| Szerokość [mm] | 67 |
| Wysokość [mm] | 116 |
| nr EAN | 5012759523872 |

| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 16mm |
| Długość [mm] | 53 |
| Szerokość [mm] | 53 |
| Wysokość [mm] | 70 |
| nr EAN | 5012759524329 |

| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 18mm |
| Długość [mm] | 46 |
| Szerokość [mm] | 46 |
| Wysokość [mm] | 64 |
| nr EAN | 5012759504611 |

| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość [mm] | 195 |
| Szerokość [mm] | 60 |
| Wysokość [mm] | 96 |
| nr EAN | 5012759537725 |

| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość [mm] | 195 |
| Szerokość [mm] | 60 |
| Wysokość [mm] | 96 |
| nr EAN | 5012759537732 |

| Wymiar gwintu | M14x2 |
| Długość [mm] | 56 |
| Szerokość [mm] | 56 |
| Wysokość [mm] | 116 |
| nr EAN | 5012759534588 |

| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Długość [mm] | 48 |
| Szerokość [mm] | 48 |
| Wysokość [mm] | 95 |
| nr EAN | 5012759529492 |

| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 17mm |
| Długość [mm] | 94 |
| Szerokość [mm] | 69 |
| Wysokość [mm] | 73 |
| nr EAN | 5012759968277 |

| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 18mm |
| Długość [mm] | 46 |
| Szerokość [mm] | 46 |
| Wysokość [mm] | 64 |
| nr EAN | 5012759962589 |

| Wymiar gwintu | M12x1.25 / M14x1.5 |
| Długość [mm] | 228 |
| Szerokość [mm] | 53 |
| Wysokość [mm] | 99 |
| nr EAN | 5012759968284 |

| Wymiar gwintu | M12x1.25 / M14x1.5 |
| Długość [mm] | 228 |
| Szerokość [mm] | 53 |
| Wysokość [mm] | 99 |
| nr EAN | 5012759968291 |

| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Długość [mm] | 102 |
| Szerokość [mm] | 81 |
| Wysokość [mm] | 105 |
| nr EAN | 5012759968307 |

| Drążek / rozpórka | Drążek skrętny łącznikowy |
| Wymiar gwintu | M10x1.5 |
| Rozmiar gwintu 3 | M10x1.5 |
| Długość [mm] | 370 |
| Szerokość [mm] | 34 |
| Wysokość [mm] | 68 |
| nr EAN | 5012759539309 |

| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość [mm] | 132 |
| Szerokość [mm] | 88 |
| Wysokość [mm] | 84 |
| nr EAN | 5012759539323 |

| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość [mm] | 118 |
| Szerokość [mm] | 83 |
| Wysokość [mm] | 88 |
| nr EAN | 5012759540152 |

| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość [mm] | 119 |
| Szerokość [mm] | 82 |
| Wysokość [mm] | 96 |
| nr EAN | 5012759982464 |

| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 20mm |
| Długość [mm] | 150 |
| Szerokość [mm] | 69 |
| Wysokość [mm] | 81 |
| nr EAN | 5012759974674 |

| Wymiar gwintu | M18x1.5 |
| Długość [mm] | 98 |
| Szerokość [mm] | 88 |
| Wysokość [mm] | 104 |
| nr EAN | 5012759982471 |

| Wymiar gwintu | M16x1.5 |
| Długość [mm] | 100 |
| Szerokość [mm] | 60 |
| Wysokość [mm] | 99 |
| nr EAN | 5012759977071 |

| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 18mm |
| Długość [mm] | 46 |
| Szerokość [mm] | 46 |
| Wysokość [mm] | 74 |
| nr EAN | 5012759977170 |

| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Długość [mm] | 38 |
| Szerokość [mm] | 38 |
| Wysokość [mm] | 76 |
| nr EAN | 5012759980187 |

| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość [mm] | 150 |
| Szerokość [mm] | 88 |
| Wysokość [mm] | 84 |
| nr EAN | 5012759980064 |

| Rozmiar gwintu 3 | Bush 12.2 |
| Długość [mm] | 435 |
| Szerokość [mm] | 83 |
| Wysokość [mm] | 42 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759982037 |

| Rozmiar gwintu 3 | Bush 12.2 |
| Długość [mm] | 435 |
| Szerokość [mm] | 83 |
| Wysokość [mm] | 42 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759982044 |