| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 16mm |
| Długość [mm] | 450 |
| Szerokość [mm] | 380 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759433751 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 16mm |
| Długość [mm] | 450 |
| Szerokość [mm] | 380 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759433768 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 460 |
| Szerokość [mm] | 380 |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759438503 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M16x2 |
| Długość [mm] | 570 |
| Szerokość [mm] | 510 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759438855 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M16x2 |
| Długość [mm] | 570 |
| Szerokość [mm] | 510 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759438862 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 480 |
| Szerokość [mm] | 380 |
| Wysokość [mm] | 60 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759438770 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 480 |
| Szerokość [mm] | 380 |
| Wysokość [mm] | 60 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759438787 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 18mm |
| Długość [mm] | 450 |
| Szerokość [mm] | 360 |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759438800 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 445 |
| Szerokość [mm] | 365 |
| Wysokość [mm] | 55 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759438817 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 445 |
| Szerokość [mm] | 365 |
| Wysokość [mm] | 55 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759438824 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 500 |
| Szerokość [mm] | 410 |
| Wysokość [mm] | 62 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759438831 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 500 |
| Szerokość [mm] | 410 |
| Wysokość [mm] | 62 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759438848 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 17.5mm |
| Długość [mm] | 440 |
| Szerokość [mm] | 380 |
| Wysokość [mm] | 65 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759441756 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 17.5mm |
| Długość [mm] | 440 |
| Szerokość [mm] | 380 |
| Wysokość [mm] | 65 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759441749 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 460 |
| Szerokość [mm] | 350 |
| Wysokość [mm] | 60 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759441817 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 460 |
| Szerokość [mm] | 350 |
| Wysokość [mm] | 60 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759441824 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Długość [mm] | 435 |
| Szerokość [mm] | 380 |
| Wysokość [mm] | 110 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759451076 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Długość [mm] | 435 |
| Szerokość [mm] | 380 |
| Wysokość [mm] | 110 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759451083 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush 12.2 |
| Długość [mm] | 490 |
| Szerokość [mm] | 135 |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759451212 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush 12.2 |
| Długość [mm] | 490 |
| Szerokość [mm] | 135 |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759451229 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość [mm] | 400 |
| Szerokość [mm] | 60 |
| Wysokość [mm] | 115 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759451236 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość [mm] | 400 |
| Szerokość [mm] | 60 |
| Wysokość [mm] | 115 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759451243 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar gwintu 3 | Bush 12.2 |
| Długość [mm] | 585 |
| Szerokość [mm] | 89 |
| Wysokość [mm] | 66 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz wzdłużny |
| nr EAN | 5012759451175 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar gwintu 3 | Bush 12.0 |
| Długość [mm] | 610 |
| Szerokość [mm] | 57 |
| Wysokość [mm] | 58 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz wzdłużny |
| nr EAN | 5012759451182 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 19mm |
| Długość [mm] | 420 |
| Szerokość [mm] | 370 |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759452752 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 19mm |
| Długość [mm] | 420 |
| Szerokość [mm] | 370 |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759452769 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość [mm] | 515 |
| Szerokość [mm] | 115 |
| Wysokość [mm] | 98 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759452820 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość [mm] | 515 |
| Szerokość [mm] | 115 |
| Wysokość [mm] | 98 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759452837 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość [mm] | 515 |
| Szerokość [mm] | 100 |
| Wysokość [mm] | 105 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759452806 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość [mm] | 515 |
| Szerokość [mm] | 100 |
| Wysokość [mm] | 105 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759452813 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M10x1.25 |
| Długość [mm] | 255 |
| Szerokość [mm] | 250 |
| Wysokość [mm] | 68 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759452783 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M10x1.25 |
| Długość [mm] | 255 |
| Szerokość [mm] | 250 |
| Wysokość [mm] | 68 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759452776 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość [mm] | 460 |
| Szerokość [mm] | 395 |
| Wysokość [mm] | 95 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759452738 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość [mm] | 460 |
| Szerokość [mm] | 395 |
| Wysokość [mm] | 95 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759452745 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar gwintu 3 | Bush 14/12 |
| Długość [mm] | 355 |
| Szerokość [mm] | 45 |
| Wysokość [mm] | 145 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759454527 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Długość [mm] | 440 |
| Szerokość [mm] | 360 |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759456736 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość [mm] | 450 |
| Szerokość [mm] | 410 |
| Wysokość [mm] | 105 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759460221 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość [mm] | 450 |
| Szerokość [mm] | 410 |
| Wysokość [mm] | 105 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759460269 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M12x1.5 |
| Rozmiar gwintu 3 | M14x1.5 |
| Długość [mm] | 400 |
| Szerokość [mm] | 340 |
| Wysokość [mm] | 150 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759467060 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M12x1.5 |
| Rozmiar gwintu 3 | M14x1.5 |
| Długość [mm] | 400 |
| Szerokość [mm] | 340 |
| Wysokość [mm] | 150 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759467077 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 20mm |
| Długość [mm] | 395 |
| Szerokość [mm] | 242 |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759467657 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 20mm |
| Długość [mm] | 395 |
| Szerokość [mm] | 242 |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759467640 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 20mm |
| Długość [mm] | 315 |
| Szerokość [mm] | 260 |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759467589 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 20mm |
| Długość [mm] | 315 |
| Szerokość [mm] | 260 |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759467596 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 / M12x1.5 |
| Długość [mm] | 425 |
| Szerokość [mm] | 425 |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759467664 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 / M12x1.5 |
| Długość [mm] | 425 |
| Szerokość [mm] | 425 |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759467671 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar gwintu 3 | Bush 12.1 |
| Długość [mm] | 550 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 88 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759467701 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush 14.2 |
| Długość [mm] | 415 |
| Szerokość [mm] | 80 |
| Wysokość [mm] | 145 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759467626 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush 14.2 |
| Długość [mm] | 415 |
| Szerokość [mm] | 80 |
| Wysokość [mm] | 145 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759467633 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 16mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush 10.1 |
| Długość [mm] | 286 |
| Szerokość [mm] | 45 |
| Wysokość [mm] | 60 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759467718 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 451 do 500 (z 1556 pozycji)
Stron: 10
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.