| Wymiar gwintu | M12x1.75 |
| Długość [mm] | 320 |
| Szerokość [mm] | 300 |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759990605 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M12x1.5 |
| Długość [mm] | 515 |
| Szerokość [mm] | 360 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759990575 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M12x1.5 |
| Długość [mm] | 515 |
| Szerokość [mm] | 360 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759990582 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 x 22,5 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,8 mm |
| Długość [mm] | 312 |
| Szerokość [mm] | 280 |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759994979 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 x 22,5 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,8 mm |
| Długość [mm] | 312 |
| Szerokość [mm] | 280 |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759994986 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 20 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,3 / 14 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 426 |
| Szerokość [mm] | 412 |
| Wysokość [mm] | 88 |
| nr EAN | 5012759997826 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 20 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,3 / 14 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 426 |
| Szerokość [mm] | 412 |
| Wysokość [mm] | 88 |
| nr EAN | 5012759997826 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M12 x 1,75 x 30 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø10,1 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 320 |
| Szerokość [mm] | 79 |
| Wysokość [mm] | 243 |
| nr EAN | 5012759991329 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M12 x 1,75 x 30 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø10,1 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 320 |
| Szerokość [mm] | 79 |
| Wysokość [mm] | 243 |
| nr EAN | 5012759991336 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Bush Ø14,2 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,2 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 284 |
| Szerokość [mm] | 47 |
| Wysokość [mm] | 47 |
| nr EAN | 5012759541685 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø12.2mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 450 |
| Szerokość [mm] | 172 |
| Wysokość [mm] | 94 |
| nr EAN | 5012759991343 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø12.2mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 450 |
| Szerokość [mm] | 172 |
| Wysokość [mm] | 94 |
| nr EAN | 5012759991350 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø12.2mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 452 |
| Szerokość [mm] | 148 |
| Wysokość [mm] | 94 |
| nr EAN | 5012759991367 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø12.2mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 452 |
| Szerokość [mm] | 148 |
| Wysokość [mm] | 94 |
| nr EAN | 5012759991374 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø13.2 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Rodzaj łożyskowania | Hydrołożysko |
| Długość [mm] | 496 |
| Szerokość [mm] | 180 |
| Wysokość [mm] | 100 |
| nr EAN | 5012759991381 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 496 |
| Szerokość [mm] | 180 |
| Wysokość [mm] | 100 |
| nr EAN | 5012759991398 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt Ø19mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 442 |
| Szerokość [mm] | 370 |
| Wysokość [mm] | 72 |
| nr EAN | 5012759994535 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt Ø19mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 442 |
| Szerokość [mm] | 370 |
| Wysokość [mm] | 72 |
| nr EAN | 5012759994542 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 20 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø16,2 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 520 |
| Szerokość [mm] | 440 |
| Wysokość [mm] | 105 |
| nr EAN | 5012759996386 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 20 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø16,2 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 520 |
| Szerokość [mm] | 440 |
| Wysokość [mm] | 105 |
| nr EAN | 5012759996393 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt Ø17.5mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 415 |
| Szerokość [mm] | 405 |
| Wysokość [mm] | 72 |
| nr EAN | 5012759995419 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt Ø17.5mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 415 |
| Szerokość [mm] | 405 |
| Wysokość [mm] | 72 |
| nr EAN | 5012759995426 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M12x1.75 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 440 |
| Szerokość [mm] | 385 |
| Wysokość [mm] | 115 |
| nr EAN | 5012759541883 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 440 |
| Szerokość [mm] | 385 |
| Wysokość [mm] | 115 |
| nr EAN | 5012759541876 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø15mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 515 |
| Szerokość [mm] | 128 |
| Wysokość [mm] | 85 |
| nr EAN | 5012759991404 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø15mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759991411 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 x 26 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø12,2 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 260 |
| Szerokość [mm] | 100 |
| Wysokość [mm] | 110 |
| nr EAN | 5012759994757 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 x 26 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø12,2 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 260 |
| Szerokość [mm] | 100 |
| Wysokość [mm] | 110 |
| nr EAN | 5012759994764 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 18 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø10,2 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 321 |
| Szerokość [mm] | 40 |
| Wysokość [mm] | 77 |
| nr EAN | 5012759991428 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 321 |
| Szerokość [mm] | 40 |
| Wysokość [mm] | 77 |
| nr EAN | 5012759991435 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 18 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø10,2 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 286 |
| Szerokość [mm] | 50 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| nr EAN | 5012759991442 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 18 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø10,2 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 286 |
| Szerokość [mm] | 50 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| nr EAN | 5012759991459 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 x 32 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø18,5 / 23,5 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 486 |
| Szerokość [mm] | 212 |
| Wysokość [mm] | 254 |
| nr EAN | 5012759991466 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wahacza | Wahacz wzdłużny |
| Długość [mm] | 588 |
| Szerokość [mm] | 107 |
| Wysokość [mm] | 86 |
| nr EAN | 5012759991480 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wahacza | Wahacz wzdłużny |
| Długość [mm] | 588 |
| Szerokość [mm] | 107 |
| Wysokość [mm] | 86 |
| nr EAN | 5012759991497 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Bush Ø14,2 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,2 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz ukośny |
| Długość [mm] | 499 |
| Szerokość [mm] | 35 |
| Wysokość [mm] | 43 |
| nr EAN | 5012759996409 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 x 33 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø12 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 365 |
| Szerokość [mm] | 55 |
| Wysokość [mm] | 106 |
| nr EAN | 5012759991503 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 x 33 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø12 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 365 |
| Szerokość [mm] | 44 |
| Wysokość [mm] | 106 |
| nr EAN | 5012759991510 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 20 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,3 / 14,5 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 550 |
| Szerokość [mm] | 425 |
| Wysokość [mm] | 113 |
| nr EAN | 5012759991527 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 20 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,3 / 14,5 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 550 |
| Szerokość [mm] | 425 |
| Wysokość [mm] | 113 |
| nr EAN | 5012759991534 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø12.1/14.1mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz ukośny |
| Długość [mm] | 360 |
| Szerokość [mm] | 90 |
| Wysokość [mm] | 40 |
| nr EAN | 5012759994801 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt Ø18mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 465 |
| Szerokość [mm] | 440 |
| Wysokość [mm] | 80 |
| nr EAN | 5012759994559 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt Ø18mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 465 |
| Szerokość [mm] | 440 |
| Wysokość [mm] | 80 |
| nr EAN | 5012759994566 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø12.1mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz wzdłużny |
| Materiał | Stal |
| Długość [mm] | 340 |
| Szerokość [mm] | 59 |
| Wysokość [mm] | 38 |
| nr EAN | 5012759988480 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 360 |
| Szerokość [mm] | 340 |
| Wysokość [mm] | 76 |
| nr EAN | 5012759541906 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 360 |
| Szerokość [mm] | 340 |
| Wysokość [mm] | 76 |
| nr EAN | 5012759541890 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 x 20,6 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759997765 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 x 18,3 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,3 / 14,3 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 308 |
| Szerokość [mm] | 286 |
| Wysokość [mm] | 91 |
| nr EAN | 5012759990889 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 x 18,3 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,3 / 14,3 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 308 |
| Szerokość [mm] | 286 |
| Wysokość [mm] | 91 |
| nr EAN | 5012759990872 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 440 |
| Szerokość [mm] | 415 |
| Wysokość [mm] | 98 |
| nr EAN | 5012759994818 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 951 do 1000 (z 1556 pozycji)
Stron: 20
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.