| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush 15.2 |
| Długość [mm] | 385 |
| Szerokość [mm] | 60 |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759976722 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 395 |
| Szerokość [mm] | 370 |
| Wysokość [mm] | 50 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759976739 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush 12.2 |
| Długość [mm] | 408 |
| Szerokość [mm] | 70 |
| Wysokość [mm] | 112 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759981979 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x2 |
| Długość [mm] | 118 |
| Szerokość [mm] | 94 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Rodzaj wahacza | dla wahacza poprzecznego |
| nr EAN | 5012759977217 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x2 |
| Długość [mm] | 118 |
| Szerokość [mm] | 94 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Rodzaj wahacza | dla wahacza poprzecznego |
| nr EAN | 5012759977224 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 635 |
| Szerokość [mm] | 188 |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759977095 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt Ø21mm |
| Długość [mm] | 505 |
| Szerokość [mm] | 400 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759982273 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt Ø21mm |
| Długość [mm] | 505 |
| Szerokość [mm] | 400 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759982280 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt Ø18mm |
| Długość [mm] | 450 |
| Szerokość [mm] | 355 |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759980248 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt Ø18mm |
| Długość [mm] | 450 |
| Szerokość [mm] | 355 |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759980255 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt Ø16.5mm |
| Długość [mm] | 440 |
| Szerokość [mm] | 363 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759980132 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt Ø16.5mm |
| Długość [mm] | 440 |
| Szerokość [mm] | 363 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759980149 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 383 |
| Szerokość [mm] | 168 |
| Wysokość [mm] | 60 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759980156 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar gwintu 3 | Bush 12.2/14.3 |
| Długość [mm] | 354 |
| Szerokość [mm] | 150 |
| Wysokość [mm] | 45 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759980170 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Bush Ø12,2 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø12,2 mm |
| Długość [mm] | 495 |
| Szerokość [mm] | 55 |
| Wysokość [mm] | 40 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759980040 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 x 21 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø16,2 / 16,2 mm |
| Długość [mm] | 482 |
| Szerokość [mm] | 408 |
| Wysokość [mm] | 121 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759540169 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 x 21 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø16,2 / 16,2 mm |
| Długość [mm] | 482 |
| Szerokość [mm] | 408 |
| Wysokość [mm] | 121 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759540176 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 17mm |
| Długość [mm] | 383 |
| Szerokość [mm] | 350 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759540107 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 17mm |
| Długość [mm] | 383 |
| Szerokość [mm] | 350 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759540114 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar gwintu 3 | Bush 12.2 |
| Długość [mm] | 435 |
| Szerokość [mm] | 83 |
| Wysokość [mm] | 42 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759982037 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar gwintu 3 | Bush 12.2 |
| Długość [mm] | 435 |
| Szerokość [mm] | 83 |
| Wysokość [mm] | 42 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759982044 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość [mm] | 480 |
| Szerokość [mm] | 350 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759982488 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość [mm] | 480 |
| Szerokość [mm] | 350 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759982495 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M16x1.5 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush 14.2 |
| Długość [mm] | 422 |
| Szerokość [mm] | 75 |
| Wysokość [mm] | 105 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759982501 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M16x1.5 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush 14.2 |
| Długość [mm] | 422 |
| Szerokość [mm] | 75 |
| Wysokość [mm] | 105 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759982518 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M10x1.5 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush 12.2 |
| Długość [mm] | 295 |
| Szerokość [mm] | 40 |
| Wysokość [mm] | 74 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759982082 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Bush Ø14,2 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,2 mm |
| Długość [mm] | 518 |
| Szerokość [mm] | 121 |
| Wysokość [mm] | 70 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759982532 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Bush Ø14,2 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,2 mm |
| Długość [mm] | 518 |
| Szerokość [mm] | 121 |
| Wysokość [mm] | 70 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759982549 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar gwintu 3 | Bush 14.2 |
| Długość [mm] | 490 |
| Szerokość [mm] | 73 |
| Wysokość [mm] | 50 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759982099 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar gwintu 3 | Bush 12.2 |
| Długość [mm] | 350 |
| Szerokość [mm] | 68 |
| Wysokość [mm] | 40 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759541241 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar gwintu 3 | Bush 12.2 |
| Długość [mm] | 350 |
| Szerokość [mm] | 68 |
| Wysokość [mm] | 40 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759541258 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 465 |
| Szerokość [mm] | 420 |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759982310 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 465 |
| Szerokość [mm] | 420 |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759982327 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Bush Ø14.1 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø16.8 mm |
| Długość [mm] | 498 |
| Szerokość [mm] | 72 |
| Wysokość [mm] | 475 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759540183 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Bush Ø14.1 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø16.8 mm |
| Długość [mm] | 498 |
| Szerokość [mm] | 72 |
| Wysokość [mm] | 475 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759540190 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M10x1.25 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø13.1 mm |
| Długość [mm] | 286 |
| Szerokość [mm] | 78 |
| Wysokość [mm] | 242 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759540206 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M10x1.25 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø13.1 mm |
| Długość [mm] | 286 |
| Szerokość [mm] | 78 |
| Wysokość [mm] | 242 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759540213 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar gwintu 3 | Bush 12.1 |
| Długość [mm] | 555 |
| Szerokość [mm] | 54 |
| Wysokość [mm] | 55 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759982662 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M12x1.5 |
| Długość [mm] | 495 |
| Szerokość [mm] | 385 |
| Wysokość [mm] | 105 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759988442 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M12x1.5 |
| Długość [mm] | 495 |
| Szerokość [mm] | 385 |
| Wysokość [mm] | 105 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759988459 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 19mm |
| Długość [mm] | 420 |
| Szerokość [mm] | 420 |
| Wysokość [mm] | 78 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759990650 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 19mm |
| Długość [mm] | 420 |
| Szerokość [mm] | 420 |
| Wysokość [mm] | 78 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759990667 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt Ø16mm |
| Długość [mm] | 362 |
| Szerokość [mm] | 300 |
| Wysokość [mm] | 93 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759988435 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar gwintu 3 | Bush 2x Ø14.2 |
| Długość [mm] | 430 |
| Szerokość [mm] | 38 |
| Wysokość [mm] | 82 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759985144 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar gwintu 3 | Bush 2x Ø14.2 |
| Długość [mm] | 430 |
| Szerokość [mm] | 38 |
| Wysokość [mm] | 82 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759985151 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Bush Ø12,2 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,2 mm |
| Długość [mm] | 323 |
| Szerokość [mm] | 160 |
| Wysokość [mm] | 46 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759988312 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M10x1.25 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø10.3 mm |
| Długość [mm] | 260 |
| Szerokość [mm] | 102 |
| Wysokość [mm] | 232 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759985267 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M10x1.25 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø10,3 mm |
| Długość [mm] | 260 |
| Szerokość [mm] | 102 |
| Wysokość [mm] | 232 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759985250 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M12x1.75 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush 12.2 |
| Długość [mm] | 306 |
| Szerokość [mm] | 295 |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759985007 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M12x1.75 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush 12.2 |
| Długość [mm] | 306 |
| Szerokość [mm] | 295 |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759984994 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 851 do 900 (z 1556 pozycji)
Stron: 18
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.